Certyfikat: Rozwój biznesu

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Twórz praktyczne strategie rozwoju w oparciu o dogłębne zrozumienie globalnego marketingu i zarządzania łańcuchem dostaw. Dowiedz się, jak stymulować rozwój firmy poprzez pozyskiwanie klientów i inne strategiczne możliwości. Weź udział w kursach w ciągu dnia lub wieczorem.

Wymagania wstępne

Musisz mieć ukończony międzynarodowy certyfikat biznesowy lub być w trakcie zdobywania uznanego międzynarodowego certyfikatu lub dyplomu z zarządzania lub zarządzania biznesem.

Wyniki

  • Określ możliwości rozwoju biznesu.
  • Rozwijaj firmy poprzez strategiczną współpracę, wspólne przedsięwzięcia oraz fuzje i przejęcia.
  • Prowadź negocjacje międzykulturowe z kupującymi, sprzedającymi, współpracownikami i zarządami.

Kursy podstawowe

Negocjacje biznesowe | BUS ADM X451.3

Globalne zasady marketingowe | BUS ADM X475.9

Globalna komunikacja biznesowa | BUS ADM X497.2

Fuzje i przejęcia | BUS ADM X415.9

Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw | BUS ADM X497.8

Bonus: Rozwój kariery (CEU)

Zyskaj orientację zawodową i praktyczne szkolenie w celu udanego zatrudnienia i awansu zawodowego. Ten specjalny kurs obejmuje warsztaty na temat umiejętności miękkich, metod rozmowy i umiejętności technicznych, a także spersonalizowany coaching kariery i rozwój sieci zawodowej.

Kończenie studiów

Po ukończeniu tego semestralnego certyfikatu otrzymasz Award of Completion. Możesz również ubiegać się o staż!

Struktura programu

Skoncentruj się na globalnym marketingu i zarządzaniu łańcuchem dostaw, aby zidentyfikować strategie rozwoju dla międzynarodowego rozwoju biznesu.

Otrzymaj certyfikat po zakończeniu i kwalifikuj się do stażu.

Długość 1 semestr
Format Pełny etat
Warunek wstępny Międzynarodowy biznes lub odpowiednik
Opcja stażu tak
Nagroda Certyfikat
Koszt 11 000 $ plus 3 000 $ na opcjonalny staż

Praktyki

Jeśli pomyślnie zdasz certyfikat International Business lub Business Development - lub oba - możesz rozpocząć trzymiesięczny staż w wiodącej firmie z San Francisco lub Silicon Valley!

  • Umieść swoje nowo odkryte umiejętności do pracy
  • Zdobądź doświadczenie zawodowe
  • Buduj połączenia
  • Rozwiń swoją sieć

Zobaczysz na własne oczy, jak działa biznes w USA, dając Ci przewagę nad konkurencją, gdy jesteś gotowy na pełne stanowisko w międzynarodowym biznesie lub rozwoju biznesu.

Koszt: 3000 USD.

Opcjonalne szkolenie praktyczne (OPT)

Fakultatywne szkolenie praktyczne to okazja dla osób studiujących w Stanach Zjednoczonych z wizą F-1 do zastosowania swojej wiedzy z praktycznym doświadczeniem zawodowym. Jeśli pomyślnie zdobędziesz certyfikaty International Business i Business Development, będziesz mógł ubiegać się o płatne zezwolenie na pracę tymczasową w USA, znane również jako opcjonalne szkolenie praktyczne (OPT).

Wyobraź sobie, że analizujesz konkurencję organizacji w nowym kraju. Tworzenie strategii biznesowych zgodnych z wytycznymi prawnymi, finansowymi i ekonomicznymi. Komunikowanie się z różnymi interesariuszami na całym świecie.

Dzięki OPT możesz zastosować wszystko, czego się nauczyłeś, w rzeczywistych projektach i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

Zapisy międzynarodowe

Sesja informacyjna online

Program ten jest tak skonstruowany, aby studenci z zagranicy mogli spełnić wymagania wizowe dotyczące studiów w pełnym wymiarze godzin, a także mieć możliwość ubiegania się o staże i opcjonalne szkolenie praktyczne (OPT).

Angielskie wymagania dotyczące biegłości

Wnioskodawcy międzynarodowi muszą przedstawić oficjalne dowody znajomości języka angielskiego. Czasami wprowadzane są wyjątki od tego wymogu. Należy pamiętać, że przedłożenie wyników biegłości językowej lub innych form weryfikacji nie gwarantuje przyjęcia do programu. Wyniki muszą pochodzić z ostatnich dwóch lat.

Test z języka angielskiego Minimalna liczba punktów za program Professional Diploma
TOEFL 90
IELTS 7
Cambridge C1 Advanced
DAAD C1
TEM-4 lub TEM-8 70

Nie spełniasz tych wymagań? Wyślij wiadomość e-mail na adres internationaladmissions@berkeley.edu, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach.

Wymagania programu

Ponieważ jest to program oparty na kohortach i wymagana jest obecność w pełnym wymiarze godzin w celu utrzymania statusu wizy, należy uczestniczyć we wszystkich zaplanowanych kursach.

Aplikacja wizowa F-1 i proces transferu F-1

Jeśli nie jesteś obywatelem USA lub stałym mieszkańcem Stanów Zjednoczonych, musisz ubiegać się o wizę studencką F-1, aby wziąć udział w PDP. Obywatele spoza Stanów Zjednoczonych posiadający wizę turystyczną (B-1, B-2) lub w ramach Programu Ruchu Bezwizowego nie mogą podejmować studiów w pełnym wymiarze godzin (PDP jest w pełnym wymiarze godzin). Twój pakiet akceptacyjny zawiera Certyfikat kwalifikowalności (I-20) potwierdzający, że zostałeś przyjęty na studia stacjonarne.

Mieszkaniowy

Z opcjami dostępnymi zarówno w Berkeley, jak i San Francisco, możesz mieszkać w tętniącej życiem atmosferze akademika, cieszyć się niezależnością prywatnego lub dzielonego mieszkania, lub uzyskać osobistą uwagę rodziny goszczącej.

Berkeley Life

Gdziekolwiek spojrzysz na kampus, zobaczysz najzdolniejszych studentów i wykładowców z całego świata, którzy zbierają się, aby budować przyjaźnie i uczyć się od siebie. Berkeley jest znany z przyjmowania studentów ze wszystkich narodowości - jesteśmy częścią globalnej społeczności. Nie tylko jesteś tu mile widziany, ale należysz tutaj.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Wiemy, że podróżujesz daleko od domu, aby wziąć udział w wyjątkowym doświadczeniu za granicą. Będziesz studiować na najwyższej uczelni znanej z rygorystycznych standardów akademickich. Oznacza to, że będąc tutaj, ważniejsze niż kiedykolwiek jest skupienie się na zdrowiu i samopoczuciu.

Do usług

W UC Berkeley Global mamy całe biuro zajmujące się wspieraniem naszych zagranicznych studentów. Jesteśmy na każdym etapie, aby pomóc - od procesu aplikacyjnego do czasu spędzonego w Berkeley i po zakończeniu programu. Naszym celem jest, aby Twoje doświadczenie w Berkeley było pozytywne, bezpieczne, zabawne i produktywne.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Czytaj więcej

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Pokaż mniej
Berkeley , San Francisco + 1 Więcej Mniej