City & Guilds poziom 4 nagrody w zabarwieniu i korekty

Kensington and Chelsea College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

City & Guilds poziom 4 nagrody w zabarwieniu i korekty

Kensington and Chelsea College

1

Sekcja Fryzjerstwo w Kensington i Chelsea College ma reputację przyjaznego i wspierającego środowiska, w którym nasi studenci NVQ Level 1, 2 i 3 kursy fryzjerskie.

Wszystkie nasze kursy fryzjerskie odbywają się w naszym dobrze wyposażonym salonie, gdzie można nauczyć się umiejętności fryzjerskie i procedur klienta w środowisku zawodowym.

Mamy doskonałe wskaźniki sukcesu oraz imponujący rekord zatrudnienia dla naszych przeszłych studentów. Możemy cieszyć się silne więzi z branży fryzjerskiej, dostarczając nam wiele możliwości staży. Przyjęcie na naszych kursów dokształcających fryzjerskich jest indywidualny wywiad, tak, że możemy zbudować osobistą program studiów, biorąc pod uwagę istniejące umiejętności i czas przeznaczony na naukę. Chcemy być jak najbardziej elastyczny do indywidualnych potrzeb uczniów.

Studenci mieli okazję pracować z uczniami Digital Media podczas swoich projektów, aby umożliwić zarówno kursy skorzystać z sukcesu innych.

Opis przedmiotu

Poziom 4 Kolor korekcja kwalifikacje jest przeznaczony dla wykwalifikowanych stylistów pracujących w przemyśle dać dogłębnej wiedzy i praktycznego stosowania korygowania kolorów. Korekcja koloru jest główną częścią naszego przemysłu i rozwijanie umiejętności pracy w korekcji kolorów będą rozwijać swoje doświadczenie w branży i utworzyć zwiększone możliwości branżowych dla Ciebie. Trzeba będzie zakupić zestaw do kursu i przedstawić dowody swoich kwalifikacji.

  • Campus: Kensington Centre
  • Times: Mon Różne
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
25 tygodnie
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
1,417 GBP
Pełna opłata £ 825; Non-EU Opłata £ 1417
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą