WEEKEND OD 5 DO 8 I OD 19 DO 21 PAŹDZIERNIKA 2018 w MILANU

Tematy: Chromatyczny projekt na trzeci wiek, kolor w komunikacji i psychologia koloru

Przeznaczony dla osób, które chcą po raz pierwszy zbliżyć się do koloru w projekcie lub pogłębić swoją wiedzę na ten temat dzięki autorytatywnej i ekologicznej ścieżce edukacyjnej.

Nauczyciele są na najwyższym poziomie i cieszą się międzynarodową renomą: Edda Mally, prezes IACC Europa, austriackiej artystki, która uczy eksperymentów i wrażeń chromatycznych; Stephanie Gurk, geriatra, specjalizująca się w badaniu percepcji kolorów przez osoby starsze; Massimo Caiazzo, profesor chromatologii i przewodniczący IACC Italia; Lia Luzzatto, eseistka i profesor teorii kolorów i komunikacji; Alexander Karnutsch, architekt i wykładowca w IACC Akademy Austria.

Opłata za uczestnictwo wynosi 1 130,00 EUR zwolnione z podatku VAT, płatne w dwóch ratach. Opłata obejmuje lekcje teoretyczne i praktyczne, cyfrowe materiały informacyjne. Roczna opłata członkowska wynosi 70,00 euro z wyłączeniem podatku VAT

Kompletny dwuletni kurs podzielony jest na 4 seminaria, z których każdy jest podzielony na 2 moduły, które odbywają się w weekendy lutego / marca i września / października każdego roku. Seminaria, podzielone na lekcje teoretyczne i praktyczne, dotyczą następujących tematów projektowania kolorystycznego: psychologia środowiskowa; kolorystyka w architekturze środowiskowej; analiza chromatyczności; efekty psychofizjologiczne koloru i światła; elementy neurofizjologii; ergonomia psychosomatyczna i wizualna; psychologia spostrzegawcza; psychologia koloru; kolor w komunikacji; podstawowe aspekty teorii kolorów; kolorystyka pomieszczeń (obiekty służby zdrowia, biura, zakłady przemysłowe i produkcyjne, szkoły i placówki oświatowe, obiekty handlowe, hotele i restauracje, obszary mieszkalne, obiekty dla osób starszych) i sztuki użytkowe (moda i wzornictwo).

Dla Członków IACC-Italia, DZIEŃ FORMATYWY EXTRA jest również zarezerwowany dla nauczycieli Massimo Caiazzo i Lia Luzzatto na temat "PSYCHOLOGIA KOLORU" w niedzielę 21 października 2018 roku. Opłata za uczestnictwo wynosi 70,00 EUR bez VAT.

Informacje i rejestracja: iscrizioni@iacc-italia.org - 349 663 7668 (sekretariat: Silvia Bellani)

Program prowadzony przez:
  • Włoski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,130 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa