Przeczytaj oficjalny opis

CIS

Przedsiębiorczość i Internacjonalizacja Centrum jest zbiorem komórek i projektów, które dają studentowi Ibmec środowiska do wykonywania swoich umiejętności i zdolności, z wolności i autonomii. Jest to ośrodek testowy, który porusza się po ścianach między rynkiem i siłowni. ERC wita uczniów już od pierwszej połowy pracować dostosowawczych i lidera zespołów tworzących i zarządzających komórek. Zaczniemy od pustej kartki, tworząc bohaterów świata.

Student posiada również możliwość dodawania wartości do ich wykształcenia budowania międzynarodowego doświadczenia. Umowy zawarte z instytucjami edukacyjnymi w 20 krajach oferują wymianę i relacje partnerskie, które umożliwiają studentom nowe doświadczenia dostosowane do tego, co dzieje się we wszechświecie.

mniejsze firmy

W Ibmec student poprawia umiejętności zawodowych w bezpośrednim kontakcie z procesami biznesowymi. Wiedza teoretyczna i praktyczna napisać swoją historię zawodową.

przedsiębiorczość społeczna

Przeprowadzenie połączony planety powodując pozytywny wpływ na rzeczywistość. The Social Ibmec to organizacja non-profit, która realizuje projekty społeczno-przedsiębiorczości ze szczególnym naciskiem na biednych społeczności w Rio de Janeiro, widząc możliwości, działających i umożliwiających postęp.

umiędzynarodowienie

Kształcić się doskonałości w świecie bez granic oznacza umożliwienie specjalistów do pracy na całym świecie. Ibmec jest częścią DeVry Education Group, jednej z największych na świecie, z siedzibą w Chicago i 85 lat. Udział międzynarodowego dostawcy to bardziej gra w szkoleniu naszych uczniów mają teraz rozszerzony zakres korzyści międzynarodowych.

Produkty i usługi

Usługi z różnymi rodzajami trwania i certyfikacji, które odpowiadają swoje cele uczenia się. Wiedzieć, że oferta ERC budować swoje międzynarodowe doświadczenie: Centrale: ponad 50 instytucji partnerskich w 20 krajach z ofertami dotyczących wszystkich dziedzin studiów licencjackich i magisterskich.

Semestr za granicą: nauki, dokonać wymiany na uniwersytetach Devry w Stanach Zjednoczonych, korzystając ze wszystkich dyscyplin uczestniczyć w ich historii w szkole.

Konferencji międzynarodowych: udziału w konferencji do Silicon Valley (USA), Boston College (USA) iw Chinach wiedzieć więcej o kulturze startupów i przedsiębiorczości.

ENGLISHPRO: kurs języka angielskiego dotowane przez Ibmec prowadzi studenta od podstawowego do biegłości w języku pierwotnym.

Program prowadzony przez:
Portuguese (Brazil)

Zobacz 1 więcej kursów w Ibmec »

Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Mar 2020