Filter
Certyfikat
Malta

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Malta kawalerów oferty.

Certyfikat jest dowodem kwalifikacji określonego zestawu umiejętności. Studenci, którzy uzyskają certyfikat wypełnieniu wymagań edukacyjnych i testów. Dzięki realizacji, stają się gotowi realizować wyższe wykształcenie, lub udać się do profesjonalnego świata w swojej dziedzinie.

Malta to mała, wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym, która leży na południe od Sycylii, we Włoszech. Malta promuje się powodzeniem jako całkowicie dwujęzyczna narodu na maltańskim i angielskim. Liczy się dla wielu instytucji edukacyjnych w pozostałej części świata, jako kraju, gdzie angielski jest językiem ojczystym i dlatego często nawet dotować studentów tam się go uczyć. Zdecydowana większość obywateli maltańskich mówić po angielsku w bardzo wysokim standardzie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Malta. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Malta tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Learnkey Training Institute

European Computer Driving Licence (ECDL), znany jako ICDL poza Europą, jest globalnym standardem w zakresie umiejętności obsługi komputera użytkownika końcowego, oferując ... [+]

. O tym kursieEuropean Computer Driving Licence (ECDL), znany jako ICDL poza Europą, jest globalnym standardem w zakresie umiejętności obsługi komputera użytkownika końcowego, oferując kandydatom międzynarodowo uznaną certyfikację wspieraną przez rządy, stowarzyszenia komputerowe, organizacje międzynarodowe i korporacje na całym świecie.ECDL to największy na świecie program certyfikacji umiejętności użytkowników końcowych.ECDL podnosi poziom umiejętności w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz umiejętności obsługi komputera, a także pozwala kandydatom zwiększyć produktywność w domu i w pracy. ECDL poprawia także szanse na znalezienie pracy, zapewniając międzynarodowo uznane kwalifikacje.... [-]
Malta Birkirkara
Wrzesień 2020
Język angielski
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku