Certyfikat w języku arabskim

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Tryb obecności: pełny etat


Ten certyfikat jest zasadniczo równoważny z pierwszym rokiem czteroletniej szkoły licencjackiej z arabskiego. Studenci zdobywają solidną wstępną wiedzę na temat języka pisanego, a niektórzy ze mówionego i zapoznają się z aspektami historii i kultury Bliskiego Wschodu. Nie jest wymagana wcześniejsza znajomość języka arabskiego.

To intensywny roczny program studiów. Podejmowane są dwa kursy:

Studenci uczą się języka arabskiego 1, co jest równoważne z trzema kursami. Wybierają również czwartą jednostkę spośród następujących zatwierdzonych jednostek *:

  • Wprowadzenie do kultury arabskiej
  • Literatura Bliskiego i Środkowego Wschodu
  • Muzyka Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej
  • Kultura plastyczna i materialna świata islamskiego
  • Mozaiki, rękopisy i malowidła ścienne w sztuce islamskiej
  • Wprowadzenie do historii Bliskiego i Środkowego Wschodu

* Należy pamiętać, że nie każda jednostka może być dostępna każdego roku.

Kursy są prowadzone w ciągu dnia. Nauczanie rozpoczyna się pod koniec września. Egzaminy odbywają się w maju-czerwcu.

Struktura

Studenci uczą się języka arabskiego 1, co jest równoważne z trzema kursami. Wybierają również czwartą jednostkę z listy zatwierdzonych jednostek.

Obowiązkowy kurs

  • Arabski 1 Intensywny

Wybierz jedno z następujących:

  • Wprowadzenie do kultury arabskiej
  • Literatura Bliskiego i Środkowego Wschodu
  • H130 Wprowadzenie do historii Bliskiego i Środkowego Wschodu

Ważna uwaga

Informacje na stronie programu odzwierciedlają zamierzoną strukturę programu w stosunku do danej sesji akademickiej.

Przyjęcia i aplikacje

Wnioski są składane bezpośrednio do SOAS za pośrednictwem internetowego systemu aplikacji. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z działem rekrutacji.

Wymagania wstępne

Minimalne wymagania wstępne to umiejętność wykazania możliwości studiowania na poziomie licencjackim. Programy mogą jednak mieć własne specyficzne wymagania, takie jak, w przypadku studiów opartych na języku, udokumentowana umiejętność uczenia się języka.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Musisz być w stanie wykazać, że Twój angielski jest na wysokim poziomie, aby pomyślnie rozpocząć i ukończyć kurs w SOAS . Pamiętaj, że poważnie podchodzimy do naszych wymagań w języku angielskim, a ich niespełnienie może spowodować odrzucenie Twojego zgłoszenia do SOAS . Nie można negocjować, jeśli twoje wyniki są poniżej naszych wymaganych poziomów, z oczekiwaniem, że ponieważ są „wystarczająco blisko”, zostaną zaakceptowane. Ważne jest, aby odpowiednio zaplanować, z dużym wyprzedzeniem, aby test języka angielskiego przyszedł w odpowiednim czasie i abyś miał czas na jego powtórzenie w razie potrzeby. Nie akceptujemy przyczyn niedogodności lub trudności finansowych z powodu nieprzekazania lub ponownego zdania testu z języka angielskiego.

Studenci zagraniczni

W przypadku studentów z UE i zagranicy, którzy potrzebują wizy, jeśli uzyskano bezwarunkowe wyniki wstępne, akceptujemy kwalifikacje z kilku krajów, a także szereg międzynarodowych kwalifikacji i testów.

Jeśli wymagana jest wiza wjazdowa na poziomie 4, może być potrzebny SELT, taki jak UKVI IELTS. Z tego powodu zalecamy wszystkim studentom wizy 4 poziomu wybranie testu akademickiego UKVI IELTS jako testu pierwszej instancji.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Pokaż mniej
Londyn , Singapur + 1 Więcej Mniej