Przeczytaj oficjalny opis

Misją Departamentu Biznesu Sierra College jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji biznesowej, która przygotowuje uczniów do sukcesu edukacyjnego i zawodowego.

Zaangażowany w zasad, teorii i praktyki przywództwa i zarządzania, uczeń przygotowuje się do działalności wprowadzić światy handlu i administracji publicznej lub przeniesienie jako junior do uniwersytetu. W zarządzaniu i ogólnych kursów biznesowych uczy o zachowaniu organizacji oraz umiejętności skutecznego przywództwa, podejmowania decyzji i administracji. kursy bardziej specjalistyczne obejmują rachunkowości, prawa i matematyki w biznesie, podstaw zyskownego inwestowania, metody marketingu towarów i usług, czyli zasady i praktyki nieruchomości.

Oferujemy wiele różnych programów studiów lub świadectwo dla ciebie do wyboru.

Co się staż lub pracę?

Uczniowie są zachęcani, aby zarejestrować się i korzystać Sierra Job Link do żadnego z lokalnych pracodawców na rzecz zatrudnienia i staży. Usługa ta jest bezpłatna zarówno dla pracodawców, jak i studentów oraz doskonały sposób, aby dowiedzieć się o wielu rodzajów możliwości rozwoju zawodowego. Studenci mogą również wysyłać CV, śledzić ich potencjalnych miejsc pracy, a także otrzymać informacje o innych wydarzeniach związanych z kariery jak i poza kampusem. Więcej informacji na stronach internetowych Połączenia Kariery.

Business Administration Transferu

AS-T Stopień

Business Administration jest zaprojektowany, aby zapewnić szeroką wiedzę na temat obszarów funkcjonalnych przedsiębiorstwa przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności menedżerskich, umiejętności komunikacyjne, umiejętności techniczne i zdolność podejmowania decyzji. Studenci będą analizować i krytycznie oceniać informacje w celu rozwiązania problemów biznesowych, ocenić i użyć odpowiedniej technologii w zmieniającym się środowisku biznesowym, analizować kwestie etyczne i społeczne w sytuacjach biznesowych i podejmowania decyzji biznesowych i gospodarczych, które odzwierciedlają odpowiedzialności zawodowej.

Associate w Science in Business Administration w stopniu transferowego (AS-T) przygotowuje studentów do przesyłania do systemu CSU do ukończenia tytuł licencjata w Business Administration. Studenci ukończeniu stowarzyszonej w Science in Business Administration dla stopnia transferu i spełniające minimalne wymagania kwalifikacyjne CSU gwarantuje wstęp do systemu CSU, ale nie do konkretnego kampusu lub major. Po przeniesieniu, uczniowie będą musieli wypełnić nie więcej niż 60 jednostek, aby zdobyć tytuł licencjata.

Aby zarobić Associate w Science in Business Administration dla stopnia transferu, studenci muszą wypełnić 60 CSU-zbywalnych semestrze jednostek ze średnią ocen co najmniej 2,0, w tym:

  • Zakończenie głównych wymogów w stopniach C lub wyższej; i
  • certyfikat ukończenia albo wzór Uniwersytet Kalifornijski Kształcenie ogólne Szerokość, lub przeniesienie programowej kształcenia ogólnego międzysegmentalnych.

Zalecane jest, że przed przeniesieniem, studenci ukończą kursy, które spełniają CSU United States History, Konstytucję i American wymóg Ideały studiów. We wszystkich przypadkach, studenci powinni skonsultować się z doradcą aby uzyskać więcej informacji na temat dopuszczenia uniwersyteckiej i wymagań transferowych.

administracja biznes

AA lub AS Degree Podobnie jak w przypadku administracji profesjonalny program, program Business Administration dadzą Ci umiejętności, aby stać się liderem i decydentem w przedsiębiorstwach i innych rodzajów organizacji. Program transferu poziomu, będziesz uczył się podstaw tej dziedzinie podczas przyjmowania niezbędnych jednostek przenieść na uniwersytecie wyższego poziomu. Program ten jest doskonałym rozwiązaniem dla kierunków biznesowych z wysokimi aspiracjami i standardów.

Program Student Learning Outcomes (PSLOs)

  • Komunikacja: skutecznie komunikować się w formie pisemnej i ustnej formy.
  • Problemy gospodarcze: Analizowanie i krytycznej oceny informacji, aby rozwiązać wiele problemów biznesowych.
  • Technologia i Informacji Competency: Ocena i wykorzystanie odpowiednich technologii w zmieniającym się środowisku biznesowym.
  • Wiedza działalności: Wyświetlacz kompetencji w obszarze funkcjonalnym biznesu związanego z certyfikatem studenta lub stopnia.
  • Obywatelstwo: Analiza zagadnień etycznych i społecznych oraz podejmowanie decyzji biznesowych, które odzwierciedlają odpowiedzialności zawodowej.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Sierra College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,360 USD
Czesne; Książki i materiały: $ 2224; Na terenie kampusu pokój i wyżywienie: $ 6.920
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa