Read the Official Description

Continued Professional Development (CPD) Moduły do ​​edycji i postprodukcji są skierowane do filmowców i profesjonalistów z branży, którzy chcą poprawić umiejętności, z których już korzystają i zdobywać nowe umiejętności w celu rozwijania swojej praktyki zawodowej.

Moduły CPD umożliwią rozwój zaawansowanej wiedzy, zrozumienia i umiejętności w obszarze tematycznym modułu. Będziesz przygotowany do przyszłego rozwoju kariery i zaawansowanych technik filmowania. Nauczanie jest prowadzone przez profesjonalistów z branży i kładzie nacisk na profesjonalny przepływ pracy zespołowej oraz role całego personelu w dziale edycji w kontekście produkcji filmów cyfrowych. Zakres tematyczny obejmuje: pracę z formatami nagrywania kamer cyfrowych kin (np. Formatem Arri w Log C), klasyfikacją kolorów, platformami do produkcji i dostarczania materiałów audio.

Te dostosowane moduły oferują głębokie wrażenia na umiejętności, wiedzę i kreatywność wymagane do uzyskania bezpiecznego oparcia w konkurencyjnym świecie edycji i postprodukcji (EPP).


Moduły

Każdy z poniższych szkiców modułu daje wyobrażenie o zawartości i wszelkich wcześniejszych doświadczeniach i / lub kwalifikacjach wymaganych do podjęcia modułu.

Od stycznia 2018 r

  • Sztuka edycji
  • Klasyfikacja i wykończenie kolorów

Od września 2018 r

  • Efekty wizualne i kompozycja
  • Rola edytora


Wymagania wstępne

Tło w edycji filmu jest niezbędne, z co najmniej czteroletnim doświadczeniem, zarówno w wolnym zawodzie, jak i w firmie.


Opłaty i finansowanie

Koszt każdego modułu wynosi 1000 £, co obejmuje 12 sesji nauczania w ciągu 12 tygodni. Pamiętaj, że będziesz miał dostęp do naszych urządzeń technicznych i przestrzeni podczas sesji i nigdy poza tym.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Program taught in:
Język angielski

See 51 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 10, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 23, 2019
Stycz. 27, 2020
Duration
12 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,000 GBP
1000 £ za każdy moduł
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 23, 2019
Data końcowa
Grudz. 15, 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 27, 2020
Data końcowa
Kwiec. 19, 2020
Application deadline

Wrześ. 23, 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Grudz. 15, 2019

Stycz. 27, 2020

Location
Application deadline
Data końcowa
Kwiec. 19, 2020