Craft Distilling Operations and Technology

Siebel Institute of Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Craft Distilling Operations and Technology

Siebel Institute of Technology

Kursy Distribution Operations and Technology w Siebel Institute mają na celu przekazanie uczniom kluczowych informacji, których potrzebują do stworzenia destylowanych alkoholi w środowisku destylacji na małą skalę.

Studenci zapoznają się z teorią dotyczącą skutecznej pracy w małych destylarniach, a także związanych z nimi kwestii zarządzania i logistyki. Dzięki materiałom stworzonym przy udziale Instytutu Technologii Etanolowej i prezentowanym przez niektórych wiodących międzynarodowych ekspertów w dziedzinie destylacji, kurs ten zapewni ci szkolenie, którego potrzebujesz do efektywnego, bezpiecznego i opłacalnego prowadzenia swojej destylarni.

Podczas pięciu dni kursu nauczysz się technik produkcji związanych z destylacją od ziarna, owoców i innych produktów od początku do końca. Analizę sensoryczną przedstawiono w celu zrozumienia pozytywnych i negatywnych cech smaku, zwykle związanych z procesem produkcyjnym, a wizyty w gorzelniach obszarowych dają studentom pogląd na podstawowe operacje małej gorzelni.

Jeśli rozważasz wejście do tego szybko rosnącego segmentu branży napojów alkoholowych, kurs Craft Distilling Operations and Technology da ci podstawy zrozumienia, na którym możesz zbudować udaną karierę w destylacji rzemieślniczej.

Warunki przyjęć

Wszyscy uczniowie ubiegający się o program, moduł lub kurs muszą być w wieku uprawniającym do picia alkoholu.

Wymagana jest wcześniejsza wiedza o podstawach procesu warzenia za pomocą domowego parzenia (1 rok) lub po pomyślnym ukończeniu przeglądu Executive Course procesu Brewing Process.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja February 16, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Czerwiec 2019
Duration
Czas trwania
5 dni
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,675 USD
Locations
Stany Zjednoczone - Chicago, Illinois
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Czerwiec 2019
Stany Zjednoczone - Chicago, Illinois
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą