Przeczytaj oficjalny opis

lasallebarcelona

A Szkolenie uzupełniające dla absolwentów kursu w Inżynierii Telekomunikacji w każdym specjalne dla uzyskania dyplomu inżyniera Systemów Telekomunikacyjnych, inżynierowie telekomunikacji jest kierowana z ponad 2-letnim doświadczeniem (data uzyskania stopnia), aby ułatwić im dostęp do nowego certyfikatu w Inżynierii systemy telekomunikacyjne.

Świat telekomunikacji jest jednym z najbardziej atrakcyjnych sektorów gospodarki naszego kraju na jej potencjał wzrostu i strategicznej roli w rozwoju gospodarczym.

Inżynier systemów telekomunikacyjnych rozwija karierę zawodową w zakresie planowania, projektowania, produkcji, instalacji, eksploatacji i konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego lub elektronicznego, zapewnienie wytwarzania, przesyłania i odbioru sygnałów. Nowe usługi telefonii mobilnej i stacjonarnej sieci łączności komputerów, urządzeń elektronicznych i systemów nadawczych, internet, lub opracowania nowych systemów pozycjonowania globalnego to tylko niektóre z możliwości pracy w tych badaniach.

PUBLICZNOŚCI

Aby uzyskać dostęp do kursu należy posiadać tytuł Inżynierii Telekomunikacji z minimum 2 lata przed datą rejestracji do niego.

Dla nowego stopnia absolwent Telecommunications Systems Engineering jest zobowiązany do zarejestrowania, zdać wszystkie tematy kursu, łącznie z przedstawieniem końcowego Degree Project, na łączną kwotę 60 punktów.

PRZYGOTOWUJE PAR

Absolwenci nabywają naukowego, technologicznego, tworzenie społeczno-gospodarczego oraz przygotowanie do praktyki zawodowej w dziedzinie rozwoju i stosowania technologii informacyjnych i komunikacyjnych we wszystkim, co wymaga od nich, w ramach regulacyjnych.

Podkreśla zdolność do projektowania, analizy, wdrożenia, eksploatacji i zarządzania pole układ, część lub proces z technologii informacyjnych i komunikacyjnych jako obwody i podsystemów urządzeń transmisji radiowej i systemów odbioru komunikatów kierowanych i niekierowanych , sieci, oprogramowanie i usługi telekomunikacyjne, sprzęt elektroniczny i systemy, lokale i obiekty związane z wyposażeniem audiowizualnym.

Aby uzyskać dostęp do kursu należy posiadać tytuł Inżynierii Telekomunikacji z minimum 2 lata przed datą rejestracji do niego.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Mamy doświadczenie bycia pierwszym Szkoła Telekomunikacja utworzony w Katalonii i wykładowców z dużym nauczania i doświadczenia zawodowego.
  • Badania Telekomunikacja La Salle cieszą się dużym uznaniem społecznym i biznesowym, krajowym i międzynarodowym. Rynek pracy jest w 100%, a duże firmy przychodzą do La Salle zatrudnić tych profili.
  • Metodyka nauczania jest praktyczna i partycypacyjny. Studenci, którzy chcą mogą uczestniczyć jako stażystów lub planistów przesyłać projekty lub badania z wiodącymi firmami, co pozwala im uczyć się przez działanie.
  • Możesz uczestniczyć w rzeczywistych i istotnych projektów biznesowych oraz wyszukiwania.
  • Mamy dostępna dla wszystkich studentów i unikatowych obiektów Statewide jako komory bezechowej RF, cyfrowe laboratorium laboratorium komunikacji lub automatyki przemysłowej ponad 30 laboratoriów technologicznych.
Program prowadzony przez:
Język hiszpański
Kataloński
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty