close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Certyfikat jest dokumentem pokazującym masz studiował z instytutu szkolnictwa wyższego i uzyskał kwalifikacje zawodowe niezbędne do poszukiwania kariery w danej branży. Często zakończona w krótkim czasie, zaświadczenie jest przydatna, jeśli nadzieję, że szybko przyłączyć się do siły roboczej. Co to jest certyfikat w komunikacji audiowizualnej? Zajęć dla tego certyfikatu pozwa… Czytaj więcej

Certyfikat jest dokumentem pokazującym masz studiował z instytutu szkolnictwa wyższego i uzyskał kwalifikacje zawodowe niezbędne do poszukiwania kariery w danej branży. Często zakończona w krótkim czasie, zaświadczenie jest przydatna, jeśli nadzieję, że szybko przyłączyć się do siły roboczej.

Co to jest certyfikat w komunikacji audiowizualnej? Zajęć dla tego certyfikatu pozwala mieć zrozumienie wiedzy i umiejętności potrzebnych do udziału w dziedzinie audiowizualnej, która najczęściej zawiera film lub dziennikarstwo. Można uzyskać zrozumienie podstaw kierowania program telewizyjny lub film, tworzenie treści cyfrowych, który zawiera zarówno dźwięk i obraz, edytowanie prac filmu lub dźwięku operacyjnego oraz sprzętu wizualnego na planie stacji news, filmu lub serialu telewizyjnego.

Umiejętności można oczekiwać, aby uzyskać jednocześnie zdobywając certyfikat obejmuje wiedzę techniczną z zakresu technologii audiowizualnych, zdolności przywódcze i wiedzę o tym, jak stworzyć imponującą produktu gotowego. Umiejętności te mogą otworzyć cię na nowe pozycje w wybranej ścieżki kariery i daje zwiększoną mentalność pracy zespołowej.

Przedział cenowy dla tego certyfikatu jest zmienna i zależy od wybranej szkoły i kraju się znajduje. Różne szkoły na całym świecie oferta zajęć w różnych cenach.

Z certyfikatem w komunikacji audiowizualnej, można spodziewać się pracy w zespole na stanowisku nadawania wiadomości, filmu lub serialu telewizyjnego ustaw lub cyfrowej produkcji artystycznej. Można pracować kamery, mikrofony i sprzęt poprodukcyjnych z różnych branż. Tytuły, które mogą być otwarte dla ciebie to mikser dźwięku, inżynier dźwięku, nadawanie technikiem lub operatora radiowego.Te i więcej w szybkim tempie, a publiczność zorientowane kariery może być w przyszłości raz zarobić swój certyfikat.

Skocz do swojej karierze dziś. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Maine Media College
Rockport, Stany Zjednoczone

Studenci aspirujący do kariery jako artyści i profesjonaliści pracujący w świecie sztuk mediów płynnie posługują się różnymi formami mediów wizualnych, aby skutecznie opowiedz ... +

Studenci aspirujący do kariery jako artyści i profesjonaliści pracujący w świecie sztuk mediów płynnie posługują się różnymi formami mediów wizualnych, aby skutecznie opowiedzieć historię - niezależnie od tego, czy jest to ekspresja osobista, dziennikarstwo dokumentalne, rzecznictwo społeczne czy narracja fikcyjna. -
Certyfikat
Język angielski
 
Forth Valley College
Falkirk, Wielka Brytania

Ten kurs ma na celu rozwinięcie wiedzy i umiejętności wymaganych do przejścia na bardziej zaawansowane poziomy studiów w dziedzinie fotografii.

Ten kurs ma na celu rozwinięcie wiedzy i umiejętności wymaganych do przejścia na bardziej zaawansowane poziomy studiów w dziedzinie fotografii. -
Certyfikat
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online