Przeczytaj oficjalny opis

acting

Przegląd

Nie będziesz potrzebować szczęścia Irlandczyków, aby przeżyć niezapomniane doświadczenie zagraniczne w Dublinie. Bezpośrednio zapisując się do National Theatre School of Ireland-Gaiety School of Acting (NTSI-GSA), będziesz miał radość z zaprzyjaźnienia się z Irlandczykami, którzy są znani ze swojej gościnności. Poczujesz się bardziej jak w domu, wiedząc, że Dublin ma młodą populację (ponad połowa miasta ma mniej niż 25 lat).

National Theatre School of Ireland-Gaiety School of Acting specjalizuje się w aktorstwie oranżeryjnym. Program ten jest skierowany przede wszystkim do studentów, którzy są gotowi podjąć wyzwanie przystosowania się do zupełnie nowej kultury akademickiej, która wymaga znacznej niezależnej pracy.

Dublin będzie także twoją salą lekcyjną. Weź udział w irlandzkim przedstawieniu w Abbey Theatre, krajowym teatrze narodowym. Poznaj historię Dublina, zwiedzając Zamek w Dublinie, który został zbudowany w 1204 roku. Odwiedź Trinity College Dublin, aby zobaczyć The 7th Century Book of Kells, mistrzowski przykład iluminowanego manuskryptu, który mieści się w swoim własnym archiwum kontrolowanym w starej bibliotece uniwersytetu. Witamy na studiach zagranicznych!

Zapisanie się bezpośrednio w irlandzkiej instytucji za pośrednictwem IES Abroad daje szansę na spróbowanie lokalnej kultury akademickiej, jednocześnie korzystając ze wsparcia dla pracowników IES Abroad .

Szybkie fakty

 • Centrum: IES Abroad Dublin
 • Miasto: Dublin
 • Państwo: Irlandia
 • Punkty programu: 15-19 za semestr
 • Język instrukcji: angielski
 • Język Wymagania wstępne: Brak

Daty programu

Po przyjęciu, przed dokonaniem rezerwacji podróży, zapoznaj się z częścią Informacje o przedrobieniu na koncie MyIESabroad.

Jesień 2018

3 września - 15 grudnia

Nadchodzące terminy zgłoszeń:

Wiosna 2019 - 01 października 2018

Naukowcy

Misja IES Abroad jest prosta: zapewnić państwu możliwie najlepszy program studiów za granicą, który obejmuje najwyższej jakości akademickie i kulturalne doświadczenia. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Szkołą Aktorów - The National Theatre School of Ireland.

The National Theatre School of Ireland-Gaiety School of Acting

Uczęszczając do NTSI-GSA, jesteś w dobrym towarzystwie aktorskim: znani zwolennicy szkoły to Liam Neeson, Colin Farrell, Stuart Townsend, Rosaleen Linehan, Milo O'Shea i Brenda Fricker.

Szkoła teatralna National School of Ireland-Gaiety School of Acting (NTSI-GSA) to najlepsza szkoła aktorska w Dublinie. Polityka NTSI-GSA ma na celu przeszkolenie cię w branży teatralnej, filmowej i telewizyjnej poprzez zapewnienie profesjonalnego szkolenia w stylu oranżerii prowadzonego przez instruktorów działających lokalnie.

Joseph Dowling, uznany na arenie międzynarodowej reżyser teatralny, założył szkołę w 1986 roku. Oprócz zdobycia 3 punktów dzięki wymaganemu kursowi IES Abroad , zarabiasz dodatkowo 12-16 punktów poprzez ukończenie ustalonego programu nauczania w NTSI-GSA, gdzie możesz wziąć udział w innych kursach ze studentami irlandzkimi i międzynarodowymi.

Kursy

Jesienny semestr jest w pełni zintegrowanym programem, a studenci uczestniczą w lokalnych studentach. Rozpoczyna się trzytygodniowym intensywnym kursem IES Abroad (TH352 Soundings from the Fringes - 3 kredyty, patrz "Kursy" poniżej), który łączy warsztaty performatywne z krytycznym studiowaniem sztuk teatralnych. Ten kurs, który odbywa się przed rozpoczęciem kursów NTSI-GSA, integruje twoją pracę w klasie z dorocznym Fringe Festival w Dublinie we wrześniu. Bierzesz udział w kilku występach na festiwalu i uczestniczysz jako wolontariusz. Kursy w NTSI-GSA są wtedy, gdy kurs IES Abroad kończy się na początku października. Kursy NTSI-GSA kończą się w połowie grudnia.

Wiosenny semestr jest częściowo zintegrowanym programem. Niektóre moduły są udostępniane lokalnym studentom, a inne nie są zintegrowane i dostosowane do studentów IES Abroad . Zaczyna się na początku stycznia od kursów w NTSI-GSA i kursu teatralnego IES Abroad (TH362 Northern Exposure - 3 kredyty, patrz "Kursy" poniżej), który koncentruje się na teatrze Irlandii Północnej, biegnąc kolejno. Zajęcia NTSI-GSA kończą się pod koniec marca. Kurs IES Abroad trwa do połowy kwietnia i kończy się projektem performatywnym.

Doświadczenie akademickie w NTSI-GSA jest wyjątkowe, ponieważ podążasz za ustalonym programem, który kończą wszyscy studenci pierwszego roku w szkole. Jednakże, ponieważ standardowy program w NTSI-GSA składa się tylko z dwóch lat, kursy na pierwszym roku są równoważne kursom pośrednim. W każdej dyscyplinie badane są różne tematy.

Zapisujesz się na następujące kursy w NTSI-GSA:

 • Głos na scenę (jesień - 4 kredyty, wiosna - 2 kredyty) - (głos, śpiew): skoncentruj się na zwiększaniu świadomości nawyków, które utrudniają swobodną i pełną ekspresję Twojego głosu.
 • Aktorstwo (Fall - 4 kredyty, Spring - 2 kredyty) - (aktorstwo, improwizacja, manifest): Techniki performance rozwijają się zarówno jako jednostka, jak i jako część zespołu poprzez eksplorację charakterystyki i tekstu, wykorzystując emocje, wyobraźnię i umiejętności fizyczne ucznia.
 • Ruch na scenę (Fall - 4 kredyty, Spring - 2 kredyty) - (ruch, walka etapowa, tai chi, taniec, mim, stepowanie): Kurs ten wprowadza podstawowe szkolenie z zakresu umiejętności ruchu fizycznego, pozwalające uzyskać elastyczność, siłę, i koordynacja.
 • Historia Teatru, Analizy tekstu, Stagecraft i wizyty w teatrze (jesień - 4 kredyty, wiosna - 6 punktów, w tym projekt aktorski)

Kursy

Intensywny kurs teatralny IES Abroad :

 • Upadek - TH 352 Sonda z Frędzlami
 • Wiosna - TH 362 północna ekspozycja

Kursy teatralne GSA-NTSI (jesień

 • TH PERF Działając
 • Ruch TH PERF na scenę
 • TH PERF Głos na scenę
 • TH PERF Theatre History, Analizy tekstów, Stagecraft i wizyty w teatrze

Doradztwo

W bezpośrednim programie rekrutacji jesteś zapisany jako student na pełny etat w jednej z naszych międzynarodowych instytucji partnerskich. Nawet jeśli lokalna instytucja przyjmująca bierze udział w zajęciach, nadal jesteśmy tutaj, aby w pełni Ci pomóc.

Doradztwo

Wybór i bezpośrednie zapisanie się na kursy zagraniczne może być mylące i przytłaczające. Dlatego proponujemy doradztwo predykcyjne dostosowane do Twoich potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie wsparcia i wskazówek w całej aplikacji i procesie rejestracji.

Ale nasze usługi doradcze nie kończą się na tym. Podczas pobytu w Dublinie nasz lokalny personel służy pomocą w przejściu do nowego domu.

Wsparcie

Oferowane przez nas usługi wsparcia bezpośredniego IES Abroad są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci w osiągnięciu celów nauki za granicą w sposób możliwie najbardziej efektywny i sprawny. Wiemy, że studiowanie za granicą jest przygodą, a czasami potrzebujesz pomocy lub po prostu kogoś, z kim możesz porozmawiać - dlatego nasz personel będzie dla Ciebie.

Personel na miejscu

Jako student IES Abroad bezpośrednio zapisany na lokalną uczelnię w Dublinie, masz dostęp do pracowników IES Abroad którzy są specjalnie oddani Twoim potrzebom. Nasz personel na miejscu współpracuje z Tobą i twoją lokalną instytucją, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wymagań akademickich, warunków mieszkaniowych lub dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa.

Mieszkaniowy

Chcemy się upewnić, że Twoim największym wyzwaniem jest decydowanie, które punkty orientacyjne ujrzysz jako pierwsze, lub odkrycie najlepszej kawiarni - bez znalezienia miejsca do życia, w którym czujesz się komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zlokalizować mieszkanie, które odzwierciedla sposób, w jaki żyją miejscowi studenci. Naszym celem jest, aby opuszczając Dublin, poczuł się jak w domu.

Prywatne apartamenty studenckie - Będziesz mieszkać w prywatnym mieszkaniu studenckim w mieszkalnej dzielnicy Dublina. Prywatne apartamenty studenckie dzielą od trzech do czterech współlokatorów i składają się z w pełni wyposażonej kuchni, dwóch sypialni z dużymi szafami wnękowymi, dwóch łazienek i wspólnej części dziennej.

Prywatne apartamenty studenckie są w pełni umeblowane i posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu wraz z innymi udogodnieniami. Jesteś odpowiedzialny za własne posiłki i możesz przygotować własne jedzenie w domu lub zjeść w lokalnych, niedrogich restauracjach.

Prywatna rezydencja studencka - będziesz mieszkać w prywatnej rezydencji studenckiej, Binary Hub, w Dublinie. W Binary Hub otrzymasz swoją prywatną sypialnię i łazienkę. Będziesz dzielić podłogę z maksymalnie czterema innymi mieszkaniami, które składają się z w pełni wyposażonej kuchni i wspólnej części dziennej.

Prywatna rezydencja studencka jest całkowicie umeblowana i ma dostęp do bezprzewodowego Internetu wraz z innymi udogodnieniami. Jesteś odpowiedzialny za własne posiłki i możesz przygotować własne jedzenie w domu lub zjeść w lokalnych, niedrogich restauracjach.

Życie studenckie

Orientacja

Program rozpoczyna się dwudniową orientacją, która wprowadza do personelu IES Abroad Dublin, Twoich kolegów i miasta Dublin. Tematy takie jak akademicy, mieszkalnictwo, transport oraz zdrowie i bezpieczeństwo są objęte tym czasem.

W ramach orientacji bierzesz również udział w wycieczkach z przewodnikiem po centrum i okolicach Dublina.

Dodatkowo, CORE ™, IES Abroad 's Comprehensive Orientation

IES Abroad i The National Theatre School of Ireland-Gaiety School of Acting również prowadzą wspólną sesję orientacyjną.

Wymagania kwalifikacyjne

 • 18 lat
 • W dobrej kondycji w Twojej szkole domowej
 • 2,75 GPA lub lepszy w skali 4,0 (GPA poniżej 2,75 będą rozpatrywane indywidualnie dla każdego przypadku)
 • Wnioskodawcy muszą być poważni lub nieletni w Teatrze Sztuk / Dramatycznym lub mieć EXTENSYWNE wrażenia teatralne

Paszport

Wymagany jest paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty zakończenia programu, z co najmniej dwoma pustymi stronami.

Obywatele USA posiadający ważny paszport nie muszą uzyskać wizy, aby wjechać do Irlandii lub uczyć się w niej. Obywatele spoza Stanów Zjednoczonych mogą zostać poproszeni o uzyskanie wizy studenckiej przed przyjazdem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Koszt

Jesień 2018

 • Czesne: 13 935 USD
 • Obudowa: 4.185 USD
 • Ubezpieczenie: 230 USD
 • Razem: 18 350 USD

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Program prowadzony przez:
Język angielski
IES Abroad

Zobacz 132 więcej kursów w IES Abroad »

Ostatnia aktualizacja May 21, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
1 semestr
W pełnym wymiarze godzin
Cena
18,350 USD
Koszt programu Jesień 2018
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Stycz. 2020
Data końcowa
Kwiec. 30, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Stycz. 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Kwiec. 30, 2019