Dyplom Studiów Podyplomowych Edukacji

Informacje ogólne

Opis programu

Jest to profesjonalny program studiów oferowany osobom, które zamierzają nauczać lub administrować różnymi programami edukacyjnymi, ale nie przeszły wymaganego szkolenia zawodowego w zakresie edukacji. Jest to program roczny. Zapewnia dogłębną eksplorację tematów i kompetencji, które są wymagane od nauczycieli w różnych środowiskach edukacyjnych. Program ma pomóc uczestnikom w krytycznym planowaniu, projektowaniu i wdrażaniu programów edukacyjnych, które uwzględniają różne preferencje i konteksty uczenia się.

Program jest polecany tym, którzy zamierzają starać się o licencję w Teachers Service Commission (TSC). To kosztuje 75 000,00 Kshs (750 $) czesnego. Wymagane jest ukończenie studiów licencjackich z wyróżnieniem co najmniej 1 klasy / 2 klasy (wyższa liga) lub niższego stopnia z 2-letnim doświadczeniem w pracy / służbie. Można wziąć udział w zajęciach stacjonarnych, wakacyjnych lub wieczorowych.

Fifth graders in their classroom at school

Warunki przyjęć

  • Rekrutacja i prowadzenie studiów podyplomowych odbywa się na zasadach określonych w ogólnym regulaminie studiów podyplomowych.
  • O przyjęcie na studia podyplomowe na Uniwersytecie mogą ubiegać się:
  • Posiadacze tytułu licencjata z Africa International University i innych uniwersytetów uznanych przez Senat AIU ,
  • Studia podyplomowe we wszystkich szkołach trwają co najmniej 12 miesięcy od daty rejestracji, a maksymalnie 24 miesiące.

Kiedy złożyć wniosek

Wnioski o programy regularne zamykają się zwykle 15 grudnia w przypadku spożycia w styczniu, 15 kwietnia w przypadku spożycia w maju i 15 sierpnia w przypadku spożycia we wrześniu.

Aby studenci zagraniczni zostali przyjęci do wrześniowego naboru, formularz zgłoszeniowy powinien zostać wysłany do kwietnia, w przypadku styczniowego naboru wniosek należy wysłać do września, a w przypadku kwietniowego naboru wniosek należy wysłać do stycznia.

W przypadku programów szkolnych zgłoszenie powinno dotrzeć do nas nie później niż 10 marca w przypadku wakacji kwietniowych, 10 lipca w przypadku wakacji sierpniowych i 10 listopada w przypadku wakacji grudniowych.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Czytaj więcej

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Pokaż mniej