Przeczytaj oficjalny opis

dublin

Przegląd

Nie będziesz potrzebować szczęścia Irlandczyków, aby przeżyć niezapomniane doświadczenie zagraniczne w Dublinie. Bezpośrednio zapisując się na Dublin City University (DCU), będziesz miał radość z zaprzyjaźnienia się z Irlandczykami, którzy są znani ze swojej gościnności. Poczujesz się bardziej jak w domu, wiedząc, że Dublin ma młodą populację (ponad połowa miasta ma mniej niż 25 lat). Dublin nagradza niezależnego ducha z różnorodną kulturą i szerokim zakresem możliwości edukacyjnych.

Dublin City University (DCU) oferuje szeroką gamę trudnych kursów. Program ten jest skierowany przede wszystkim do studentów, którzy są gotowi podjąć wyzwanie przystosowania się do zupełnie nowej kultury akademickiej, która wymaga znacznej niezależnej pracy. Dublin będzie także twoją salą lekcyjną. Weź udział w irlandzkim przedstawieniu w Abbey Theatre, krajowym teatrze narodowym. Poznaj historię Dublina, zwiedzając Zamek w Dublinie, który został zbudowany w 1204 roku. Odwiedź Trinity College Dublin, aby zobaczyć The 7th Century Book of Kells, mistrzowski przykład iluminowanego manuskryptu, który mieści się w swoim własnym archiwum kontrolowanym klimatem w starej bibliotece uniwersytetu .

Witamy na studiach zagranicznych! Chcemy, abyś poczuł się jak w domu w Dublinie, więc zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc ci zintegrować się z życiem w Dublinie. Zapisanie się bezpośrednio w irlandzkiej instytucji poprzez IES Abroad daje szansę na spróbowanie lokalnej kultury akademickiej, jednocześnie korzystając ze wsparcia pracowników IES Abroad i mieszkań.

Szybkie fakty

 • Centrum: IES Abroad Dublin
 • Miasto: Dublin
 • Państwo: Irlandia
 • Program Punkty: 15-19 za semestr (wiosna
 • Język instrukcji: angielski
 • Język Wymagania wstępne: Brak

Daty programu

Po przyjęciu, przed dokonaniem rezerwacji podróży, zapoznaj się z częścią Informacje o przedrobieniu na koncie MyIESabroad.

Jesień 2018

 • 14 września - 21 maja (tylko rok akademicki)

Nadchodzące terminy zgłoszeń:

 • Jesień 2018 - 15 maja 2018 r
 • Wiosna 2019 - 01 listopada 2018

Naukowcy

Misja ES Abroad jest prosta: zapewnić państwu najlepszy możliwy program studiów za granicą - w tym najwyższej jakości akademickie i kulturalne doświadczenia. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Dublin City University.

Dublin City University (DCU)

Założony w 1980 roku Dublin City University (DCU) zyskał miano lidera irlandzkiego systemu edukacyjnego. Irish Sunday Times został nazwany Uniwersytetem Roku DCU w 2010 roku. Prowadzi około 10 000 studentów i szczyci się wieloma ośrodkami badawczymi, które współpracują z krajowymi i międzynarodowymi uniwersytetami. Helix, największe centrum sztuki w Irlandii, opiera się na kampusie. Głównym celem DCU jest zapewnienie żywego środowiska edukacyjnego i społecznego, przy jednoczesnym wspieraniu holistycznego podejścia do rozwoju studentów.

Kursy

Kursy DCU są warte 5 punktów ECTS (2,5 IES Abroad ); konwersja wynosi 1 IES Abroad każde 2 punkty ECTS. Zarejestruj się na 15-19 kredytów IES Abroad . Większość modułów jest połączona z kompletną informacją o kursie online. Kursy laboratoryjne nie są dostępne dla studentów odwiedzających, w tym studentów IES Abroad . Kody kursów są następujące:

 • Nauki humanistyczne (HMSAO)
 • Biznes (BSSAO)
 • Inżynieria i technika komputerowa (ECSAO)
 • Nauka i zdrowie (SHSAO)

Kursy są dostępne w następujących działach:

 • DCU Business School
 • Wydział Inżynierii i Informatyki
 • Wydział Humanistyczny i Nauki społeczne
 • Wydział Nauki i Zdrowia

Doradztwo

W bezpośrednim programie rekrutacji jesteś zapisany jako student na pełny etat w jednej z naszych międzynarodowych instytucji partnerskich. Nawet jeśli lokalna instytucja przyjmująca bierze udział w zajęciach, nadal jesteśmy tutaj, aby w pełni Ci pomóc.

Doradztwo

Wybór i bezpośrednie zapisanie się na kursy zagraniczne może być mylące i przytłaczające. Dlatego proponujemy doradztwo predykcyjne dostosowane do Twoich potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie wsparcia i wskazówek w całej aplikacji i procesie rejestracji. Ale nasze usługi doradcze nie kończą się na tym. Podczas pobytu w Dublinie nasz lokalny personel służy pomocą w przejściu do nowego domu.

Wsparcie

Oferowane przez nas usługi wsparcia bezpośredniego IES Abroad są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci w osiągnięciu celów nauki za granicą w sposób możliwie najbardziej efektywny i sprawny. Wiemy, że studiowanie za granicą jest przygodą, a czasami potrzebujesz pomocy lub po prostu kogoś, z kim możesz porozmawiać - dlatego nasz personel będzie dla Ciebie.

Personel na miejscu

Jako student IES Abroad bezpośrednio zapisany na lokalną uczelnię w Dublinie, masz dostęp do pracowników IES Abroad którzy są specjalnie oddani Twoim potrzebom. Nasz personel na miejscu współpracuje z Tobą i twoją lokalną instytucją, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wymagań akademickich, warunków mieszkaniowych lub dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa.

Mieszkaniowy

Chcemy się upewnić, że Twoim największym wyzwaniem jest decydowanie, które punkty orientacyjne ujrzysz jako pierwsze, lub odkrycie najlepszej kawiarni - bez znalezienia miejsca do życia, w którym czujesz się komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zlokalizować mieszkanie, które odzwierciedla sposób, w jaki żyją miejscowi studenci. Naszym celem jest, aby opuszczając Dublin, poczuł się jak w domu.

Mieszkania studenckie - Będziesz mieszkać w mieszkaniach Dublin City University z lokalnymi studentami. Apartamenty są w pełni umeblowane i posiadają w pełni wyposażoną kuchnię. Każda jednostka oferuje przewodowe połączenie z Internetem we wszystkich sypialniach i pomieszczeniach ogólnodostępnych. Będziesz mieć swoją prywatną sypialnię i dzielić mieszkanie z maksymalnie trzema współlokatorami, którzy mogą mieć mieszaną płeć. Jednakże będziesz mógł wskazać na swoim formularzu mieszkaniowym IES Abroad jeśli masz jakiekolwiek wymagania dotyczące zakwaterowania. Plany posiłków nie są uwzględniane.

Życie studenckie

Orientacja Po przybyciu do Dublina uczestniczycie w orientacji, która wprowadza was do personelu IES Abroad Dublin, waszych kolegów i miasta Dublin. Tematy takie jak akademicy, mieszkalnictwo, transport oraz zdrowie i bezpieczeństwo są objęte tym czasem. Dodatkowo, CORE ™, IES Abroad 's Comprehensive Orientation

Zajęcia dodatkowe

Podczas pobytu w Dublinie dołączenie do klubu sportowego lub społecznego jest świetnym sposobem na poznanie miejscowych studentów. DCU oferuje wiele klubów i towarzystw, które pomogą Ci zintegrować się z lokalną kulturą kampusu, w tym wszystko od Astronomy Club do Ultimate Frisbee.

Wymagania kwalifikacyjne

 • 18 lat
 • W dobrej kondycji w Twojej szkole domowej
 • 3.0 GPA lub lepszy w skali 4.0 (GPA poniżej 3.0 będą rozpatrywane indywidualnie dla każdego przypadku)

Paszport

Wymagany jest paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty zakończenia programu, z co najmniej dwoma pustymi stronami. Obywatele USA posiadający ważny paszport nie muszą uzyskać wizy, aby wjechać do Irlandii lub uczyć się w niej. Obywatele spoza Stanów Zjednoczonych mogą zostać poproszeni o uzyskanie wizy studenckiej przed przyjazdem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Koszt

Jesień roku akademickiego 2018

 • Czesne: 21, 380 USD
 • Obudowa: 7 965 USD
 • Ubezpieczenie: 455 USD
 • Razem: 29.800 USD

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Program prowadzony przez:
Język angielski
IES Abroad

Zobacz 132 więcej kursów w IES Abroad »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 - 2 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
29,800 USD
Termin: jesień 2018
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Maj 31, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Maj 31, 2019