Dyplom W Fotografii Cyfrowej

Centre for Arts and Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Dyplom W Fotografii Cyfrowej

Centre for Arts and Technology

Ograniczona liczba stypendiów dla do 3000 dolarów na pierwszej kolejności zgłoszeń. Zgłoś się już dziś.

Naprawdę pasjonatem tworzenia sztuki poprzez wyobraźni? Nasz jeden rok Fotografia cyfrowa dyplomy w Kelowna, BC, zmieni się od amatora lub hobby fotografa, który bierze "dobre" zdjęcia, do doświadczonych kreatywny biznes gotowy do ekscytującej kariery profesjonalnego fotografa.

Wyraz twarzy panny młodej, kiedy zauważa łzy w oczach jej ojca, piękna jeszcze niszczycielskie oko burzy, piękno i doskonałość noworodka spania zadowoleniem w ramionach matki - naprawdę świetne zdjęcia to te, które doskonale uchwycić te zamrożone chwile w czas. To może potrwać wytrzymałość przez deszcz, połysk, śnieg, deszcz ze śniegiem, krew, łzy, wadliwego sprzętu, tematy niechętnych do współpracy, zmęczenie i nagłe zmiany planów - ale znam ich profesjonalnych fotografów sprzętu wewnątrz i na zewnątrz i są gotowe uchwycić ulotny obraz na Ogłoszenie chwila, znając ich wytrwałości i determinacji będzie się opłacać w końcu, z doskonałą przechwytywania, które nigdy nie mogą być reprodukowane w danej sytuacji lub przez jakikolwiek inny artysta. To jest powołanie fotografa.

FOTOGRAFIA CYFROWA KELOWNA Kolegium

Nasz program Kelowna Fotografia cyfrowa jest wciągające - zapewnia Ci umiejętności, wiedzy i zaufania niezbędnego do osiągnięcia sukcesu w fotografii, fotoreportażu i pokrewnych dziedzinach sztuk wizualnych.

Fotografia cyfrowa podkreśla programu obejmują:

  • Szkolenie zaawansowane Fotografia cyfrowa od podstaw aparatu w celu profesjonalnej edycji i techniki cyfrowej ciemni.
  • Okazja do zwiedzania wielu różnych dziedzin fotografii lepiej wybrać własną ścieżkę kariery, w tym mody, portret, sport, produkt, rodzina, piękno, architektoniczne, fotografia impreza, i wiele więcej.
  • Ręce na szkolenia i mentoring z udanych fotografów zawodowych, którzy są pasjonatami rozprzestrzenia swoją miłość i wiedzę na następnej generacji twórców obrazu.

Po ukończeniu studiów NASZEGO Fotografia cyfrowa DYPLOMOWEJ programu, będzie być uzbrojeni:

Wydruku i internetowych portfolio prezentując wizję, styl, kierunek artystyczny, i wiedzy technicznej, które zostały uzyskane w ostatnim roku.

Solidny biznes plan i wgląd przemysł pomóc uruchomić marzenie karierę w dziedzinie fotografii, które wybrać.

TERMINY Program START

Istnieją cztery rozpoczyna się w ciągu roku kalendarzowego: stycznia, kwietnia, lipca i października. Wielu z naszych programów mają wiele zaczyna, jednak nie wszystkie szkoły wyższe oferują wszystkie cztery zaczyna się i nie wszystkie programy są oferowane w każdym starcie. Na najbardziej aktualne informacje na bieżąco kontaktować się z programu Advisor.

Terminy składania wniosków

Chociaż Centrum zachęca kandydatów do składania wniosków co najmniej sześć tygodni przed zaprogramować rozpoczęcie, za pozwoleniem, spóźnione aplikacje mogą być dozwolone. Wszystkie wnioski otrzymane na mniej niż sześć tygodni przed zaprogramować początek wymagają wpłaty rezerwacji miejsca zapłacona w całości, jak również wszystkich innych wymogów przyjęć zostać ukończone w momencie składania wniosku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Kelowna, British Columbia
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Kanada - Kelowna, British Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą