Dublin Direct Enrollment - University College Dublin

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

125995_buildings-with-waterfront-view-1650882.jpg

Dlaczego Dublin?

UCD to największy uniwersytet w Irlandii. Znani ze swojej czołowej szkoły biznesu, znanej szkoły humanistycznej oraz wiodącej pozycji w dziedzinie innowacji naukowych i technologicznych, każdy znajdzie coś dla siebie na UCD.

Kampus UCD w Belfield znajduje się na południowych przedmieściach Dublina, zaledwie piętnaście minut od wybrzeża i trzydzieści minut do pięknych gór Dublin / Wicklow. Kampus rozciąga się na ponad 300 akrach i obejmuje najnowocześniejsze obiekty, muzea i leśne ścieżki spacerowe wokół jezior kampusu. Uczęszczaj na zajęcia wraz z irlandzkimi studentami i korzystaj z tego, że miasto Dublin ma do zaoferowania młodym dorosłym, ponieważ ponad połowa miasta ma mniej niż 25 lat.

Co będziesz studiować

Dublin będzie także twoją salą lekcyjną. Weź udział w irlandzkim przedstawieniu w Abbey Theatre, krajowym teatrze narodowym. Poznaj historię Dublina, zwiedzając Zamek w Dublinie, który został zbudowany w 1204 roku. Odwiedź Trinity College Dublin, aby zobaczyć The 7th Century Book of Kells, mistrzowski przykład iluminowanego manuskryptu, który mieści się w swoim własnym archiwum kontrolowanym klimatem w starej bibliotece uniwersytetu .

Dołącz do ponad 27 000 studentów University College Dublin realizujących szeroki zakres studiów akademickich w jednej z najbardziej intensywnych instytucji badawczych w Irlandii.

Życie codzienne

Chcemy, abyś poczuł się jak w domu w Dublinie, więc zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc ci zintegrować się z życiem w Dublinie. Zapisanie się bezpośrednio w irlandzkiej instytucji poprzez IES Abroad daje szansę na spróbowanie lokalnej kultury akademickiej, jednocześnie korzystając ze wsparcia pracowników IES Abroad i mieszkań.

Naukowcy

Misja IES Abroad jest prosta: zapewnić państwu możliwie najlepszy program studiów za granicą, który obejmuje najwyższej jakości akademickie i kulturalne doświadczenia. Dlatego współpracujemy z University College Dublin.

Kursy

W czasie pobytu na UCD weźmiesz 6 kursów - 4 kursy w dyscyplinie podstawowej i 2 przedmioty do wyboru, które mogą odbywać się w dyscyplinie podstawowej lub innej dyscyplinie.

Studiując na UCD, możesz wybrać jedną z następujących dyscyplin:

 • Rolnictwo, żywność
 • Architektura
 • Sztuka i humanistyka
 • Biznes
 • Inżynieria *
 • Nauka *
 • Sport
 • NAS

* Zapis na kursy z architektury, inżynierii i nauki wymaga dodatkowej opłaty.

Instytucje partnerskie

Założona w 1854 roku, University College Dublin (UCD) ma ponad 160 lat tradycji. Wśród jego absolwentów są rewolucjoniści, którzy brali udział w walce o niepodległość Irlandii, słynnego powieściopisarza Jamesa Joyce'a oraz licznych irlandzkich prezydentów i premierów.

Doradztwo

W bezpośrednim programie rekrutacji jesteś zapisany jako student na pełny etat w jednej z naszych międzynarodowych instytucji partnerskich. Nawet jeśli lokalna instytucja przyjmująca bierze udział w zajęciach, nadal jesteśmy tutaj, aby w pełni Ci pomóc.

Mentorzy Peer

Wszyscy studenci IES Abroad zostaną połączeni z mentorem rówieśniczym, który jest studentem UCD drugiego lub trzeciego roku. Tam, gdzie to możliwe, zostaniesz przydzielony do mentorów rówieśniczych, którzy mieli podobne doświadczenie i spędzili trochę czasu studiując za granicą w Stanach Zjednoczonych lub w innym miejscu.

Doradztwo

Wybór i bezpośrednie zapisanie się na kursy zagraniczne może być mylące i przytłaczające. Dlatego proponujemy doradztwo predykcyjne dostosowane do Twoich potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie wsparcia i wskazówek w całej aplikacji i procesie rejestracji.

Personel na miejscu

Jako student IES Abroad bezpośrednio zapisany na lokalne irlandzkie uniwersytety, masz dostęp do IES Abroad Dublin Centre i pracowników, którzy są specjalnie dedykowani twoim potrzebom. Nasz personel na miejscu współpracuje z Tobą i twoją lokalną instytucją, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wymagań akademickich, warunków mieszkaniowych lub dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa.

Wsparcie

Nasze usługi wsparcia dla bezpośrednich studentów zapisów są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci osiągnąć cele studiowania za granicą. Wiemy, że studiowanie za granicą jest przygodą, a czasami potrzebujesz pomocy lub po prostu kogoś, z kim możesz porozmawiać - dlatego nasz personel jest dla Ciebie.

Wycieczki terenowe

Chociaż Twoja przygoda zaczyna się w Dublinie, nasze wycieczki terenowe zabiorą Cię na obszary wiejskie i do Irlandii Północnej, aby zapewnić kontrast i kontekst dla tego, czego się uczysz w Dublinie. Część kosztów dzielisz z IES Abroad .

Irlandia Północna

3 dni | Jesień i wiosna

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Belfaście, odwiedź Giant's Causeway (wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO) i zwiedzaj okolicę podczas wycieczki Game of Thrones.

Causey Farm

1 dzień | Jesień i wiosna

Odwiedź otwartą farmę, na której będziesz miał okazję spróbować tańca irlandzkiego, upiec tradycyjny irlandzki chleb, nauczyć się grać na irlandzkim bębnie zwanym bodhrán i wskoczyć na bagno.

Celtyckie początki Halloween

1 dzień | Tylko upadek

Dołącz do wycieczki z przewodnikiem po historycznych miejscach w hrabstwie Meath, gdzie festiwal Samhain (bardziej znany dziś jako Halloween) powstał ponad 2000 lat temu.

Życie codzienne

Częścią poczucia, że czujesz się jak w domu w Dublinie, jest wszystko, co w naszej mocy, abyś poczuł się bezpiecznie i pod opieką. Niezależnie od tego, czy jest to program orientacyjny, który sprawia, że czujesz się przygotowany, mieszkanie dobrze zlokalizowane i wygodne, czy wycieczki terenowe, które zabiorą Cię do miejsc na uboczu - wszystko zależy od naszych usług dla studentów. To tylko jedna z rzeczy, z których jesteśmy znani.

Orientacja

Program rozpoczyna się od orientacji, która prowadzi do personelu IES Abroad Dublin, twoich kolegów i miasta Dublin.

Nasza kompleksowa orientacja

Będziesz także uczestniczyć w programie orientacyjnym UCD dla studentów zagranicznych.

Mieszkaniowy

Chcemy się upewnić, że Twoim największym wyzwaniem jest decydowanie, które punkty orientacyjne ujrzysz jako pierwsze, lub odkrycie najlepszej kawiarni - bez znalezienia miejsca do życia, w którym czujesz się komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zlokalizować mieszkanie, które odzwierciedla sposób, w jaki żyją miejscowi studenci. Naszym celem jest, aby opuszczając Dublin, poczuł się jak w domu.

Jako student studiów za granicą, będziesz ubiegać się o zakwaterowanie dla studentów po akceptacji. Większość studentów decyduje się na mieszkanie w kampusie, ale w mieście jest ograniczona liczba miejsc noclegowych.

Będziesz mieszkać w specjalnej rezydencji studenckiej na UCD z własną sypialnią w jednostce z czterema lub sześcioma sypialniami. Dostępne są apartamenty dla obu płci i dla jednej płci. Każde mieszkanie ma wspólną kuchnię i salon, prywatną lub wspólną łazienkę, WiFi i wspólną pralnię. Nie są dostarczane posiłki.

Zajęcia dodatkowe

Gdy jesteś w UCD, dołączenie do klubu towarzyskiego lub sportowego to świetny sposób na poznanie innych studentów. Uczelnia ma aktywne ciało studenckie z ponad 100 klubami i stowarzyszeniami.

Studenci mieszkający w kampusie są zaproszeni do udziału w programach Res Life, które oferują szereg wydarzeń i działań, które pomogą Ci zintegrować się z lokalną kulturą kampusu.

Sprawdź UCD Global Lounge pod kątem możliwości wymiany kulturalnej i rozwoju. Możesz także dołączyć do Międzynarodowego Towarzystwa Studenckiego UCD, które organizuje szereg wydarzeń społecznych i kulturalnych, takich jak weekendowe wycieczki do Galway i Cliffs of Moher, wycieczki do pubów i kluby śniadaniowe.

Koszt

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Wiosna 2020

Semestr Czesne Mieszkaniowy Ubezpieczenie Całkowity
Wiosna 2020 r 17 330 USD 4240 USD 230 USD 21 800 USD

Rok akademicki

Semestr Czesne Mieszkaniowy Ubezpieczenie Całkowity
Rok akademicki 31 175 USD 9735 USD 455 USD 41 365 USD

Stypendia

Stypendia programowe

Stypendium Johna Gearena oparte na potrzebach Dublina lub rozwijających się regionów

Do 1000 USD; przyznawane 2 studentom każdego roku.

John Gearen, członek zarządu IES Abroad od wielu lat i poprzedni przewodniczący zarządu od sześciu lat, jest wiodącym prawnikiem ds. Nieruchomości i Rhodes Scholar, który jest zaangażowany w liczne sprawy filantropijne. Pan Gearen hojnie ustanowił to stypendium, aby wesprzeć studentów zainteresowanych studiowaniem w IES Abroad Center w rozwijającym się regionie świata (Argentyna, Chile, Chiny, Ekwador, Irlandia, Maroko lub Republika Południowej Afryki).

Międzynarodowe stypendium dla przedsiębiorstw Robert McNeill

Do 3000 USD; przyznawane 2 studentom każdego roku

Stypendium zostało nazwane na cześć Roberta McNeilla, członka zarządu IES Abroad od 25 lat (6 lat jako przewodniczący). Otwarty dla studentów zainteresowanych międzynarodowym biznesem. Specjalizacje mogą obejmować zarządzanie, marketing, ekonomię, finanse, stosunki międzynarodowe oraz nauki społeczne i behawioralne.

Stypendium zagraniczne dla przyszłych inżynierów

Do 10 000 USD; przyznawane 6 studentom każdego roku.

Stypendium Study Abroad for Future Engineers zostało ustanowione przez anonimowego darczyńcę, aby zachęcić więcej studentów inżynierii do wzbogacenia i zmiany życia za granicą.

Nasze Centrum

IES Abroad Dublin Centre mieści się w wiktoriańskim budynku z czerwonej cegły, który pierwotnie był pocztą i został całkowicie odnowiony. Centrum znajduje się w odległości krótkiego spaceru od St. Stephen's Green i Trinity College.

Dodatki zawarte:

 • Szybki dostęp do Internetu, drukarki, kserokopiarki i skanera
 • Salon studencki z biurkami
 • 4 laptopy i 2 komputery stacjonarne
 • Sale lekcyjne
 • Mała biblioteka i obszar planowania podróży
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Czytaj więcej

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Pokaż mniej
Chicago , Amsterdam , Arles , Okland , Barcelona , Pekin , Berlin , Buenos Aires , Kapsztad , Christchurch , Dublin , Fryburg , Granada , Londyn , Madryt , Mediolan , Nagoja , Nantes , Nowy Jork , Miły , Paryż , Oxford , Quito , Rabat , Rzym , Salamanka , Santiago , Szanghaj , Siena , Sydnej , Tokio , Puerto Ayora , Wiedeń , Hongkong , Puerto Baquerizo Moreno , Cambridge + 35 Więcej Mniej