Cykl kształcenia wyższego stopnia w ilustracji

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Cykl kształcenia wyższego stopnia w ilustracji

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Opanowanie podstawowych technik i stylów ilustracji, które pozwalają realizować pomysły i koncepcje poprzez rysunki.

Chcesz stać profesjonalny ilustracji? Z poziomem kursu szkoleniowego w Wyższej Ilustracja nauczyć się rozwijać język wizualny, który pozwoli Ci zrealizować pomysły i koncepcje poprzez rysunek, robiąc grafiki z różnych technik i stylów artystycznych. Ponadto, iniciarás na fundamentalnych strategiach narracyjnych graficznych dla rozwoju publikacji lub ilustrowanych skryptach (storyboardów). Dzięki praktycznej metodologii, będzie rozwijać język, który pozwala na projekty w różnych dziedzinach, takich jak reklama, design, publikowanie lub sztuki.

ilustracja

Mających na tych młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje prace w dziedzinie ilustracji, dominując najważniejsze techniki ekspresji graficznej na poziomie zawodowym i wybierając najbardziej odpowiedni dla każdego zadania, w zależności od kontekstu komunikacyjnego wniosku.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

Z tego tytułu można bezpośrednio uzyskać dostęp do wyższego stopnia w Projektowania Graficznego, spełniających ustawowe wymagania.

Można przeżyć to, czego uczą się w klasach i warsztatach wyposażonych w najnowsze technologie, poprzez szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz biorących udział w rzeczywistych projektach z firmami.

Stawiamy na teoretyczne i praktyczne szkolenia i rozwoju rzeczywistych projektach z przedsiębiorstwami jako okazję do nauki i pracy w sieci.

Zdecydować się na blended learning przez naszego nauczania, równowagi między wykwalifikowanych i uznanych specjalistów aktywne cechą konkretnej metodyki wykładał na IED Madrycie.

Badanie IED Madryt oznacza życie z wszystkich gałęzi projektu w uprzywilejowanej przestrzeni, twórcze doświadczenie i unikalną możliwość oferowania naszych studentów.

Perspektywy kariery: Firmy wydawnicze. agencji reklamowych. studia projektowe. scenorys do filmu, reklamy i telewizji. Komiksy i sztuka sekwencyjnym.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Spanish (Spain)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
6,900 EUR
Locations
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą