Certyfikat: Zarządzanie marketingowe

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Marketing ma kluczowe znaczenie dla każdej organizacji, która chce utrzymać i rozszerzyć swój udział w rynku. Zdobądź praktyczne umiejętności, aby zaprojektować kompletny plan - od badań rynku po komunikację i reklamę - z naszymi pełnoetatowymi studiami w zakresie zarządzania marketingowego i marketingu cyfrowego. Umieść swoje umiejętności do pracy ze stażem w wiodącej firmie w San Francisco lub Dolinie Krzemowej. Studenci zagraniczni kwalifikują się do opcjonalnego szkolenia praktycznego (OPT).

Rozwijaj możliwości biznesowe podczas nauki standardowych zasad marketingowych i najlepszych praktyk. Wybieraj spośród różnych zajęć fakultatywnych, które najlepiej pasują do Twoich celów edukacyjnych i zawodowych - niezależnie od tego, czy chcesz pracować w marketingu, czy lepiej zrozumieć koncepcje marketingowe, aby stać się wszechstronnym pracownikiem biznesowym.

„Poznałem ludzi z tak wielu różnych krajów i poznałem ich kulturę i ideologię. Życie akademickie było znakomite”.

—Evelyn Lentz, Senior Business Manager w Hubert Burda Media (Hamburg, Niemcy)

Certyfikat zarządzania marketingowego

Zdobywaj silne podstawy w zakresie stosowanych umiejętności, przejmując kontrolę nad projektem marketingowym dla firmy z Doliny Krzemowej. Poznaj analitykę marketingową i badania, aby opracować nową strategię marketingową z zaleceniami operacyjnymi.

Niezależnie od tego, czy chcesz zarządzać zespołem marketingowym, czy całym biznesem, zdobądź podstawowe umiejętności marketingowe, aby odnieść sukces w karierze menedżerskiej.

Otrzymaj certyfikat po zakończeniu i kwalifikuj się do stażu.

 • Długość: 1 semestr
 • Format: Pełny czas
 • Wymagania wstępne: 3 lata studiów licencjackich
 • Opcja stażu: Tak
 • Certyfikat nagrody
 • Koszt: 11 000 USD

Studenci muszą mieć co najmniej trzy lata zajęć licencjackich do przyjęcia.
Studenci zagraniczni muszą spełniać wymagania znajomości języka angielskiego.

Wyniki

 • Analiza bieżących warunków rynkowych.
 • Zbadaj relacje produktu, ceny, promocji, dystrybucji, zarządzania relacjami z klientami i pakowania.
 • Opracuj zintegrowany plan marketingowy.

Kursy podstawowe

 • Badania marketingowe: koncepcje i techniki | BUS ADM X460.6
 • Strategia marketingowa | BUS ADM X415
 • Globalna strategia biznesowa i marketingowa | BUS ADM X474.5
 • Metryki marketingowe | BUS ADM X467.6

Bonus: Rozwój kariery (CEU)

Zyskaj orientację zawodową i praktyczne szkolenie w celu udanego zatrudnienia i awansu zawodowego. Ten specjalny kurs obejmuje warsztaty na temat umiejętności miękkich, metod wywiadów i umiejętności technicznych, a także spersonalizowany coaching kariery i rozwój profesjonalnej sieci.

Przygotuj się na staż

Mając w ręku swoją Nagrodę Ukończenia, jesteś gotowy wziąć udział w stażu w wiodącej firmie w San Francisco lub Dolinie Krzemowej! Przeczytaj więcej o stażach.

Zacznij pracować przez staż lub OPT

Wzrost przemysłu
Zatrudnienie kierowników ds. Reklamy, promocji i marketingu wzrośnie o 10 procent do 2026 r.

„Kiedy angażowałem się w ekosystem startupów, moim celem było nauczenie się, jak wykorzystać ich potencjał marketingowy”.
—Mauricio Benvenutti, partner StartSe i seryjny przedsiębiorca / marketer

Lokalne możliwości
San Francisco zajmuje 7 miejsce w rankingu najwyższego zatrudnienia menedżerów marketingu w Stanach Zjednoczonych.

Praktyki

Jeśli pomyślnie zdasz certyfikat z zarządzania marketingiem lub marketingu cyfrowego - lub oba - możesz rozpocząć trzymiesięczny staż w wiodącej firmie z San Francisco lub Doliny Krzemowej!

 • Umieść swoje nowo odkryte umiejętności do pracy
 • Zdobądź doświadczenie zawodowe
 • Buduj połączenia
 • Rozwiń swoją sieć

Zobaczysz na własne oczy, jak działa biznes w USA, dając Ci przewagę nad konkurencją, gdy jesteś gotowy na pełne stanowisko w zarządzaniu marketingiem lub marketingu cyfrowym.

Opcjonalne szkolenie praktyczne (OPT)

Fakultatywne szkolenie praktyczne to okazja dla osób studiujących w Stanach Zjednoczonych z wizą F-1 do zastosowania swojej wiedzy z praktycznym doświadczeniem zawodowym. Jeśli pomyślnie zdobędziesz certyfikaty z zarządzania marketingowego i marketingu cyfrowego, będziesz mógł ubiegać się o płatne zezwolenie na pracę tymczasową w USA, znane również jako opcjonalne szkolenie praktyczne (OPT).

Wyobraź sobie, że planujesz i realizujesz projekt analizy rynku. Tworzenie całej kampanii marketingowej dla nowej firmy startupowej. Analizowanie danych w celu wykonania segmentowanego i spersonalizowanego marketingu.

Dzięki OPT możesz zastosować wszystko, czego się nauczyłeś, w rzeczywistych projektach i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

Nasi absolwenci pracują w najlepszych firmach, w tym:

 • Siły sprzedaży
 • Cegła suszona na słońcu
 • SOK ROŚLINNY
 • jabłko
 • IBM
 • Google
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Intuit
 • Macy's

Twoja sala lekcyjna

San Francisco: Znajduje się w tętniącym życiem centrum miasta.

Rozszerzenie UC Berkeley
Kampus w San Francisco
160 Spear St., piętra 5, 6 i 7
San Francisco, Kalifornia 94105

Wymagania programowe dla studentów zagranicznych

Sesja informacyjna online

Program ten jest tak skonstruowany, aby studenci z zagranicy mogli spełnić wymagania wizowe dotyczące studiów w pełnym wymiarze godzin, a także mieć możliwość ubiegania się o staże i opcjonalne szkolenie praktyczne (OPT).

Angielskie wymagania dotyczące biegłości

Wnioskodawcy międzynarodowi muszą przedstawić oficjalne dowody znajomości języka angielskiego. Czasami wprowadzane są wyjątki od tego wymogu. Należy pamiętać, że przedłożenie wyników biegłości językowej lub innych form weryfikacji nie gwarantuje przyjęcia do programu. Wyniki muszą pochodzić z ostatnich dwóch lat.

Test z języka angielskiego Minimalny wynik dla certyfikatów pełnoetatowych
TOEFL 90
IELTS Academic Format 7
Cambridge C1 Advanced
DAAD C1
TEM-4 lub TEM-8 70

Nie spełniasz tych wymagań? Wyślij wiadomość e-mail na adres internationaladmissions@berkeley.edu, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach.

Wymagania programu

Ponieważ jest to program oparty na kohortach i wymagana jest obecność w pełnym wymiarze godzin w celu utrzymania statusu wizy, należy uczestniczyć we wszystkich zaplanowanych kursach.

Aplikacja wizowa F-1 i proces transferu F-1

Jeśli nie jesteś obywatelem USA lub stałym mieszkańcem Stanów Zjednoczonych, musisz ubiegać się o wizę studencką F-1, aby wziąć udział w tym programie. Obywatele spoza Stanów Zjednoczonych posiadający wizę turystyczną (B-1, B-2) lub w ramach Programu Ruchu Bezwizowego nie mogą studiować w pełnym wymiarze godzin. Twój pakiet akceptacyjny zawiera Certyfikat kwalifikowalności (I-20) potwierdzający, że zostałeś przyjęty na studia stacjonarne.

Jeśli jesteś studentem F-1 w innej uczelni w USA, musisz ukończyć proces transferu F-1, aby wziąć udział w tym programie. Przeniesienie musi zostać zainicjowane przez Twoją obecną szkołę.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Czytaj więcej

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Pokaż mniej
Berkeley , San Francisco + 1 Więcej Mniej