Programy certyfikatów

Istnieją różne rodzaje certyfikatów dostępnych: od studiów licencjackich do absolwentów oraz zaświadczeń. Certyfikaty służyć wiele celów dla poszczególnych uczniów: są czasami stosowane w celu wypełnienia luki między różnymi fazami studiów akademickich, lub w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowego i kwalifikacji. Są to certyfikaty w wielu różnych przedmiotów w humanistyczne, gospodarka, biologiczne i Przyrodniczego, inżynierii, technologii, nauk przyrodniczych, a nawet więcej. Wiele różnych certyfikatów może być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych certyfikatów wymienionych poniżej.

Nowo dodane certyfikaty

e-courses4you

Online Certificate: The Ultimate Coding, Developing

Grudzień 6, 2018
W czasie trwania tego 16-kursowego pakietu nauczysz się kodować w większości najpopularniejszych języków kodowania na całym świecie, takich jak HTML, CSS, jQuery, SQL i wiele innych!

Fuller Theological Seminary

Certyfikat studiów chrześcijańskich

Grudzień 5, 2018
Certyfikat Studiów Chrześcijańskich umożliwia studentom ukończenie spersonalizowanego, krótkoterminowego programu nieakademickiego w celu spełnienia szerokiego zakresu celów, począwszy od szkolenia dla konkretnego kościoła lub parafii na rzecz osobistego i duchowego wzbogacenia.

London College of Contemporary Arts

Animacja gier komputerowych HNC / HND

Grudzień 2, 2018
Nasz HNC / D w Kreatywnej produkcji medialnej (Computer Game Animation) przygotowuje uczniów do pracy w komercyjnych obszarach Animacji gier komputerowych i będzie odpowiedni dla uczących się, którzy interesują się tym tematem jako możliwą karierą.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest certyfikat?