Dyplom ukończenia studiów inżynierskich w zakresie inżynierii drogowej i transportowej

Institute of Technology Sligo

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Dyplom ukończenia studiów inżynierskich w zakresie inżynierii drogowej i transportowej

Institute of Technology Sligo

Ten program on-line w niepełnym wymiarze czasu ma na celu przygotowanie absolwentów inżynierów, w tym inżynierów lokalnych, konsultantów i wykonawców z wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami wymaganymi do akredytowanych studiów podyplomowych w dziedzinie inżynierii dróg i transportu.

Dyplom studiów podyplomowych składa się z dwóch stacjonarnych etapów kształcenia w trybie online w niepełnym wymiarze, z etapem 1 obejmującym Semestr 1 i 2, gdzie tematem jest inżynieria utrzymania dróg i zarządzanie siecią. Etap 1 jest równoznaczny z certyfikatem podyplomowym L9 w zakresie inżynierii i konserwacji dróg i zarządzania siecią. Etap 2 (Semestr 3 i 4) koncentruje się na projektowaniu i budowie dróg. Całkowita wydajność przyczynia się do nagrody. Nauka to połączenie wykładów on-line, warsztatów w terenie i przydzielania projektów.

Pomyślni absolwenci mogą przejść do programu MEng (Etap 3), w którym rozpoczyna się rozprawa doktorska w trakcie semestrów 5 i 6.

Drogowy i transportowy

Wymagania kwalifikacyjne

Wymaganie wstępne dla etapu 1 programu to druga klasa wyróżnia stopień BEng in Civil Engineering lub równoważny. Sukcesy absolwenci certyfikatu poziomu 9 w inżynierii i technice utrzymania ruchu drogowego mogą przejść do etapu 2 tego programu.

Wszystkie wykłady, ćwiczenia i praktyczne zajęcia odbywają się po angielsku. Jest niezwykle ważne, aby uczniowie, którzy nie są native speakerami języka angielskiego, mają wymagany standard przy wjeździe, aby mieć pewność, że uzyskają maksymalną wartość od swojego czasu w IT Sligo. Wymagany minimalny poziom znajomości języka angielskiego wymagany przy wejściu do IT Sligo wynosi: 6.0 Wynik egzaminu IELTS na studia podyplomowe.

Kariera

Ta nagroda (dodatek PgDip MEng) ma na celu zapewnienie absolwentom akademickich wymagań akredytacji inżynierów w Irlandii dla statusu Chartered Engineer. Pozwoli to profesjonalnym inżynierom przejść do wyższych stanowisk w sektorze dróg i inżynierii transportu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
9,000 EUR
Locations
IIrlandia - Sligo, County Sligo
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
IIrlandia - Sligo, County Sligo
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą