close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Certyfikat można uzyskać przez uczniów, aby jednocześnie realizować wyższe wykształcenie i pracę związaną z kierunkiem studiów. Dokument ten oznacza, że ​​dana osoba ukończyła specyficzne wymagania w zakresie edukacji, aby umieścić je do przodu w ich zestaw umiejętności. Administracja to badanie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesowych, w tym finansów, marketingu… Czytaj więcej

Certyfikat można uzyskać przez uczniów, aby jednocześnie realizować wyższe wykształcenie i pracę związaną z kierunkiem studiów. Dokument ten oznacza, że ​​dana osoba ukończyła specyficzne wymagania w zakresie edukacji, aby umieścić je do przodu w ich zestaw umiejętności.

Administracja to badanie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesowych, w tym finansów, marketingu, pracy zespołowej i organizacji. To pole jest przydatne dla studentów, którzy szukają kariery w biznesie lub chcą przenieść swoją obecną pozycję w firmie.

Kanada jest najlepszym krajem do prowadzenia swojego wyższego wykształcenia, jeśli są interaktywne osób. Prawie każda grupa etniczna jest reprezentowana w Kanadzie dlatego 'sa społeczeństwa wielokulturowego. Bariera językowa nie jest problemem dla zagranicznych studentów, Kanada uznawana jest za lidera world 's w szkolenia językowe jest.

Studia w Winnipeg jest zabawa i przygód. Możesz osiągnąć swoje cele edukacyjne, a jednocześnie cieszyć się życiem w tym tętniącym życiem mieście. Studenci mogą osiągnąć dowolny certyfikat, dyplom i programów studiów, które chcieliby nabyć przez tylko rejestrując się w miasto 's instytucji.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Kanadzie
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Winnipeg Global Education College
Winnipeg, Kanada

Przy szybkim rozwoju gospodarczym i coraz wyraźniejszym społecznym podziale pracy nie można oddzielić rozwoju każdego przedsiębiorstwa od jego sprawnego i stabilnego wewnętrzn ... +

Przy szybkim rozwoju gospodarczym i coraz wyraźniejszym społecznym podziale pracy nie można oddzielić rozwoju każdego przedsiębiorstwa od jego sprawnego i stabilnego wewnętrznego wsparcia administracyjnego. Specjalistyczny podział pracy wymaga od praktyków administracyjnych posiadania bardziej specjalistycznych umiejętności. Doskonali menedżerowie muszą mieć możliwość wykonywania dużej liczby codziennych zadań administracyjnych w każdym dziale. Muszą również rozwiązywać złożone i skomplikowane problemy w środowisku pracy o dużej szybkości i wysokim ciśnieniu. Ponadto, wraz z szybkim rozwojem technologii informatycznych, umiejętności w zakresie automatyzacji biura są również kierownictwo, które musi opanować. Edukacja Globalna z powodzeniem współpracuje z UCN od 2016 r. W ramach kilku kursów zawodowych asystentów wykonawczych. Na początku 2018 r. Ponownie ruszy nowy program profesjonalnego asystenta wykonawczego z kwalifikacjami Global PVI. Nie boimy się wyzwań i nie możemy się doczekać kariery pełnej rozwoju. Zapisz się teraz. -
Certyfikat
English (Canada)
Sie 2021
Ośrodek kształcenia