Przegląd

Założone w 1986 r. Za zgodą Biura Międzynarodowej Rady Języka Chińskiego, Centrum Szkolenia Języka Chińskiego jest chińskim centrum szkoleniowym dla obcokrajowców, a także centrum w Chinach, które szkoli nauczycieli języka chińskiego dla uczniów z Azji Południowo-Wschodniej. Jest to jeden z najwcześniejszych ośrodków nauczania języka i kultury chińskiej w południowych Chinach.

Programy

  • Dostępne są programy na różnych poziomach: poziom podstawowy (dla początkujących), poziom średniozaawansowany i poziom zaawansowany. Studenci zostaną podzieleni na różne poziomy w zależności od ich kompetencji językowych.
  • Nowy semestr rozpoczyna się w lutym i wrześniu każdego roku kalendarzowego.
  • Zaaranżowane są małe klasy, z których każda liczy od 5 do 10 uczniów. Będą podejmować wszechstronne kursy umiejętności językowych, w tym słuchania, rozmowy, czytania, pisania i niektórych chińskich kursów kulturalnych.
  • Inspirujące i harmonijne nauczanie zapewnia uczniom więcej możliwości uczenia się.116572_Shantou1-1.png

Wymagane dokumenty

Zeskanowana kopia ważnego paszportu

Zeskanowana kopia Certyfikatu o najwyższym stopniu ukończenia lub Świadectwo rejestracji na Uniwersytecie (zeskanowana kopia oryginalnych dokumentów lub poświadczonych kopii, w języku chińskim lub angielskim), dokumentacja ukończenia szkoły średniej lub dowolny inny ukończony stopień.

Czas aplikacji

Otwarte przez cały rok.

* Zaleca się, aby zarejestrować się w semestrze jesiennym, jeśli jesteś początkującym w nauce chińskiego.

Wniosek wizowy

Ci, którzy spełnią wymagania przyjęcia, otrzymają list wstępu i FORMULARZ JW202 (formularz wniosku wizowego). Za pomocą tych dwóch dokumentów wnioskodawca może ubiegać się o wizę studencką (X) w chińskiej ambasadzie lub konsulacie generalnym.116573_Shantou3-1.png

Koszty

  • Opłata rejestracyjna 400 RMB
  • Opłata za naukę 15 000 RMB / rok
  • Zakwaterowanie Pokój jednoosobowy: 1 200 RMB / miesiąc Pokój dwuosobowy: 800 RMB / miesiąc

Stypendium

Pełne stypendium Stypendium Rządu Chińskiego (CGS) obejmuje czesne, opłaty za zakwaterowanie, stypendium i kompleksowe ubezpieczenie medyczne.

Termin składania wniosków o stypendium CGS wynosi od stycznia do kwietnia każdego roku.

Szczegółowe informacje o aplikacjach zostaną przekazane organom wysyłającym do badań zagranicznych w kraju ojczystym (ambasada chińska / konsulat generalny w kraju ojczystym lub inne wyznaczone agencje).

Chiński rząd ustanowił serię pełnych programów stypendialnych i częściowych programów stypendialnych, aby sponsorować studentów zagranicznych na chińskich uniwersytetach.

Shantou University (kod agencji: 10560) jest jednym z wyznaczonych uniwersytetów w Chinach dla studentów stypendiów CGS.116574_Shantou2-1.png

Program prowadzony przez:
  • Chiński
Ostatnia aktualizacja Czerwiec 19, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
15,000 CNY
na rok
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa