Certyfikat: Zarządzanie uruchamianiem

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Przegląd

Korzystaj z najnowszych technik hakowania, aby zbudować strategię marketingową w mediach społecznościowych i sprawić, że Twoja firma stanie się wirusowa. Doskonal swoje boisko i dowiedz się wszystkiego o finansach venture i strategicznym wyborze inwestorów i klientów. Weź udział w kursach w ciągu dnia lub wieczorem.

Wymagania wstępne

Ukończenie certyfikatu przedsiębiorczości lub być w trakcie ukończenia lub niedawno ukończyła uznany certyfikat lub program studiów w odpowiedniej dziedzinie.

Wyniki

  • Skaluj firmę za pomocą zaawansowanych strategii mediów społecznościowych.
  • Zbuduj biznesplan, aby kierować swoim startupem.
  • Weź produkt na rynek.
  • Rozwiń swój styl przywództwa.

Kursy podstawowe

Strategie marketingowe w mediach społecznościowych | BUS ADM X432.5

Budowanie biznesplanu | BUS ADM X467.8

Negocjacje biznesowe | BUS ADM X451.3

Zarządzanie strategiami produktowymi i rynkowymi | BUS ADM X448

Bonus: Rozwój kariery (CEU)

Zyskaj orientację zawodową i praktyczne szkolenie w celu udanego zatrudnienia i awansu zawodowego. Ten specjalny kurs obejmuje warsztaty na temat umiejętności miękkich, metod rozmowy i umiejętności technicznych, a także spersonalizowany coaching kariery i rozwój sieci zawodowej.

Kończenie studiów

Po ukończeniu tego semestralnego certyfikatu otrzymasz Award of Completion. Możesz również ubiegać się o staż!

Struktura programu

Poznaj najnowsze techniki hakowania w celu zbudowania strategii marketingowej w mediach społecznościowych dla Twojej firmy. Studiujesz również finansowanie venture i jak strategicznie wybierać inwestorów i klientów.

Otrzymaj certyfikat po zakończeniu i kwalifikuj się do stażu.

Długość 1 semestr
Format Pełny etat
Warunek wstępny Przedsiębiorczość lub odpowiednik
Opcja stażu tak
Nagroda Certyfikat
Koszt 11 000 $ plus 3 000 $ na opcjonalny staż

Praktyki

Jeśli pomyślnie zdasz certyfikat Entrepreneurship lub Startup Management - lub oba - możesz rozpocząć trzymiesięczny staż w wiodącej firmie z San Francisco lub Silicon Valley!

  • Umieść swoje nowo odkryte umiejętności do pracy
  • Zdobądź doświadczenie zawodowe
  • Buduj połączenia
  • Rozwiń swoją sieć

Przekonasz się na własne oczy, jak działa biznes w USA, dając Ci przewagę nad konkurencją, gdy będziesz gotowy do założenia własnej firmy!

Koszt: 3000 USD.

Opcjonalne szkolenie praktyczne (OPT)

Fakultatywne szkolenie praktyczne to okazja dla osób studiujących w Stanach Zjednoczonych z wizą F-1 do zastosowania swojej wiedzy z praktycznym doświadczeniem zawodowym. Jeśli pomyślnie zdobędziesz certyfikaty przedsiębiorczości i zarządzania start-upami, będziesz mógł ubiegać się o płatne zezwolenie na pracę tymczasową w USA, znane również jako opcjonalne szkolenie praktyczne (OPT).

Wyobraź sobie, że uczysz się, jak najlepiej podzielić się pomysłem na firmę. Otrzymywanie wglądu w swój biznes plan. Będąc mentorem przez odnoszących sukcesy przedsiębiorców i założycieli biznesu.

Dzięki OPT możesz zastosować wszystko, czego się nauczyłeś, w rzeczywistych projektach i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

Zapisy międzynarodowe

Sesja informacyjna online

Program ten jest tak skonstruowany, aby studenci z zagranicy mogli spełnić wymagania wizowe dotyczące studiów w pełnym wymiarze godzin, a także mieć możliwość ubiegania się o staże i opcjonalne szkolenie praktyczne (OPT).

Angielskie wymagania dotyczące biegłości

Wnioskodawcy międzynarodowi muszą przedstawić oficjalne dowody znajomości języka angielskiego. Czasami wprowadzane są wyjątki od tego wymogu. Należy pamiętać, że przedłożenie wyników biegłości językowej lub innych form weryfikacji nie gwarantuje przyjęcia do programu. Wyniki muszą pochodzić z ostatnich dwóch lat.

Test z języka angielskiego Minimalny wynik dla certyfikatów pełnoetatowych
TOEFL 90
IELTS 7
Cambridge C1 Advanced
DAAD C1
TEM-4 lub TEM-8 70

Nie spełniasz tych wymagań? Wyślij wiadomość e-mail na adres internationaladmissions@berkeley.edu, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach.

Wymagania programu

Ponieważ jest to program oparty na kohortach i wymagana jest obecność w pełnym wymiarze godzin w celu utrzymania statusu wizy, należy uczestniczyć we wszystkich zaplanowanych kursach.

Aplikacja wizowa F-1 i proces transferu F-1

Jeśli nie jesteś obywatelem USA lub stałym mieszkańcem Stanów Zjednoczonych, musisz ubiegać się o wizę studencką F-1, aby wziąć udział w tym programie. Obywatele spoza Stanów Zjednoczonych posiadający wizę turystyczną (B-1, B-2) lub w ramach Programu Ruchu Bezwizowego nie mogą studiować w pełnym wymiarze godzin. Twój pakiet akceptacyjny zawiera Certyfikat kwalifikowalności (I-20) potwierdzający, że zostałeś przyjęty na studia stacjonarne.

Mieszkaniowy

Z opcjami dostępnymi zarówno w Berkeley, jak i San Francisco, możesz mieszkać w tętniącej życiem atmosferze akademika, cieszyć się niezależnością prywatnego lub dzielonego mieszkania, lub uzyskać osobistą uwagę rodziny goszczącej.

Berkeley Life

Gdziekolwiek spojrzysz na kampus, zobaczysz najzdolniejszych studentów i wykładowców z całego świata, którzy zbierają się, aby budować przyjaźnie i uczyć się od siebie. Berkeley jest znany z przyjmowania studentów ze wszystkich narodowości - jesteśmy częścią globalnej społeczności. Nie tylko jesteś tu mile widziany, ale należysz tutaj.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Wiemy, że podróżujesz daleko od domu, aby wziąć udział w wyjątkowym doświadczeniu za granicą. Będziesz studiować na najwyższej uczelni znanej z rygorystycznych standardów akademickich. Oznacza to, że będąc tutaj, ważniejsze niż kiedykolwiek jest skupienie się na zdrowiu i samopoczuciu.

Do usług

W UC Berkeley Global mamy całe biuro zajmujące się wspieraniem naszych zagranicznych studentów. Jesteśmy na każdym etapie, aby pomóc - od procesu aplikacyjnego do czasu spędzonego w Berkeley i po zakończeniu programu. Naszym celem jest, aby Twoje doświadczenie w Berkeley było pozytywne, bezpieczne, zabawne i produktywne.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Czytaj więcej

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Pokaż mniej
Berkeley , San Francisco + 1 Więcej Mniej