Popularne kategorie

Programy certyfikatów

Istnieją różne rodzaje certyfikatów dostępnych: od studiów licencjackich do absolwentów oraz zaświadczeń. Certyfikaty służyć wiele celów dla poszczególnych uczniów: są czasami stosowane w celu wypełnienia luki między różnymi fazami studiów akademickich, lub w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowego i kwalifikacji. Są to certyfikaty w wielu różnych przedmiotów w humanistyczne, gospodarka, biologiczne i Przyrodniczego, inżynierii, technologii, nauk przyrodniczych, a nawet więcej. Wiele różnych certyfikatów może być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych certyfikatów wymienionych poniżej.

Nowo dodane certyfikaty

Eruditus Executive Education

Certyfikat programu Digital Business Leadership (DBLP)

Październik 16, 2018
Program Digital Business Leadership w Columbia Business School to intensywny, pięciomiesięczny, wielomodułowy, cyfrowy biznes i program przywództwa, który przygotowuje globalnych menedżerów do wprowadzania innowacji w nowych strategiach i modelach biznesowych oraz do kierowania ich organizacjami, by prosperować w erze cyfrowej.

Stenberg College

Asystent ds. Opieki zdrowotnej dla uczniów ESL

Październik 15, 2018
Jako asystent opieki zdrowotnej zapewniasz wsparcie osobom w podeszłym wieku i pomagasz im utrzymać poziom niezależności, jednocześnie łagodząc ból i poprawiając jakość życia. Absolwenci są przygotowani do pracy w placówkach opieki rozszerzonej i średniej, agencjach pomocy domowej, ośrodkach opieki dziennej i domach opieki. Podczas gdy większość absol… [+]wentów programu zapewnia opiekę dla seniorów, nasz program przygotowuje Cię do opieki nad dorosłymi z różnorodnymi chronicznymi schorzeniami. [-]

University of Bradford Undergraduate

Certyfikat Międzynarodowych Studiów Fundacji

Październik 8, 2018
Certyfikat Międzynarodowych Studiów Fundacji jest programem roku przygotowawczego do studiów podyplomowych, zaprojektowanym specjalnie dla studentów z zagranicy, którzy nie mają odpowiednich kwalifikacji wymaganych do rejestracji bezpośrednio na studiach dyplomowych.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest certyfikat?