Dyplom Studiów Podyplomowych W Zakresie Zarządzania środowiskiem

The Open University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Dyplom Studiów Podyplomowych W Zakresie Zarządzania środowiskiem

The Open University

Dyplom studiów podyplomowych w zakresie zarządzania środowiskiem

To studia podyplomowe dyplom jest częścią programu studiów podyplomowych zarządzania środowiskowego i ma na celu pomóc Ci sprostać wyzwaniom zarządzania ochroną środowiska w kontekście zrównoważonego rozwoju. Po uzyskaniu Dyplom studiów podyplomowych, możesz iść na studia do Magister Zarządzania Środowiskowego (F65).

Z przestrzegania przepisów dotyczących ochrony środowiska do poprawy konkurencyjności w biznesie i rozwiązywania ogólnoświatowych problemów zmian klimatycznych i oszczędności energii, zarządzanie środowiskiem staje się coraz ważniejszy dla wszystkich. Nasze studia podyplomowe zarządzania środowiskowego powstała, aby sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem środowiskowym w kontekście zmieniającego się świata. Przeznaczony jest do potrzeb specjalistów, menedżerów i społeczeństwa dla podyplomowych edukacji ekologicznej.

Codzienne troski o ochronę środowiska, zarządzania zasobami naturalnymi i szybko zmieniających się przepisów dotyczących ochrony środowiska i polityki są rozpatrywane w kontekście globalnych i lokalnych. Moduły uczyć umiejętności musisz rozpakować problemów i twórczego uczestnictwa w procesie poprawy oddziaływania na środowisko we wszystkich sektorach społeczeństwa.

Nasz program zarządzania środowiskowego oferuje podyplomowe certyfikat, studia podyplomowe oraz magistra. Bez względu na tło te kwalifikacje będą poszerzać swoją wiedzę o środowisku i rozwijać swoje umiejętności w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących kwestii środowiskowych, zarówno w pracy, w swoim środowisku lub w domu.

Cele edukacyjne

Ten program ma na celu:

  • zapewniają Poziom studiów podyplomowych w zakresie zarządzania środowiskowego i zagadnień pokrewnych
  • zapewniają kariery i rozwoju osobistego dla obecnych i potencjalnych profesjonalnych specjalistów ochrony środowiska, jak i dla tych, którzy chcą rozwijać swoją ogólną wiedzę na temat ochrony środowiska
  • pozwalają rozwijać swoje umiejętności w zakresie zarządzania środowiskiem, które mogą być stosowane w handlu, przedsiębiorstw, rządów, społeczności i innych dziedzinach życia
  • pozwalają rozwijać umiejętności akademickie odpowiednie do niezależnych studiów podyplomowych w zakresie ochrony środowiska.

Metody nauczania, uczenia się i oceny

Wiedza i zrozumienie są prowadzone przez internetowych i drukowanych zasobów - Oryginalny tekst nauczania, źródłach oraz studia przypadków. Są one oceniane przez zadań korepetycje oznakowane (TMA), końcówki modułu oceny (EMAS) i egzaminy.

Umiejętności poznawcze są na zamówienie być nauczane przy użyciu materiałów druku online, przykłady z literatury i przypadki badań z przemysłu, handlu i trzeciego sektora.

Syntetyczna ocena będzie przez TMA, EMAS i egzaminów. Samoocena formacyjne będą dostarczane poprzez ćwiczenia, przykłady i pytania samooceny (SAQs).

Kluczowe umiejętności są nauczane przez badania materiałów i przykładów studiów przypadku, pytania samooceny (SAQs) i działań, przy wsparciu opiekuna TMA sprzężenia zwrotnego. Są one oceniane przez TMA, EMAS, egzaminów i zakończeniu czasopism uczenia.

Umiejętności praktycznych i zawodowych są prowadzone i oceniane przez TMA, EMAS i egzaminów. EMA będzie odgrywać kluczową rolę w integracji wszystkich tych umiejętności.

Uniwersytet pragnie podkreślić, że podczas wszelkich starań, aby regularnie aktualizować tę stronę, na niej materiał jest przedmiotem zmian lub poprawek w świetle zmian w przepisach lub w polityce lub konieczności finansowych lub innych.

Wpływ Kariera

Nasz program zarządzania środowiskowego jest dla ludzi, którzy są zainteresowani w projektowaniu, zarządzaniu i udział w bardziej efektywnych procesów zarządzania środowiskiem. Na przykład, jeśli jesteś zaangażowany w utworzenie lub odpowiadając systemów zarządzania środowiskowego lub zintegrowanych, planuje nowe projekty rozwojowe lub starają się zrozumieć i zarządzać trwałości.

Uczniowie naszego programu zarządzania środowiskowego pochodzą z przemysłu, handlu, samorządów, firm konsultingowych, organizacji pozarządowych i społeczności. Są to osoby już zaangażowane w zarządzanie środowiskiem i tych, którzy chcą być - zarówno osobiście, jak i zawodowo.

Możesz wybrać moduły, które są najbardziej odpowiednie do zainteresowań i aspiracji zawodowych, jak Twój podyplomowego studium buduje z certyfikatem przez dyplomu naszej MSc.

Ten kwalifikacje dadzą Ci wiedzę i umiejętności niezbędnych do pracy w tym sektorze rozwijającej.

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej Open University tutaj

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
The Open University
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Milton Keynes, England
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Wielka Brytania - Milton Keynes, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą