Read the Official Description

Dyplom studiów podyplomowych w Hospitality i Zarządzania Turystyką została opracowana przez London School of Business and Finance (LSBF) w celu zaspokojenia rosnącego popytu ze strony specjalistów gościnnością kwalifikacji podyplomowych. Ponadto program ten umożliwia studentom z innych dyscyplin możliwość dokonania zmian w ich karierze i wejść do branży hotelarskiej i turystycznej. Jest to intensywny program z uczniów mających uczestniczyć studiów nie mniej niż 288 godzin kształcenia przewodnikiem.

W trakcie kursu studenci są w pełni obsługiwane i ich rozwój są często sprawdzane przez ocenach okresowych. Osiągnięcia uczniów i zadowolenie jest monitorowany, aby zapewnić, że kurs spełnia akademickich i osobistych potrzeb rozwojowych uczniów; i kontakty branżowe upewnić się, że program jest istotne i nadaje się do wymogów kariery w gościnność i zarządzania turystyką.

Efekty uczenia się

  • Aby rozwijać absolwentom niezbędnych umiejętności, wiedzę, aby je natychmiast skuteczne w branży hotelarskiej i turystycznej;
  • Aby rozwijać w uczniach krytyczne uznanie roli menedżerów w branży hotelarskiej i turystycznej;
  • Aby umożliwić studentom zastosowanie i oceny na poziomie podejmowania decyzji zarządczych i rozwiązywania problemów;
  • Aby rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów, poprawić ich zdolność do komunikowania się i skutecznie działać jako osoby w organizacji hotelarskiej i turystycznej, a jako część zespołu;
  • Aby włączyć krytycznej refleksji na temat roli obsługi klienta, jakości i wydajności;
  • Do oceny i oceny krytyczne wyzwania i zmiany w branży;

Studenci muszą podjąć i zakończyć z powodzeniem wszystkie osiem modułów (lub sześć i załącznik przemysłowych), które zostaną udzielone LSBF Postgraduate Diploma in Hospitality i Zarządzania Turystyką. Studenci, którzy nie zrobić otrzyma zaświadczenie o wynikach.

Studenci muszą osiągnąć ogólną ocenę pozytywną w wysokości 40%. Jeśli uczniowie nie osiągnąć ogólną ocenę pozytywną, będą one dozwolone, aby powrócić na podstawie wskazówkami podanymi przez komisję egzaminacyjną.

Program taught in:
Język angielski
London School Of Business And Finance (LSBF) Singapore

See 1 more programs offered by London School Of Business And Finance (LSBF) Singapore »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,800 SGD
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Intake: Every 2 Months / Modular
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Intake: Every 2 Months / Modular

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Intake: Every 2 Months / Modular
Data końcowa