Read the Official Description

Chiński Kurs: Prywatny Kurs na miarę

Nasze prywatne zindywidualizowane kursy są dla studentów, którzy chcą cieszyć się w pełni korzystać z indywidualnej opieki i elastycznego harmonogramu podczas nauki języka i kultury chińskiej. Możesz zdecydować czasu klasy, w każdej chwili od 08:30-21:00pm,Monday do niedzieli (Jeśli chcesz). Przy rezerwacji prywatne pole, można po prostu skupić się na własnych słabych i daje bardziej indywidualne podejście. Twój nauczyciel przeprowadza analizę potrzeb z tobą i razem decydują o programie studiów i materials.Beginners może mieć szybki postęp i zaawansowane uczniowie mogą skupić się na określonym obszarze, że studenci chcieliby.

Kto to jest odpowiednie dla?

Cudzoziemcy, którzy mieszkają w Pekinie, ale nie mają czasu, aby uczestniczyć regularne lekcje grupowe, tych, którzy chcą skutecznie poprawić istniejący poziom chińskiego lub mają interes w chińskiej kulturze.

Czy prywatne na miarę słuszne dla Ciebie?

Ten kurs pomoże Ci:

  • Stać się bardziej płynnie, jak współdziałać z nauczycielem
  • Poprawa obszary znajomości języka (gramatyki, słownictwa, wymowy) i tematów chcesz skupić się na
  • Rozwijać swoje podstawowe umiejętności językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie
  • Skupić się na określonych obszarach języka i kultury chińskiej, które Cię interesują

Co będziesz studiować?

Przy rezerwacji prywatne pole, skupić się na własnych potrzeb i wymagań językowych. Nauczyciel dokonuje analizy potrzeb i razem z tobą zdecydować się na program studiów i materiałów. Niezależnie, czy kurs skupia się na rozwijaniu swój poziom znajomości języka lub w praktyce fluencji zależy od konkretnych potrzeb językowych. Treść prywatnej dostosowanego oczywiście jest całkowicie elastyczny i zależy od Twoich potrzeb i preferowanego stylu uczenia się.

Poziom

Początkujący poziom

Ten poziom zaczyna się od Hanyu Pinyin nauki, a następnie do podstawowej słuchania, mówienia, czytania i pisania. Będziesz mógł mieć proste rozmowy z Chińczykami na tematy z życia codziennego.

Poziom 1

Na tym poziomie dowiesz się 250 najczęściej używanych słów, 25 wzorce zdań i 150 zdań w powszechnym użyciu, co pozwala na wprowadzenie się, porządek w restauracji i komunikować się z pokojówek domu itp

Poziom 2

Dowiesz się 350 nowych słów, 35 wzorce zdań i 200 zdań, w powszechnym użyciu. Możesz wyrazić życzenia i wymagania dotyczące żywności, strzyżenie itd i być w stanie omówić plany na przyszłość.

Poziom średniozaawansowany

Poziom ten jest głównie o wypowiedziane chiński używany w codziennej komunikacji. Płynnie możesz komunikować się z ludźmi na różne tematy w różnych okolicznościach.

Poziom 3

Dowiesz się 300 nowych słów, 45 wzorce zdań i 250 zdań w powszechnym użyciu. Dowiesz się, aby wyrazić swoje uczucia i opisać sytuacje życiowe.

Poziom 4

Będzie w dalszym ciągu rozwijać swoje słownictwo. Na tym poziomie dowiesz się 350 słów, 55 wzorce zdań i 300 zdań w powszechnym użyciu. Będziesz mógł wyrazić opinie na temat różnych rzeczy i stają się bardziej zaznajomieni z chińskiej kultury.

Poziom zaawansowany

Można poszerzyć swoje słownictwo i poprawić płynność w mówionych chińskim być na równi z native speakerem. Możesz również stać się bardziej zaznajomieni z chińskiej kultury i społeczeństwa.

Poziom 5

Dowiesz się 400 nowych słów, 70 wzorce zdań i 350 zdań, w powszechnym użyciu. Dowiedz się więcej na temat korzystania z powiązanych słów, a także jak wyrazić swój punkt widzenia.

Poziom 6

Dowiesz się około 500 słów, 80 wzorce zdań i 400 zdań w powszechnym użyciu. Możesz również dowiedzieć się więcej na temat chińskiej kultury, lokalnych zwyczajów i nawyków.

Poziom biegłości

Blisko native speakera, nauczysz się używać slangu i idiomów.

Poziom 7

Dowiesz się, wspólnego używania zwrotów i idiomów, slangu i czytać gazety i książki w języku chińskim.

Poziom 8

Bądź na bieżąco z native speakerami przy omawianiu nowości i aktualne wydarzenia i wyrażania poglądów i opinii na ich temat.

Szczegóły kursu

  • Oferowane poziomy: Początkujący do Proficiency
  • Liczba uczniów: Zajęcia indywidualne lub grupy prywatnych
  • Materiał: Zależy od Twoich potrzeb
  • Dzień rozpoczęcia: Każdy dzień
  • Czas lekcji: Każdy czas od 8:00 rano do 21:00

WSKAZÓWKA:

Ceny kursu będzie wyższa, jeśli zaplanowane wcześniej niż 08:00 lub później niż 21:00.

Jeśli potrzebujesz czesne od szkoły (w domu lub innym wybranym miejscu) nie może być dodatkowa opłata za transport. Aby uzyskać szczegółowe informacje prosimy o kontakt ze szkołą.

See 3 more programs offered by MY Chinese Study »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa