Program Contemporary China Studies Programme zapewnia wyjątkową okazję do poznania i doświadczenia w dzisiejszych Chinach podczas ekscytującego jednotygodniowego programu studiów za granicą, który przenosi punkty ECTS za program studiów w domu. CCSP to wyjątkowe doświadczenie edukacyjne dla zaawansowanych studentów studiów licencjackich, którzy są ciekawi kultury i stylu życia w Azji, którzy chcą studiować na światowej klasy uniwersytecie i chcą odkrywać świat biznesu w Chinach w prawdziwie fascynującym, ale międzynarodowym i dostępne środowisko. CCSP znajduje się w Szanghaju, jednym z najbardziej ekscytujących miast na świecie, i uczył się we współpracy z Fudan University, jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów badawczych w Chinach i na 40 miejscu na świecie według QS. Dzięki CCSP masz możliwość wyboru kursów języka chińskiego, kursów akademickich prowadzonych w języku angielskim na różne tematy, a także praktyk w lokalnej organizacji lub firmie wielonarodowej. W połączeniu z regularnymi wycieczkami grupowymi i działaniami społecznymi wprowadzającymi cię w tradycyjną chińską kulturę, CCSP jest multidyscyplinarnym programem akademickim, który zapewnia dogłębne teoretyczne i praktyczne perspektywy na temat chińskiego statusu jako globalnej potęgi.

Program składa się z trzech części:

 • Kursy akademickie
 • Kurs językowy
 • Staż

Możesz wybrać dowolną kombinację kursów akademickich i językowych oraz staż w ofercie w trakcie semestru, z maksymalnym obciążeniem studium odpowiadającym 30 punktom ECTS. Poprosimy Cię o dokonanie wstępnego wyboru kursu podczas procesu składania wniosku. Jednak Twoja ostatnia selekcja może zostać przeprowadzona tydzień po zakończeniu programu, po tym, jak będziesz miał szansę zasiąść przy dowolnym kursie, który Cię interesuje. W przypadku, gdy potrzebujesz punktów CCSP na studia w domu, zdecydowanie zalecamy skonsultowanie się z macierzystą uczelnią podczas wyboru kursu przed rozpoczęciem programu.

KURSY AKADEMICKIE

Kursy akademickie na różne tematy - od współczesnej chińskiej kultury i społeczeństwa, gospodarki, biznesu i marketingu po chińską politykę, dyplomację, religię i psychologię - prowadzone są w języku angielskim. Wszystkie kursy są prowadzone przez okres 2 lub 3 godzin tygodniowo, przy użyciu skutecznej kombinacji metod nauczania, jak również chińskich i zachodnich materiałów do nauki. Egzaminy mogą polegać na testach pisemnych, grupowych lub indywidualnych prezentacjach, dokumentach lub zadaniach, w zależności od kursu. Pełna lista dostępnych kursów znajduje się poniżej:
 • Biznes
 • Łańcuch dostaw
 • Marketing
 • Prace terenowe
 • Rynek
 • Transitional Chinese Society
 • Społeczeństwo i kultura
 • Studia Shanghai
 • Chiński film
 • Urbanizacja i rozwój
 • Psychologia i życie
 • Kultura i zdrowie
 • Ekonomia polityczna

KURS JĘZYKOWY

Kursy językowe są oferowane przez licencjonowanych nauczycieli języków Fudan University w małych klasach dla początkujących i średniozaawansowanych. Umiejscowienie odbywa się w oparciu o znajomość języka chińskiego, który jest testowany na początku programu.

PRAKTYKA

Otrzymasz wyjątkową możliwość odbycia praktyki w lokalnej organizacji lub firmie międzynarodowej. Praktyka w Szanghaju stanowi nieocenioną szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w globalnym środowisku, praktycznej ekspozycji na świat biznesu i zarządzania w Chinach oraz szansę na rozwijanie unikalnych umiejętności zawodowych i osobistych.

Przed odlotem

Na długo przed wyjazdem zostaniesz zaproszony do przyłączenia się do naszej grupy CCSP WeChat, w której zostaną udostępnione ważne i użyteczne informacje, a otrzymasz obszerny przewodnik przedrejestracyjny CCSP, zawierający praktyczne informacje na temat życia i nauki w Szanghaju.

Orientacja

Pobyt w Szanghaju rozpoczyna się od darmowego odbioru z lotniska i rozbudowanego programu orientacyjnego, aby zapoznać się z uniwersytetem, Szanghajem i nowymi kolegami z klasy.

Wycieczki

Będziesz regularnie zapraszany do udziału w zajęciach pozalekcyjnych, takich jak zajęcia towarzyskie, występy kulturalne i wycieczki do interesujących miejsc w Szanghaju i okolicach.

Nocleg

Zajmiemy się zakwaterowaniem w Tohee International Students Village, zaledwie kilka kroków od kampusu Uniwersytetu Fudan.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
 • Chiński
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
57,750 CNY
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa