Przeczytaj oficjalny opis

Rozpocznij nową, ekscytującą ścieżkę kariery i postaw pierwszy krok w kierunku zostania dyplomowanym psychologiem z naszą Graduate Diploma Psychology. Ten program jest przeznaczony dla absolwentów dyscyplin poza psychologią.

Nasz ambitny program jest wymogiem wstępnym dla większości akredytowanych kursów podyplomowych w tej dziedzinie - w tym obszarów psychologii klinicznej, zdrowia, edukacyjnych, zawodowych i sądowych. Jest akredytowany, aby przyznać uprawnienia do Graduate Basis for Chartered Membership (GBC) z British Psychological Society (BPS).

Oferujemy szeroką i różnorodną gamę metod nauczania, które szkolą Cię zarówno w teorii, jak i zastosowaniach.

Ukończysz empiryczny projekt badawczy, a także podstawowe akredytowane przez BPS moduły dotyczące różnic osobowościowych i indywidualnych, stosując metody badawcze w psychologii, psychologii rozwojowej, stosowanym poznaniu człowieka, psychologii społecznej i fizjologii zachowań.

W GCU dajemy ci narzędzia, których potrzebujesz, aby zbudować karierę, która służy dobru wspólnemu - bez względu na to, czy zostaniesz dyplomowanym psychologiem, czy też będziesz dążyć do przyszłości naukowej i akademickiej.

Perspektywy absolwentów

Po ukończeniu programu Graduate Diploma Psychology będziesz mieć możliwość kontynuowania akredytowanych studiów podyplomowych. Nasi absolwenci specjalizują się w wielu obszarach, w tym klinice, edukacji, zawodach, poradnictwie, medycynie sądowej i sportowej oraz psychologii ćwiczeń.

Co będziesz studiować

Zaawansowane metody badawcze; Różnice osobowości i indywidualnych; Psychologia rozwojowa; Biopsychologia i neuronauka; Ludzkie poznanie; Psychologia społeczna; i projekt empiryczny.

Wymagania wstępne

Wszystkie wymienione tutaj wymagania dotyczące wpisu powinny być traktowane jako wskazówka i stanowią minimum wymagane do wzięcia pod uwagę przy zgłaszaniu. Wnioskodawcy, którzy złożą warunkową ofertę danego miejsca, mogą zostać poproszeni o osiągnięcie więcej niż podano.

Typowe wymagania wstępne

Dyplom brytyjski (lub równoważny), który nie przyznaje Graduate Basis for Chartered Membership (GBC) z British Psychological Society (BPS) i co najmniej 20 punktów z psychologii na poziomie SCQF 7 lub wyższym.

W niektórych przypadkach może wystąpić zalecenie dalszych 40 kredytów psychologicznych przed wejściem

język angielski

Akademicki wynik IELTS 6,0 (lub odpowiednik) bez elementu poniżej 5,5.

Dodatkowe informacje

Inne kwalifikacje akademickie i zawodowe

Każda aplikacja do GCU jest rozpatrywana indywidualnie. Jeśli nie posiadasz typowych kwalifikacji akademickich, ale możesz wykazać się odpowiednim doświadczeniem zawodowym i / lub zasługami uznanych organizacji zawodowych, możesz kwalifikować się do uczestnictwa w tym kursie za pośrednictwem systemu uznawania szkół wyższych.

Międzynarodowe Pathways

Jeśli nie spełniasz wymagań języka angielskiego, możesz kwalifikować się do programu English for University Study.

Opłaty i finansowanie

Opłaty za studia są w większości zależne od statusu opłaty. Jaki jest mój status opłaty studenckiej?

Czesne 2018/19

  • Strona główna: 2424 £
  • RUK: 9250 GBP
  • UE: 2424 GBP
  • Międzynarodowe: 11 500 £

Jeśli rozpoczniesz studia we wrześniu 2018 lub w styczniu 2019 roku, są to opłaty roczne lub modułowe, które odnoszą się do czasu trwania kursu; jednak opłaty mogą ulec zmianie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat sposobu zmiany opłat, przeczytaj nasze zasady dotyczące opłat i refundacji.

Studenci na studiach niestacjonarnych mogą otrzymać fakturę za pełną roczną opłatę lub za liczbę modułów ukończonych w ciągu roku akademickiego. Studenci mogą być uprawnieni do zapłaty w ratach w ciągu roku. Zobacz opłaty za naukę w niepełnym wymiarze i na odległość.

Dodatkowe koszty

Oprócz opłat za studia, możesz również ponosić dodatkowe koszty w czasie pobytu na uniwersytecie.

Stypendia

Zapewniamy wysokiej jakości edukację za uczciwą cenę; jako uniwersytet ds. dobra wspólnego zobowiązujemy się do oferowania dostępnego szkolnictwa wyższego dla utalentowanych studentów, utrzymując niskie czesne za naukę i zapewniając hojny pakiet stypendialny w wysokości ponad 2,5 miliona funtów rocznie.

Jeśli masz pytania lub pytania dotyczące stypendiów dostępnych w 2018/19, proszę skontaktować się z zespołem zadawania pytań przez studentów.

Akredytacja

Podstawowa Podstawa Członkowstwa Członkowskiego (GBC) w Brytyjskim Towarzystwie Psychologicznym (BPS) jest wymaganiem wstępnym dla większości podyplomowych kursów szkoleniowych z zakresu psychologii, na przykład psychologii klinicznej, zdrowia, edukacji, medycyny pracy i medycyny sądowej.

Graduate Diploma in Psychology zapewnia drogę do zarejestrowania się w BPS dla absolwentów innych dyscyplin, którzy chcą rozpocząć karierę zawodową w psychologii.

Międzynarodowe daty rozpoczęcia studentów

Dla nowych studentów zagranicznych wydarzenia orientacyjne rozpoczynają się 14 września 2018 roku . Ten dodatkowy czas jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc nowym studentom zagranicznym w osiedleniu się w Wielkiej Brytanii i GCU przed rozpoczęciem ogólnej induction studentów i nauczania.

W tym czasie odbędzie się wiele zabawnych i pouczających zajęć, w tym wycieczki po kampusach i miastach, a także imprezy powitalne, w których można spotkać innych zagranicznych studentów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences »

Ostatnia aktualizacja July 31, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,424 GBP
Dom / studenci z UE; 9250 £ RUK; 11 500 £ studentów zagranicznych
Wg lokalizacji
Wg daty