Przeczytaj oficjalny opis

1

Jak to jest uczyć się tego kursu i jak będę oceniać?

To dwa lata kurs jest zaprojektowany w celu zapewnienia płynnego przejścia od GCSE rdzeń / dodatkowe kursy Nauka i GCSE chemii i łączenia się z potrzebami kursów szkolnictwa wyższego. Zapewnia uznanie i zrozumienie podstawowych zasad chemicznych, które są fundamentalne dla zrozumienia świata, w którym żyjemy. Kurs zachęca także studentów przyjść do zrozumienia, jak naukowcy zbadania zjawisk naukowych w swoich próbach wyjaśniania otaczającego nas świata. Uczniowie rozwijają swoje umiejętności praktyczne w celu uzupełnienia ich rozumienie pojęć chemicznych. Badanie chemii jest przydatna w zrozumieniu innych dziedzin nauki.

Będziesz uczył poprzez wykłady, zajęcia praktyczne, rozwiązywanie problemów i dyskusji. Będziesz miał dostęp do w pełni wyposażonych laboratoriów i komputerów z mediów interaktywnych. Będziesz być oceniana w maju / czerwcu każdego roku z próbne egzaminy w styczniu każdego roku. W pierwszym roku są 2 egzamin 1 godziny trwania 30 minut, w drugim roku są 3 egzamin co 2 godziny trwania. Nie ma żadnego elementu zajęć, ale seria praktycznych badań zostaną ocenione w celu przyznania certyfikatu praktycznego przyjęcia zmian i przygotowanie studentów do praktycznych pytań w najważniejszych egzaminów.

Jakie tematy będą się uczyć?

Chemia jest podzielona na odrębne dyscypliny, które zostały ocenione w wszystkich pisemnych poprzek 2 lata.

Chemia fizyczna obejmuje badanie:

 • Struktura atomu i okresowe trendy
 • Ilość substancji
 • Klejenie i struktura
 • Kinetyka i Równowagi
 • Redox oraz elektrochemii

Chemia organiczna obejmuje badanie:

 • Alkany, alkeny, układy aromatyczne i fluorowcoalkany
 • Alkohole, aldehydy i ketony
 • kwasy karboksylowe i ich pochodne
 • Aminy, aminokwasy, białka i DNA
 • Polimery, mechanizmy i metody organiczne syntetyczne

Chemia nieorganiczna obejmuje badanie:

 • Grupa 2, z metalami ziem
 • Grupa 7, halogeny
 • Właściwości okresu 3 elementy i ich tlenki
 • metali przejściowych i ich kompleksów
 • Niepożądanych jonów w roztworze wodnym

Chemia analityczna obejmuje badanie:

 • Izomeria i identyfikacja grupy funkcyjnej w wyniku reakcji probówki.
 • spektroskopia w podczerwieni
 • Analizator czasu przelotu
 • Cienkowarstwowy, kolumny i chromatografii gazowej
 • Spektroskopia jądrowego rezonansu magnetycznego

Jakie doświadczenia otrzymam?

Trzeba będzie korzystać z dobrze wyposażonych laboratoriach, prelegentów około kariery w chemii, a także możliwość wzięcia udziału w konkursach krajowych i uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez RSC.

Jakie są wymagania wstępne?

Trzeba pięć GCSE z klasy C lub powyżej i trzy GCSE z klasy D lub wyższej. Istotne jest, masz języka angielskiego i matematyki na poziomie klasy B lub powyżej i dwa GCSE z przedmiotów ścisłych w tym dodatkowym nauki lub chemii w klasach B lub wyższej. Studenci rejestrując się z grupy B w dodatkowych Nauki zostanie wezwany na dodatkowy kurs wsparcia dla chemii. Gatunek D lub wyżej są potrzebne pod koniec 1 roku do progresji do drugiego roku poziomie.

Co mogę studiować równolegle z tego kursu?

Kurs ten może być łączony z innymi kursami, aby pełny program i zaleca się, że jest ona połączona z inną matematyki i nauki przedmiotu dla wnioskodawców, którzy chcą przejść na kurs nauki związane na uniwersytecie.

Jakie udogodnienia są dostępne?

Będziesz miał dostęp do nowych w pełni wyposażonych laboratoriów i komputerów z bogactwa informacji i narzędzi do nauki na chemii intranet, a także dostęp do centrum nauki.

Co może oczywiście prowadzić do?

Jeśli program zawiera inne Nauki i / lub matematyki, szeroki zakres kursów naukowych i technicznych i kariery są dostępne. Można przejść do Szkolnictwa Wyższego lub kariery w dziedzinie chemii, inżynierii chemicznej, biochemii, farmakologii, Forensic Science, farmacja, medycyna i pokrewnych przedmiotów. Szkolenie naukowych jest również powszechnie uznawany za ważnego przygotowania do ostatecznych kariery w szeregu zawodów od zarządzania do marketingu.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Istnieją pewne koszty materiałów i zasobów.

Co nasi uczniowie myślą?

"Wybrałem studiować tutaj, ponieważ wiedziałem, że zagwarantowane dobre wykształcenie, a także oferuje wolność, że cieszyć - ja podróżuję z Barnstaple każdy dzień tak, że to poważna decyzja. Lubię przedmioty, ale interesuje mnie, a nauczanie jest dobra i udało mi się. To wielki uczelni, ale zawsze wiesz, gdzie masz być i kiedy, i to jest bardzo towarzyski. Mam miejsce do studiowania medycyny w Bristolu więc mam nadzieję, będę lekarzem jeden dzień. Moja wskazówka dla przyszłych studentów jest ciężko pracować, być społeczna i baw się dobrze. "

"Wybrałem studiować trzy przedmioty ścisłe, ponieważ mam nadzieję, że do badania Bio-chemię na uniwersytecie, myślę o Oxbridge. To tutaj żywsze niż w szkole, ale lepiej, bo ludzie słuchać nauczyciela, bo już zdecydował się na ten temat. "

To dodatkowo Oczywiście edukacja jest bezpłatna dla wszystkich 16-18 latków, którzy mają miejsce zamieszkania w Wielkiej Brytanii i Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w ciągu ostatnich 3 lat. (Musi być poniżej 19 lat w dniu 31 sierpnia w roku kalendarzowym, który rozpoczyna swój bieg).

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Exeter College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa