Przeczytaj oficjalny opis

Intensywny, kwalifikacje Program przyspieszonych

Zdobycie umiejętności do podjęcia strategicznego podejścia do zasobów i zarządzania talentami w celu zbudowania i utrzymania stabilnych organizacji.

W stylu, który kwestionuje doświadczonego lekarza, ten podyplomowych opinii kwalifikacje programowych, pytania i uważa alternatywnych rozwiązań dla skomplikowanych i specjalistycznych zasobów i zarządzania talentami tematów.

Dla kogo to jest

  • Praktycy Starszy pod względem zasobów, którzy rozumieją kierunek strategiczny organizacji i szukasz rozwijania specyficznej wiedzy i umiejętności poprzez intensywny program twarzą w twarz warsztatach, ocena i samokształcenia.
  • ogólnych i specjalistów, którzy mają kompetencje do inicjowania zmian w dziedzinie zarządzania zasobów i talentów - jak twarzą w twarz warsztatach zostaną zakończone w bloku jednego tygodnia, program ten jest szczególnie odpowiedni dla praktyków pracujących poza granicami Wielkiej Brytanii.

Korzyści

Po zakończeniu programu, będziesz mógł: - krytycznie analizuje czynniki zewnętrzne i wewnętrzne wpływające na zarządzaniu zasobów i talentów - wykazywać zaangażowanie różnorodności zasobów i zarządzania talentami praktyk - ocena zasobów i zarządzania talentami strategie planowania długoterminowego - zobowiązują długoterminową i krótkoterminową planowania sesji - wykorzystują planowania zatrudnienia w celu zidentyfikowania luk w zakresie planowania talentów - krytycznej analizy rekrutacji i selekcji metod przewidywalność, rzetelności i trafności - wykorzystanie narzędzi i technik zarządzania talentami - analizuje strategie obroty, stabilność i przechowywania - przegląd emeryturę, redundancja i praktyki zwolnienie przeciwko prawu, etyczne i praktyki zawodowej.

Zawartość

PRE-work - będzie wymagać, aby zakończyć około 10 godzin wstępnego odczytu lub wstępnej pracy przed uczestniczy ten program. Należy upewnić się, że czynnik ten w swoim czasie. Wstępne prace będą dostępne na Virtual Learning Environment (VLE). VLE Dane dostępu zostaną wysłane do Ciebie w ciągu 2-3 tygodni od daty rozpoczęcia. Należy pamiętać, jeśli jesteś późno Booker, dostęp może być opóźnione lekko, jednak wstępne prace zostaną wysłane e-mailem.

  • Analiza kontekstu organizacyjnego uderzającego od zasobów i zarządzania talentami strategii - Przepisy, różnorodności, równości i etyczne w zasobów i zarządzania talentami - stały rozwój zawodowy - strategiczne planowanie siły roboczej oraz ocenę zasobów i zarządzania talentami strategii - narzędzia i techniki rzędu planowanie - podejścia do nabycia talentów wewnętrznego i zewnętrznego - zarządzanie wyjściami i restrukturyzuje - Employer Branding i jego wkład do zasobów i zarządzania talentami

Jakie są działania związane z oceną?

Kształtujący: - Ćwiczenia i zajęcia odbywają się przez warsztaty - prezentacja na temat pozyskiwania zasobów, zarządzania talentami i wyjść w organizacji, dla których można się spodziewać, aby przygotować w ciągu tygodnia.

Praca pisemna: - 3.000 - 3.500 Słowo praca pisemna, które muszą być wypełnione cztery tygodnie po elemencie twarzą w twarz programu.

Akredytacja

Po pomyślnym zakończeniu programu, będziesz nagrodzony Advanced Award w zasoby ludzkie CIPD poziom 7. Kwalifikacja jest akredytowany przez CIPD i odpowiada QCF poziomie 7.

O CIPD

Jesteśmy CIPD - organizacji zawodowej na rzecz rozwoju zasobów ludzkich i ludzi. Jesteśmy głosem ogólnoświatowej społeczności ponad 140.000 członków zaangażowanych walka o lepszą pracę i życie zawodowe. Byliśmy ustawiania wyznacznik doskonałości w ludzi i rozwoju organizacji od ponad 100 lat. Dzięki naszej wiedzy i badań zapewniamy cenny punkt widzenia na szybko zmieniającym się świecie pracy. A dla naszych członków, że jesteśmy partnerem z wyboru kariery, wyznaczając standardy zawodowe i dostarczenie know-how do prowadzenia HR i L & D zawodów forward. Jesteśmy niezależni i not-for-profit i przytrzymaj ceniony Królewskiego. Istniejemy, aby życie pracy i pracują lepiej. A w czasach bezprecedensowych zmian mamy wizję, zwinność i wytrzymałość, aby mieć rzeczywisty wpływ na naszych członków, dla firm, dla gospodarki i do wszystkich ludzi pracy.

Dlaczego warto studiować w CIPD szkolenia?

CIPD Szkolenie jest jednym z największych dostawców w Wielkiej Brytanii HR i L & D szkolenia dla firm i specjalistów, a nasze programy są opracowywane i prowadzone przez niektóre z wiodących brytyjskich ekspertów.

Proponujemy rozwiązania, które umożliwiają naukę HR i L & D praktyków HR i działów L & D i menedżerów liniowych w całej organizacji, budowanie ich zdolności, a tym samym prowadzić do działania ich organizacji przez wielkie zarządzania i rozwoju ludzi praktyk.

Czas trwania i cena


Nadchodzących Początek: - Pierwszy termin startu modułu: 20 lutego 2017 (Lokalizacja: London) - data Pierwsze uruchomienie modułu: 12 czerwca 2017 (Lokalizacja: London) - Pełne kwalifikacje opłata pobierana jednorazowo: £ 3495 + VAT Opłaty obejmują wszystkie lekcje, osobiste wsparcie tutor i coaching telefoniczny, ocena, materiały szkoleniowe i dostęp do dedykowanego środowiska uczenia wirtualnych. Oni nie obejmują podróży, zakwaterowania lub przyznanej opłatę rejestracyjną, obowiązkowy dla wszystkich kandydatów, którzy nie są już członkami CIPD.

Członkostwo nie jest obowiązkowa do ukończenia tego programu; Jednak zalecamy wchodzenia w Affiliate członkostwa w celu skorzystania z pełnej gamy środków dostępnych dla członków CIPD.

Długość programu

Masz pięć tygodni, aby wypełnić wymagania programu, w tym pisemna. Proszę skontaktować CIPD szkolenia aby uzyskać dodatkowe informacje na następnej daty rozpoczęcia

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Chartered Institute Of Personnel and Development (CIPD) »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
5 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,495 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa