Cykl Kształcenia Najwyższej Klasy 3D, Gier I Interaktywnych środowisk

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Cykl Kształcenia Najwyższej Klasy 3D, Gier I Interaktywnych środowisk

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Czy zaimponować efekty i animacje, które widzisz w filmach i chcą wiedzieć, jak zrobili? Ta ciekawość może stać się zawodem i zabrać was do branży animacji i gier wideo.

ożywienie

Z Wyższy Kurs Poziom w animacji 3D, gier i środowisk interaktywnychSpecjalista Video, musisz nabyć niezbędną wiedzę, aby dać życie interaktywnych projektów multimedialnych, generując wirtualne przestrzenie i animacji 2D i 3D, procesy kontroli post-produkcji i monitorować efekty edycji. A wszystko to podczas po raz pierwszy wprowadzony do fascynującego świata projektowania gier i znać najnowsze narzędzia potrzebne do tworzenia aplikacji i gier na każdej platformie.

Skierowana jest do młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoją działalność zawodową w dziedzinie produkcji audiowizualnej (kina, telewizji i filmu), gry wideo, animacji 2D i 3D, interaktywnej i innych interaktywnych multimediów i reklamy oraz spółek powiązanych z Internetu i nowych mediów.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

Specjalizujemy się w animacji 3D i środowisk interaktywnych techników, a także pokażemy, jak zastosować swoją wiedzę w celu wprowadzenia w branży gier i hazardu.

Mamy laboratorium wyposażone w najnowocześniejsze technologie do generowania treści multimedialnych i rozrywkowych, a także edycji i postprodukcji herbaty.

Opieramy się na teoretycznych i praktycznych szkoleń i rozwoju realnych projektów z firmami jako możliwość uczenia się.

Zdecydować się na blended learning przez naszego nauczania, równowagi między wykwalifikowanych i uznanych specjalistów aktywne cechą konkretnej metodyki wykładał na IED Madrycie.

Badanie IED Madryt oznacza życie z wszystkich gałęzi projektu w uprzywilejowanej przestrzeni, twórcze doświadczenie i unikalną możliwość oferowania naszych studentów.

Kariera Outlook: Twórca animacji 2D i 3D. Generowanie wirtualne przestrzenie. 3D efektów specjalnych technik. Twórca aplikacji multimedialnych i produktów audiowizualnych. Redaktor interaktywnego i multimedialnego non interaktywne treści audiowizualne. Twórca i projektant gry.

KURS JĘZYKA: HISZPAŃSKI

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Spanish (Spain)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
6,900 EUR
Locations
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą