Certyfikat oznacza opanowanie określonego zestawu umiejętności lub że dana osoba skutecznie zakończona góry określony zajęć lub zdali egzamin na dany temat. Silne zróżnicowanie między kursów certyfikat pod względem treści, długości i kosztów istnieje.

Nauka o sporcie jest szeroko zakrojonym programem, który przyjmuje wielodyscyplinarne podejście do badania roli sportu w społeczeństwie. Studenci mogą brać udział w zajęciach sprawności fizycznej, anatomii, negocjacji kontraktowych, marketingu sportowego i komunikacji.

Chcesz studiować w Oceanii? Dwa najbardziej Kraje popytu na Oceania: Australia i Nowa Zelandia, zarówno razem oferują niezwykłą i bardzo charakterystyczny przygodę badania.

Czytaj więcej

Certyfikat III Fitness

The Eagle Academy
Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Australia Southport Brisbane + 2 więcej

Kwalifikacja ta zapewnia umiejętności i wiedzę dla indywidualnego być właściwy w zakresie działalności i funkcji wymagających autonomiczną pracę w określonym zakresie ćwiczeń sytuacje i działania obsługi. [+]

Kwalifikacja ta zapewnia umiejętności i wiedzę dla indywidualnego być właściwy w zakresie działalności i funkcji wymagających autonomiczną pracę w określonym zakresie ćwiczeń sytuacje i działania obsługi. Wyniki kwalifikacji obejmują zapewnienie ćwiczeń grupom, zespołom lub programom siłowni. Prace mogą odbywać się w miejscach takich jak gimnastyka, fitness, baseny, pomieszczenia społecznościowe lub na zewnątrz.

Długość kursu: 12 miesięcy (52 tygodnie, składa się z 40 tygodni nauki i 12 tygodni wakacji).

Studenci mogą rozpocząć naukę z wprowadzeniem w każdy poniedziałek, za zgodą Dyrektora, a zajęcia ogólne prowadzone są przez wszystkie tygodnie, z wyjątkiem okresów wakacyjnych (patrz arkusz Term and Holiday).... [-]


Zdatność

Imagine Education Australia
Stacjonarne January 2019 Australia Gold Coast Brisbane

Wyobraź sobie, że Wydział Edukacji w Australii zapewnia szkolenie w zakresie certyfikacji III i certyfikatu IV w zakresie sprawności fizycznej. Jesteśmy wyjątkową organizacją szkoleniową, ponieważ jesteśmy związani z PCYC Ashmore, aby nasi uczniowie mieli dostęp do praktycznych szkoleń na żywo. [+]

Wyobraź sobie karierę fitness

Wyobraź sobie, że Wydział Edukacji w Australii zapewnia szkolenie w zakresie certyfikacji III i certyfikatu IV w zakresie sprawności fizycznej. Jesteśmy wyjątkową organizacją szkoleniową, ponieważ jesteśmy związani z PCYC Ashmore, aby nasi uczniowie mieli dostęp do praktycznych szkoleń na żywo. Wydział Technologii Imagine angażuje się w badania i rozwój zawodowy, co jest przekazywane za pośrednictwem naszych programów edukacyjnych. Nasze kursy fitness obejmują:

Certyfikat III w fitness Certyfikat IV w fitness [-]