Nauki medyczne i biologiczne

Certyfikat można uzyskać przez uczniów, aby jednocześnie realizować wyższe wykształcenie i pracę związaną z kierunkiem studiów. Dokument ten oznacza, że ​​dana osoba ukończyła specyficzne wymagania w zakresie edukacji, aby umieścić je do przodu w ich zestaw umiejętności.

Badania Nauki medyczne i biologiczne często przygotowanie studentów do kariery w służbie zdrowia. Czasami programy łączą lekcje biologii człowieka w zajęciach z fizyki, chemii, a nawet geologii, aby pomóc uczniom nauczyć żywe organizmy współpracują ze sobą.

Asia jest świat 's największych i najbardziej zaludnionym kontynencie, znajduje się głównie na półkuli wschodniej i północnej. Zajmuje 8,7% Ziemia 's całkowitej powierzchni i składa się z 30% powierzchni terenu.

Czytaj więcej

Program Certyfikat - nabiał i rolnictwa

VCampus Global
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Jazirah Al Hamra Indie Delhi + 4 więcej

Nasza Misja: VCAMPUS istnieje w celu wypełnienia luki między naukowcami i wymagań rynku pracy, oferując najnowsze technologie zorientowane na zadania i szkolenia [+]

Program Certyfikat - Nabiał i rolnicze

Kursy w ramach tego programu

Przetwórstwo mleka Maszyny rolnicze Rolnictwo ekologiczne

Nasza wizja

Do opracowania światowej klasy modelu franczyzy kształcenia zawodowego - modelu, który z powodzeniem może być powielany w narodów oferować programy kształcenia światowej klasy międzynarodowej, technologii i kwalifikacji.

Nasza misja

VCAMPUS istnieje w celu wypełnienia luki między naukowcami i wymagań rynku pracy, oferując najnowsze technologie zorientowane na szkolenie pracy i nauki rozwiązań za pośrednictwem naszej sieci partnerów na całym świecie.

[-]