Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli jesteś zapisany w Ca 'Foscari International College, mieszkasz na wyspie San Servolo, międzynarodowym kampusie mieszkalnym znajdującym się na weneckiej lagunie. Dwie główne zalety Kolegium to jego międzynarodowa perspektywa i multidyscyplinarne podejście.

Wraz ze standardowymi kursami oferowanymi w ramach ich programu studiów, studenci angażują się w szeroką gamę działań kulturalnych i interdyscyplinarnych wykładów i warsztatów mających na celu zapewnienie wiedzy teoretycznej i specjalistycznej wiedzy.

Program kulturalny Kolegium jest w języku angielskim, a studenci są zachęcani do przyjęcia międzynarodowego spojrzenia nie tylko na środowisko, w którym żyją, ale także na okresy studiów i staże zagraniczne.

Dzięki różnorodności kulturowej i dyscyplinarnej zarówno studentów, jak i nauczycieli, Kolegium jest żywą społecznością i tworzy stymulujące środowisko dla studentów osiągających wysokie wyniki, aby osiągnąć sukces w nauce i badaniach.

Każdego roku Kolegium wybiera studentów zapisujących się na pierwszy rok studiów licencjackich lub magisterskich na Ca 'Foscari University i oferuje wybranym kandydatom częściowe lub całkowite obniżenie ich opłat.

Uczniowie, którzy zachowują standard doskonałości zarówno w swoich regularnych studiach, jak i programie kulturalnym, otrzymują Dyplom ukończenia studiów. Dyplom poświadcza ich specjalistyczne wykształcenie akademickie, które składa się z wielu wysokiej jakości interdyscyplinarnych działań, warsztatów i wykładów, które zachęcają uczniów do zaciekawienia i zbliżenia się do swoich studiów i siły roboczej powyżej i z otwartym umysłem.

O Międzynarodowym Kolegium

Język

Angielski jest oficjalnym językiem Kolegium.

Aplikacje

Międzynarodowe Kolegium Ca 'Foscari jest skierowane do studentów pierwszego roku ze wszystkich studiów licencjackich i magisterskich na Uniwersytecie Ca' Foscari.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja December 19, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Całkowity roczny koszt każdego studenta studiów licencjackich wynosi 9 000 EUR i obejmuje zapisy na regularne kursy uniwersytetu, dodatkowe zajęcia, lekcje i lekcje w Kolegium, a także zakwaterowanie w kampusie San Servolo. Na th
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Ca’ Foscari University of Venice: OPEN TO THE WORLD