Read the Official Description

Intensywne kursy angielskiego

One-to-One wykonawczy angielskie dla Klientów Korporacyjnych

Tego typu kursy są przeznaczone dla specyficznych potrzeb menedżerów i specjalistów. Oferujemy szeroki wybór dostosowanych kursów z opcjami na poszczególne cele, długości i intensywności treningu. Młodych profesjonalistów poszukujących wyższego wykształcenia w amerykańskich uniwersytetów może przygotować nas do egzaminów TOEFL i przygotowanie do szkolenia MBA.

Połączenie zajęć

Kurs ten jest połączeniem zajęć grupowych i szkoleń jeden do jednego. Często klient ma 4 prywatne lekcje grupowe i 2 dziennie. Podczas gdy skupiamy się na indywidualnych potrzeb i wymagań w trakcie sesji jeden do jednego, zajęcia grupowe oferują możliwość spotkania innych międzynarodowych studentów i skupiając się na rozmowę, słuchanie ze zrozumieniem i rozmowa.

Specjalistyczne szkolenie

Prezentacja Skills Training

Znalezienie odpowiednich słów w codziennym życiu może być dość trudne, ale w biznesie może złamać lub ofertę. Ten tygodniowy kurs jest zaprojektowany, aby pomóc osiągnąć płynność i pewność siebie, co jest potrzebne, aby przekonująco zaprezentować produkt lub firmę, jak i siebie samego w sposób profesjonalny.

W celu osiągnięcia pożądanego wyniku, że:

  • Oceny potrzeb językowych w rozmowie sprzed kursu
  • Skupić się na poprawie języka potrzebnego do poszczególnych obszarów
  • Wzmocnienie bazy słownictwa
  • Przygotowanie prezentacji biznesowych przed małą grupą, zważywszy, z ufnością i dokładności
  • Lekcje rekord do monitorowania postępu i poprawy obszarów, które mogą wymagać dodatkowej uwagi
  • Praktyka słowa i zwroty, które są trudne do wymówienia

Telefonowanie / Konwersacje

Jednym z najbardziej przerażających sytuacjach w środowisku biurowym jest "podniesienie telefonu do głośnika angielskiego na drugim końcu - słowa wydają się po prostu nie uda wam". Jednak coraz więcej firm do czynienia z międzynarodowymi partnerami, a angielski jest jeden wspólny język. Silne umiejętności telefoniczne są absolutnie konieczne. Skupimy się na tych specjalnych umiejętności podczas kursu ogólnego biznesu jako dwudniowej zadań specjalnych.

Krzyż Szkolenia Kultury

Różne uderzeń dla różnych ludzi - co brzmi tak niewinnie i proste może w pewnych okolicznościach prowadzić do sytuacji, bardzo niewygodne. Co miało być uprzejmym gestem może być w sumie obraza dla innej osoby. To jest nie tylko kłopotliwe, ale może być bardzo szkodliwe dla stosunków handlowych. Ten kurs jest przeznaczony do informowania więcej na temat różnych kultur, ich Etykiety i nakazów i zakazów, gdy w obcym środowisku. Wiedząc o tych różnic nie tylko daje pewność, aby dostać się łatwiej, ale może mieć znaczenie dla sukcesu w biznesie.

Intensywne wymowy

Dla wielu studentów jedna z najtrudniejszych rzeczy, aby pogodzić się ze jest znajomość wymowę fonetyczną ojczystym jest zupełnie inny od języka angielskiego. Dlatego ten jeden tydzień kursu jest wyłącznie na celu pomóc opanowanie czasem trudną wymowy angielskiej.

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by Boston School of Modern Languages »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
2 - 36 tygodnie
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
330 USD
zaczyna się od 330 $ za tydzień
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment