JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Czy jesteś pod wrażeniem efektów i animacji, które widzisz w kinie i chciałbyś wiedzieć, jak zostały wykonane? Ta ciekawość może stać się profesją i zabierze Cię daleko w branżę animacji i gier wideo.

animation

Z cyklem szkoleniowym wyższego poziomu w animacjach 3D, interaktywnych grach i środowiskach , specjalista ds. Gier komputerowych , możesz zdobyć niezbędną wiedzę, aby ożywić interaktywne projekty multimedialne, wygenerować wirtualne przestrzenie i animacje 2D i 3D, kontrolować procesy postprodukcji i monitorować efekty wydania. A wszystko to, gdy zaczynasz w ekscytującym świecie projektowania gier wideo i znasz najnowsze narzędzia potrzebne do tworzenia aplikacji i gier na dowolnej platformie.

Skierowany do młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoją działalność zawodową w dziedzinie produkcji audiowizualnej (film, telewizja i wideo), gier wideo, animacji 2D i 3D, interaktywnych i nieinteraktywnych multimediów, a także w reklamie i powiązanych firmach z Internetem i nowymi mediami.

Po co studiować ten kurs?

Szkolimy wyspecjalizowanych techników w animacjach 3D i środowiskach interaktywnych, a także uczymy się, jak wykorzystać swoją wiedzę, aby przybliżyć Państwu sektor gier i gier.

Dysponujemy laboratorium wyposażonym w najnowsze technologie do generowania treści multimedialnych i animacyjnych, a także pomieszczeń montażowych i postprodukcji.

Opieramy się na szkoleniach teoretycznych i praktycznych oraz tworzeniu prawdziwych projektów z firmami jako możliwości uczenia się.

Postawiliśmy na mieszaną edukację za pośrednictwem naszych nauczycieli, równowagę pomiędzy wykwalifikowanymi technikami i uznanymi aktywnymi profesjonalistami, cechą charakterystyczną określonej metodologii nauczanej w IED Madrid.

Studiowanie w IED Madrid oznacza życie we wszystkich gałęziach wzornictwa w uprzywilejowanej przestrzeni, kreatywne doświadczenie i wyjątkową okazję do zaoferowania naszym studentom.

Profesjonalne wyniki: Twórca animacji 2D i 3D. Generator wirtualnych przestrzeni. Technik efektów specjalnych 3D. Twórca multimedialnych produktów i aplikacji audiowizualnych. Redaktor interaktywnych treści multimedialnych audiowizualnych i nieinteraktywnych. Deweloper i projektant gier wideo.

Program prowadzony przez:
  • Spanish (Spain)

Zobacz 46 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 30, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,600 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa