Read the Official Description

Kickstart swoją karierę na studiach podyplomowych Program przeznaczony jest dla osób zajmujących się karierą zawodową lub studentów, którzy chcą rozwinąć swoją teoretyczną wiedzę i umiejętności praktycznych, aby rozpocząć karierę w przemyśle hotelarskim. Ponadto studenci uczą się szerokiego wachlarza kursów na temat ogólnych praktyk zarządzania przedsiębiorstwem w zakresie gościnności. Pozwala to zmieniającym się karierze i młodym profesjonalistom na sukces jako menedżerowie w globalnej branży hotelarskiej - nawet jeśli stopień licencjata powinien leżeć w niepowiązanym polu.

DLACZEGO ROZE ROŚLI?

Zdobądź wielokulturową płynność i uczy się wraz z zróżnicowanym studentem w globalnej gościnności Szanghaju Rozwiń swoją sieć za pośrednictwem branżowych połączeń i wizyt rekrutacyjnych z dziesiątki najlepszych firm w każdym semestrze Opracuj swoją wiedzę i zaufanie dzięki innowacyjnym programom integrującym teorię i praktykę w świecie rzeczywistym.

PROGRAMY POCZĄTKOWE PODLEGAJĄCE ZAPISYWANIE KARIERA W SZPITALI Dyplom studiów podyplomowych LRJJ szczególnie przyciąga zmieniających karierę studentów, którzy mają stopień lub doświadczenie zawodowe w dziedzinie poza gościnnością, ale potrzebują konkretnej wiedzy i umiejętności niezbędnych do zarządzania firmami hotelarskimi, takimi jak hotele, restauracje, imprezy i luksusowy handel detaliczny. Nasz innowacyjny program zarządzania hotelem na poziomie podyplomowym służy również specjaliście z dziedziny zarządzania, którzy chcą dopracować swoje umiejętności w zakresie zarządzania, przedsiębiorczości, marketingu i innych dziedzin.

SOLIDNE PODSTAWY ZARZąDZANIA DZIAŁALNOŚCIAMI I STRATEGII Nasz przyspieszony program zarządzania hotelarstwem, marketingiem i administrowaniem przedsiębiorstwami naraża Cię na zarządzanie operacyjne i kwestie strategiczne, które globalni menedżerowie zajmują się obecnie. Ten intensywny program podyplomowy przyspiesza rozwój kluczowych umiejętności niezbędnych do zarządzania stanowiskami w branży. Wyostrzysz swoje zdolności przywódcze i umiejętności przedsiębiorcze, gdy staniesz się pewnym decydentem.

Zintegrowane praktyczne projekty umożliwiają wykorzystanie wiedzy i rozwijanie umiejętności w kampusie. Dodatkowo w naszym podyplomowym studencie stacjonarnym semestru praktyk stacjonarnych, który pozwala zdobyć doświadczenie z rzeczywistych doświadczeń.

WYDZIAŁ Program PGD w LRJJ prowadzony jest przez ekspertów akademickich i doświadczonych specjalistów. Nasz wydział będzie wyzwaniem i poszerzył swoją wiedzę, zapewniając transformacyjne doświadczenie edukacyjne.

PODEJŚCIE UCZESTNICTWA W Les Roches nasz innowacyjny program pozwala na ugruntowanie wiedzy teoretycznej poprzez praktyczne zastosowanie. Poprzez swój dyplom studiów podyplomowych w zakresie gościnności, stworzysz silne podstawy zarządzania i strategii biznesowych. W zależności od wybranego programu studiów magisterskich, otrzymasz dogłębną wiedzę na temat specjalistycznego tematu lub obszernego opisu zarządzania hotelem. Wyostrzysz umiejętności interpersonalne, zdolności przywódcze i globalną perspektywę.

Wsparcie Kariera Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zmiana zawodu, czy też postęp w trakcie bieżącej kariery, nasz zespół ds. Rozwoju zawodowego (CDIP) zapewni Państwu pomoc w przygotowaniu CV, odkrywaniu możliwości pracy i wymyślaniu technik rozmów kwalifikacyjnych.

Program taught in:
Język angielski
Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

See 3 more programs offered by Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2019
Maj 2019
Duration
12 - 12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Luty 2019
Application deadline
Data początkowa
Maj 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Listop. 2019
Application deadline
Data początkowa
Listop. 2019
Application deadline

Luty 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Maj 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Listop. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Application deadline
Data końcowa