Dyplom w fotografii cyfrowej

Informacje ogólne

Opis programu

Dowiedz się, co to znaczy wziąć swoją pasję do fotografii cyfrowej i przekształcić ją w ekscytującą, satysfakcjonującą i satysfakcjonującą karierę w szkole fotografii cyfrowej Centre for Arts and Technology ; jedna z wiodących szkół fotografii cyfrowej w Kanadzie. Poznaj wszystkie aspekty artystycznych, technicznych i historycznych aspektów fotografii cyfrowej, tworząc profesjonalne portfolio dzięki zajęciom w klasie, studiu i życiu codziennym, które oferuje szkoła fotografii cyfrowej Centre for Arts and Technology . Fotografia może zacząć jako hobby, ale wkrótce zauważyłeś, że możesz zmienić swoje hobby w coś więcej. Widzisz piękno w tym, co inni uważają za oczywiste, i wiesz, że odpowiednie oświetlenie i kompozycja mogą zmienić sposób, w jaki patrzymy na prawie wszystko. Myśl o pracy niezależnie Cię podnieca i nie możesz się doczekać, aby podzielić się swoją wizją ze światem. Czy jesteś gotowy, aby ta wizja stała się rzeczywistością?

W ciągu zaledwie 12 miesięcy program cyfrowej fotografii oferowany w jednej z wiodących szkół fotografii cyfrowej w Kanadzie przygotuje Cię do tych zawodów:

 • Fotograf komercyjny (produkt, moda, reklama)
 • Fotograf przemysłowy
 • Fotograf artystyczny
 • Asystent fotografa
 • Fotoreporter / autor zdjęć
 • Portret fotografa
 • Fotograf sportowy / akcji
 • Wydarzenie / Fotograf ślubny
 • Fotograf dzikiej przyrody
 • Fotograf filmowy / telewizyjny
 • Architekt i fotograf nieruchomości
 • Stock Fotograf
Program Fotografii Cyfrowej w Centrum Sztuki i Technologii ma na celu rozwinięcie twoich umiejętności, wprowadzenie nowych technik i przygotowanie Cię do rozpoczęcia pracy po rozpoczęciu kariery. Fotografia cyfrowa oferuje kilka ścieżek kariery, ale wielu z naszych absolwentów otwiera własne studia.
Oto mała próbka firm i wydarzeń, z którymi nasi studenci pracowali po ukończeniu studiów: Disney's Club Penguin • Sony Music Canada • Winiarnia Bramy Przepiórki • Big White Ski Resort • CIBC Run dla Cure • Boys and Girls Club of Canada • Wet Ape Productions • Centrum Letniego Festiwalu Centrum Gravity w Centre for Arts and Technology nauczy Cię wszystkich aspektów artystycznych, technicznych i historycznych stron rzemiosła.
Twoje lekcje będą odbywać się w klasie, studiach i podczas prawdziwych zadań fotograficznych. Najlepsze jest to, że dokończysz ten kurs z profesjonalnym portfolio zawierającym własną markę, wizytówki i stronę internetową, aby pomóc w sprzedaży swoich umiejętności nowym klientom.
Przez cały czas pracy w szkole fotografii cyfrowej Centre for Arts and Technology poznasz Adobe Lightroom, Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere-Composition, Teorię, Principles of Photographic Arts - historię fotografii - i postępy w technologii fotograficznej.

"Struktura programu Digital Photography była idealna do szybkiego uczenia się poprawnej techniki i uzyskania konstruktywnych informacji zwrotnych" jeden na jeden ". Centre for Arts and Technology dało mi zasoby, sieć i wsparcie, którego potrzebowałem, aby doprowadzić do niesamowitych możliwości. "- Mike Phang

Przepływ kursu

W pierwszym kwartale uczniowie zostaną zapoznani z zasadami fotografii, obserwacji światła, kategorii fotograficznych, podstawowych praktyk biznesowych i umiejętności rozwoju zawodowego, które będą stanowić podstawę pozostałej części programu Digital Photography. W Principles of Photography otrzymasz instrukcje, poprzez praktyczne nauczanie i zadania, sterowanie kamerą i terminologię związaną z trójkątem ekspozycji, kadrowaniem i kompozycją, optyką soczewki i podstawową teorią kolorów.

Obserwowanie Światła rzuci światło na światło reflektorów ... jak to działa i jak możemy, jako twórcy obrazu, manipulować nim, aby służyć naszym twórczym efektom? Studenci będą pracować w klasie i na zajęciach, ucząc się podstawowych narzędzi kształtujących i terminologii otaczających światło w sensie fotograficznym.

Dzięki Kategoriom Fotograficznym zyskasz umiejętności praktyczne w zakresie podstawowego oprogramowania do cyfrowej grafiki, a także podczas studiowania różnych gatunków fotografii dostępnych dla ucznia po ukończeniu studiów.

Bazując na swoich studiach i praktykach pierwszego kwartału, w drugim kwartale sięgniesz głębiej do sztuki i nauki o fotografii i tworzeniu wizerunku. Doskonałość techniczna koncentruje się w klasach Zasad fotografii i oświetlenia dla obiektów statycznych. Tutaj będziesz pracował nad coraz bardziej zaawansowanymi zadaniami technicznymi, zarówno w studiu, jak i na miejscu, podczas praktycznych zajęć szkoleniowych. Zadania te będą obejmować wiele scenariuszy strzelania i zapewnią ramy dla silnych umiejętności w kreatywnej i technicznej fotografii. Zadania te uzupełnią kursy z Digital Imaging i History of Photography ... cyfrowy workflow dla profesjonalistów pracujących, przetwarzania obrazu i manipulacji obrazem

W trzecim kwartale zaczniesz patrzeć na siebie na rynku fotograficznym i jak to zrobić. Podczas zajęć Business of Photography przeprowadzisz badania rynku i opracujesz biznesplan dla swojej proponowanej Pathway zatrudnienia. Umiejętności związane z zatrudnieniem rozwiną praktyki zawodowe, w tym zdrowie i bezpieczeństwo, podstawowe umiejętności produkcyjne i zarządzanie projektami.

W " Oświetleniu dla obrazów" będziesz pracować nad serią zadań mających na celu polepszenie twojej pracy / pewności siebie poprzez stworzenie bardziej kreatywnego zakresu, w którym możesz rozwinąć poczucie przestrzeni, miejsca i swojego głosu fotograficznego. Nacisk zostanie połoŜony na kreatywny kierunek i metodologię pracy. Advanced Digital Imaging będzie kontynuować badania i odtwarzać zasady i techniki manipulacji, a także rozwinąć umiejętności "strzelaj do edycji" właściwe dla poszczególnych gatunków fotografii.

Tutaj wszystko się razem pojawia, ostatni kwartał. Najlepszą stopą do przodu jest nazwa najbliższych trzech miesięcy. Spędzisz dużą część swojego czasu w tym kwartale, przygotowując końcowe portfolio fotograficzne (druk i strona internetowa). Zostanie to zrobione w Warsztatach Produkcyjnych Portfolio, gdzie będziesz mentorem i instruktorem w jak najlepszym ułożeniu najlepszych zdjęć. Podejmiemy dwie wielkie produkcje, scenę w Współczesnej fotografii i esej fotograficzny oraz pokaz slajdów w komponencie Fotografia profesjonalna.

W Business of Photography zbudujesz wszystko, co niezbędne, aby Twoje i twoje zdjęcia trafiły na rynek po ukończeniu studiów ... platformach marketingu mediów społecznościowych, wizytówkach, strategii marketingowej i początkach tożsamości marki. Digital Darkroom będzie nadal przyglądał się profesjonalnym zdjęciom kompozytowym, edycji do druku i tworzeniu dynamicznego przepływu pracy, który będzie wspierał Twój styl fotograficzny i nawyki pracy.

Ostatnia aktualizacja Paź 2018

Informacje o uczelni

Centre for Arts and Technology is where you’ll be surrounded by other driven, creative people – just like you. You’ll work on your own, collaborate with a team and at the same time make each other the ... Czytaj więcej

Centre for Arts and Technology is where you’ll be surrounded by other driven, creative people – just like you. You’ll work on your own, collaborate with a team and at the same time make each other the best you can be. You’ll feel you belong here. Pokaż mniej
Kelowna , Surrey + 1 Więcej Mniej