Cykl kształcenia wyższego stopnia w fotografii

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Cykl kształcenia wyższego stopnia w fotografii

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Rozwija własny język wizualny z powodzeniem spełniać dowolne zdjęcie projektu i wideo.

Chcesz dowiedzieć się, jak obsługiwać aparat i wszystkie niezbędne aspekty, które pozwalają na opracowanie projektu audiowizualnego w sposób profesjonalny? Z cyklu formacyjnego w większym stopniu będą się pogłębiać technik oświetleniowych fotografii wewnątrz i na zewnątrz, można nauczyć się obsługiwać te elementy, które składają się na reprezentację przestrzeni i dowiedzieć się, jakie technologie pozwalają, aby skutecznie stawić czoła stock projekty, wiedząc także Główne techniki i strategie w celu opracowania filmy. Jesteś na solidnej podstawie teoretycznej, będzie rozwijać własny język wizualny, który pozwala na projekty w różnych dziedzinach, takich jak reklamy, designu, mody, fotografii prasowej, wydawniczej i sztuki.

fotografia

Skierowana jest do młodych ludzi, którzy chcą stać się profesjonalni fotografowie. Będziesz tworzyć koncepcyjne i technicznie zdolna do realizacji jakiegokolwiek projektu, pomyślnie kwalifikacje znaków audiowizualne.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

Z tego tytułu można bezpośrednio uzyskać dostęp do wyższego stopnia w Projektowania Graficznego, spełniających ustawowe wymagania.

Można przeżyć to, czego uczą się w klasach i warsztatach wyposażonych w najnowsze technologie, poprzez szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz biorących udział w rzeczywistych projektach z firmami.

Stawiamy na teoretyczne i praktyczne szkolenia i rozwoju rzeczywistych projektach z przedsiębiorstwami jako okazję do nauki i pracy w sieci.

Zdecydować się na blended learning przez naszego nauczania, równowagi między wykwalifikowanych i uznanych specjalistów aktywne cechą konkretnej metodyki wykładał na IED Madrycie.

Kariera Outlook: Studio fotograficzne. Produkcja i montaż w telewizji, reklamy i filmu. Technik audiowizualne sektora przemysłowego w lub usług, mody. Jako freelancer robić własne projekty jak wolnym działalności artystycznej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Spanish (Spain)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
6,900 EUR
Locations
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą