Dokument kreatywny i fotoreportażu przez zdjęcia & speos magnum

Spéos Paris-London Photographic Institute

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Dokument kreatywny i fotoreportażu przez zdjęcia & speos magnum

Spéos Paris-London Photographic Institute

Twórcze Dokumenty i Program Reportaże jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w fotografii dokumentalnej i / lub fotoreportażu, w tradycji Magnum Photos narracji wizualnej.

Kurs wyposaża uczniów z historycznym i kontekstowej ramach wymaganego do opracowania i angażować się w krytycznym myśleniu o fotografii dokumentalnej, jak również dostarcza wytycznych technicznych i samouczek wsparcia na rozwój indywidualnej praktyki dokumentalny uczniów. Studenci mają unikalny dostęp do fotografów Magnum oraz jego doświadczony personel, z elementami kursu nauczał w biurze Magnum Photos w centrum Paryża.

Formalny program jest dostarczany Speos i wyznaczonych nauczycieli i uzupełnione przez fotografów Magnum i pracowników.

Dyplom: Twórczy Reportaże przez Dokumentalnych i Magnum Photos / poziom Speos Titre de Photographe RNCP I (ks) i 7 (Eu) - kod NSF 323 t Ten program jest zarejestrowany w repertuarze National des Certyfikaty professionnelles (RNCP) na mocy dekretu z 22 grudnia 2014 - opublikowane w Journal Officiel z dnia 31 grudnia 2014.

Część I / od września do grudnia:

Pierwsza część obejmuje kursy podstawowe, które obejmują wszystkie aspekty profesjonalnego fotoreportażu i twórczego filmu dokumentalnego.

Specjaliści najwyższego poziomu trzymać kursy i monitorować indywidualnego nabywania przez uczniów umiejętności. Poza klasie, uczniowie samodzielnie organizować swoje sesji zdjęciowych i post-produkcji, pod ciągłą opieką swoich przełożonych i Magnum Photos. W tym czasie uczniowie będą mieli dostęp do bogatej biblioteki książek w paryskim biurze Magnum Photos, wyposażony niepowtarzalną kolekcję renomowanych wydawnictw fotograficznych.

Część II / stycznia do maja:

W drugiej części uczniowie doskonalić swoje praktyczne umiejętności i poszerzyć ich zakres wiedzy. W zeszłym tygodniu drugiej części poświęcona jest konfiguracją end-of-the-roku wystawy uczniów na terenie szkoły, ważne wydarzenie odwiedziło siedzibę fotografów, agencji fotograficznych, ikonografów i prasy będą organizowane dla studenci w siedzibie Magnum. Oczywiście będą uzupełnione przez składnik Magnum Photos, składający się z regularnych sesji przeglądarki, prezentacje artystów, zadań i dyskusji z fotografów Magnum i pracowników.

Część III (Eksperci Moduły) / maja do lipca:

Ostatnie miesiące programu są przeznaczone do "spotkań z profesjonalistów: czas trwania: 8 tygodni Moduły Expert celem jest pogłębianie uczestników studenckich wcześniejszej wiedzy i umiejętności w tych dziedzinach, które są najbardziej poszukiwanych przez rynek profesjonalny. Obejmują one zagadnienia zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania i publikacji zdjęć i fotoreportażu, łącząc teorię z praktyką. Uczestnicy spotykają się z stock specjalistów z różnych dziedzin, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i know-how od swoich dziedzinach wiedzy.

Opis programu zajęć i treści

 • Reportaże i Dokumenty
 • Imaging Komputery
 • Identyfikacja wizualna
 • Publikacja wizerunku i zarządzania
 • Techniki nadruku
 • Historii Fotografii / wizyt w muzeach i galeriach
 • Podstawy Fotografia
 • Korepetycje Magnum Photos
 • Opowiadanie: Słowa i obrazy
 • Moduł Ekspert: Zdjęcie firm (część III)
 • Moduł Ekspert: Advanced Photo Reportaż (część III)
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
30,000 EUR
Locations
Francja - Paris, Île-de-France
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Francja - Paris, Île-de-France
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą