Buenos Aires - Społeczności latynoamerykańskie

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

buenos aires

Dlaczego Buenos Aires?

Jeśli jesteś gotowy na miejską przygodę, Buenos Aires jest Twoim miastem. Dzięki niekończącym się dzielnicom miasta i dzielnicom, które można zwiedzić, zagubisz się w zabytkach i dźwiękach Buenos Aires. Tango całą noc, gdy uczysz się popularnego tańca w kraju, weź udział w jednej z wielu gier piłkarskich i przeglądaj lokalną scenę artystyczną - wszystko to czeka na Ciebie jako student zagraniczny w Buenos Aires.

Co będziesz studiować

Otwarte dla studentów wszystkich poziomów językowych, Towarzystwa latynoamerykańskiego

Będąc w Buenos Aires, zapisujesz się na kurs języka angielskiego Argentina Today w prestiżowym Pontificia Universidad Católica Argentina (UCA). Jeśli masz zaawansowaną znajomość języka hiszpańskiego, wybierzesz spośród szerokiej gamy kursów hiszpańskiego u naszych lokalnych partnerów uniwersyteckich oraz w IES Abroad Center.

Jeśli posiadasz znajomość języka hiszpańskiego na poziomie początkowym lub średnim, zapisujesz się na kursy IES Abroad prowadzone w języku angielskim w takich dziedzinach, jak literatura, historia, antropologia, biznes międzynarodowy i nauki polityczne. Wszyscy uczniowie zapisują się na kurs hiszpańskiego IES Abroad i mają możliwość wzięcia udziału w Sympozjum akademickim Centrum, które daje możliwość zaprezentowania swojej pracy badawczej (w języku angielskim lub hiszpańskim) i opublikowania jej!

Życie codzienne

Buenos Aires będzie twoją klasą. W trakcie kadencji będziesz cieszyć się ponad 30 wydarzeniami kulturalnymi i wycieczkami z IES Abroad . Dowiedz się o sztukach wizualnych w mieście, a następnie spotkaj się z lokalnymi twórcami graffiti przed obejrzeniem ich pracy. Zbadaj wpływ globalizacji w Ameryce Łacińskiej, a następnie zapisaj się na staż, który obejmuje pracę na stażu i seminarium akademickie, które pomaga kontekstualizować to, czego się uczysz.

Chcemy, abyś poczuł się jak w domu w Buenos Aires, więc robimy wszystko, aby pomóc ci zintegrować się z życiem w mieście. Od zakwaterowania do wydarzeń kulturalnych, naszym zadaniem jest upewnić się, że możliwe jest najbardziej autentyczne studium za granicą.

Naukowcy

Nasza misja jest prosta: zapewnić państwu najlepsze możliwe studia zagraniczne, w tym najwyższej jakości akademickie i kulturalne doświadczenia.

Oferujemy unikalne kursy, które eksplorują język, historię i kulturę Argentyny, a także inne tematy, poprzez dogłębne i praktyczne podejście. Nasi światowej klasy profesorowie i opcje kursów na prestiżowych lokalnych uniwersytetach zwiększają twoje doświadczenie akademickie i zapewniają nowe perspektywy każdego dnia w klasie.

Będąc w Buenos Aires, musisz wziąć 15–19 godzin kredytowych na semestr, a wszystkie kursy są warte 3 punkty, chyba że zaznaczono inaczej. Kursy językowe prowadzone są w języku hiszpańskim. Hiszpańscy studenci na poziomie zaawansowanym z czterema lub więcej semestrami hiszpańskiego lub równoważnymi mogą wziąć udział maksymalnie w dwóch kursach języka angielskiego.

Dostosowujesz własne doświadczenie akademickie, wybierając spośród następujących wymaganych i opcjonalnych składników programu:

 • Kurs języka hiszpańskiego IES Abroad (wymagany, 4 lub 6 punktów)
 • Argentyna dzisiaj lub inny kurs UCA (wymagany *, 2 punkty)
 • IES Abroad Kursy prowadzone w języku angielskim (opcjonalnie, 3 punkty każdy)
 • IES Abroad Kursy prowadzone przez hiszpański (dla studentów z zaawansowanymi umiejętnościami językowymi; opcjonalnie, 3 kredyty)
 • Warsztaty czytania / pisania w języku hiszpańskim (opcjonalnie, 3 punkty)
 • Kursy hiszpańskiego na lokalnym uniwersytecie (opcjonalnie, punkty mogą się różnić)
 • Pontificia Universidad Católica Argentina (UCA)
 • Praktyki i seminaria IES Abroad (opcjonalnie, 3 punkty)
 • Praktyki i seminaria dla usługodawców (opcjonalnie, 3 punkty)

* Wymagane, chyba że zapisano się na inny kurs UCA

Sympozjum naukowe

Przez cały semestr możesz zdecydować się na pracę z wykładowcą nad konkretnym projektem badawczym i możesz przedstawić swoją pracę (w języku angielskim lub hiszpańskim) całej społeczności Centrum. Artykuły mogą być oparte na konkretnych projektach związanych z kursami akademickimi lub na doświadczeniach studentów studiujących za granicą i są publikowane na koniec semestru. To wspaniała okazja, aby doskonalić swoje umiejętności w zakresie badań, pisania i prezentacji publicznych, które będą dobrym doświadczeniem, zarówno pod względem naukowym, jak i zawodowym.

Kursy

To jest lista planowanych ofert kursów. Ostateczna lista ofert kursu zostanie udostępniona na koncie MyIESabroad.

 • Making of Patagonia: Interdyscyplinarne podejście
 • Leki
 • Argentyńskie środowisko i społeczeństwo: postrzeganie i wyzwania
 • Współczesna historia Argentyny: polityka i kultura w budowaniu tożsamości narodowej
 • Strategie biznesowe w Ameryce Łacińskiej
 • Zarządzanie zachowaniami w organizacjach: perspektywa międzykulturowa
 • Seminarium stażowe
 • Populizm i neopopulizm: polityka Ameryki Łacińskiej w zmieniającym się świecie
 • Leki
 • Poezja argentyńska XX wieku: od kultury pisanej do popularnej piosenki
 • Literatura argentyńska i kształtowanie tożsamości narodowej
 • Zarządzanie zachowaniami w organizacjach: perspektywa międzykulturowa
 • Marketing w Ameryce Łacińskiej
 • Populizm i neopopulizm: polityka Ameryki Łacińskiej w zmieniającym się świecie
 • Psychologia międzykulturowa
 • Seminarium z nauki obsługi
 • Język hiszpański w kontekście: nowicjusz za granicą
 • Język hiszpański w kontekście: Emerging Independent Abroad
 • Język hiszpański w kontekście: Niezależne za granicą
 • Język hiszpański w kontekście: Emerging Competent Abroad
 • Język hiszpański w kontekście: kompetentny za granicą

Instytucje partnerskie

Następujące uniwersytety publikują oficjalne oferty kursów tuż przed rozpoczęciem każdego semestru. Z tego powodu nie będziesz mógł zarejestrować się na studia, dopóki nie dotrzesz na miejsce. Oferta kursów różni się w zależności od semestru. Kwalifikowalność zależy od poziomu języka, a w niektórych przypadkach od wcześniejszych doświadczeń akademickich w tej dziedzinie.

Po zapisaniu się na kurs na uniwersytecie partnerskim dojedziesz do klasy tak, jak robią to miejscowi studenci.

Universidad de Buenos Aires (UBA)

Pontificia Universidad Católica Argentina, założona w 1958 roku, jest wiodącym uniwersytetem o międzynarodowej renomie. UCA zapisuje około 22 000 studentów, przyjmując rocznie około 700 studentów z 40 krajów. Zostaniesz zapisany na kurs Argentina Today za 2 punkty lub co najmniej jeden inny kurs uniwersytecki. Dodatkowe kursy są dostępne w poniższych dyscyplinach:

 • Sztuka
 • Biznes
 • Humanistyka
 • Filozofia
 • Psychologia
 • Społeczny, polityczny

Lokalizacja

Kampus uniwersytecki w Buenos Aires znajduje się w modnej dzielnicy Puerto Madero, która jest historycznym nabrzeżem wzdłuż Rio de la Plata. Czas dojazdu z UCA do IES Abroad Buenos Aires Center to zwykle 20-30 minut komunikacją miejską.

Uczenie usług

Udział w doświadczeniu związanym z nauką usług w Buenos Aires jest okazją do oddania społeczności, a jednocześnie do głębszego zrozumienia kultury i społeczeństwa miasta. Współpracując z lokalną ludnością w dążeniu do wspólnego celu, doświadczasz z pierwszej ręki niektórych problemów społecznych, które wpływają na Buenos Aires, jednocześnie przyczyniając się do rozwoju umiejętności opartych na społeczności.

Doświadczenie związane z uczeniem się usługi składa się z czasu spędzonego w lokalnej organizacji, któremu towarzyszy akademickie seminarium edukacyjne dotyczące usług kredytowych. Poprzez seminarium masz uporządkowany czas na refleksje i dyskusje, a nawet badania na temat problemów społeczności przyjmującej.

Możliwe staże mogą obejmować organizacje zajmujące się rzecznictwem osób niepełnosprawnych, zdrowiem społeczności, zagrożoną młodzieżą, bezdomnością i innymi problemami społecznymi obecnymi w Buenos Aires.

Przez cały semestr spędzasz co najmniej osiem godzin tygodniowo lub łącznie 112 godzin na stażu Service Learning.

Wolontariat

Gdy zgłosisz się na ochotnika do Buenos Aires, masz szansę na dokonanie zmian w lokalnej społeczności, poznając nowych ludzi i zyskując nowe spojrzenie na świat. Jeśli jesteś pasjonatem wolontariatu za granicą, po prostu daj znać personelowi na początku swojej kadencji. Wcześniejsze możliwości w Buenos Aires obejmowały wolontariat w organizacji pozarządowej, której misją jest walka z ubóstwem poprzez pomoc w poprawie warunków życia i zapewnianie domów osobom w niekorzystnej sytuacji. Możesz wziąć udział raz lub przez cały semestr.

Wycieczki terenowe

Choć przygoda zaczyna się w Buenos Aires, nasze wycieczki terenowe zabiorą Cię za miasto, aby poznać kulturę i tradycje kraju goszczącego. (Niektóre z tych wycieczek mogą wymagać dodatkowych kosztów). IES Abroad organizuje również ponad 30 wydarzeń kulturalnych i wycieczek w każdym semestrze.

Możliwe miejsca docelowe mogą obejmować:

Jujuy

4 dni | Spadek

Przeżyj prowincję Jujuy, niedaleko granicy z Boliwii, i weź udział w takich czynnościach, jak trekking u podnóża andyjskich wzgórz i solnych mieszkań Salinas Grandes. Będąc tam, ciesz się wyjątkową lokalną kuchnią i kulturą, w tym lokalną muzyką i tańcem.

Colonia

1 dzień | Spadek

Podróż przez rzekę Plate do Urugwaju, aby odwiedzić 300-letnie miasto Colonia. Zabytkowa dzielnica Colonia, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, odzwierciedla stare hiszpańskie i portugalskie style kolonialne, z wąskimi brukowanymi uliczkami i pozostałościami oryginalnego fortu oraz usiana uroczymi kawiarniami, z których część wychodzi na rzekę w kierunku Buenos Aires z daleka.

Luján

1 dzień | Spadek

Odwiedź miasto Luján ze słynną katedrą, do której przybywają pielgrzymi z całego kraju. Ciesz się otwartymi polami większej prowincji Buenos Aires, a następnie spędź następny dzień w estancia (ranczo dla bydła).

San Isidro

1 dzień | Spadek

Zwiedzanie San Isidro, jednego z najpiękniejszych przedmieść Buenos Aires, znanego z bogactwa i tradycji. Wybierz się na spacer z przewodnikiem po głównym placu miasta z neogotycką katedrą i jarmarkiem rękodzielniczym. Wybierz się na wycieczkę do muzeum Villa Ocampo, domu pisarki Victorii Ocampo i jednego z obiektów światowego dziedzictwa UNESCO.

Uwaga: miejsca docelowe wycieczek terenowych IES Abroad , działania i długości pobytu mogą się różnić w zależności od terminu i dostępności.

Wycieczki związane z kursem

Wycieczki związane z kursami to wyjazdy akademickie związane z kursami. Są one organizowane jako uzupełnienie kursów IES Abroad i przyczyniają się do ogólnej wiedzy na temat argentyńskiej kultury i społeczeństwa. Uczestnictwo opiera się na rejestracji na kurs.

Wcześniejsze przykłady krótkich wycieczek związanych z kursem obejmują:

 • Spacer po miejskim graffiti
 • Najważniejsze muzea w Buenos Aires
 • Historyczne wycieczki po okolicy
 • Teatry w Buenos Aires, w tym Colón Opera House
 • Stanowisko archeologiczne w El Zanjon

Rozszerzona wycieczka związana z kursem

Studenci kursu The Making of Patagonia podróżują do miasta Bariloche w Patagonii, regionu w południowej Argentynie, który słynie z malowniczego piękna w postaci pustyń, stepów i łąk. Podczas tej wielodniowej wycieczki związanej z kursem - dostępnej za dodatkową opłatą - studenci studiują rdzenne społeczności i kultury regionu.

Życie codzienne

Częścią poczucia, że czujesz się jak w domu w Buenos Aires, robimy wszystko, co w naszej mocy, abyś poczuł się bezpiecznie i pod opieką. Niezależnie od tego, czy jest to program orientacyjny, który sprawia, że czujesz się przygotowany, mieszkanie dobrze zlokalizowane i wygodne, czy wycieczki terenowe, które zabiorą Cię do miejsc na uboczu - wszystko zależy od naszych usług dla studentów.

Orientacja

Program rozpoczyna się od orientacji, która zapozna Cię z pracownikami Buenos Aires, kolegami z pracy i miastem Buenos Aires.

Nauczanie języka i wprowadzenie do potocznego języka hiszpańskiego w Argentynie są dodatkowymi elementami orientacji.

Otrzymujesz również doradztwo akademickie i rejestrację na IES Abroad i partnerskie kursy uniwersyteckie.

Nasza kompleksowa orientacja

Mieszkaniowy

Chcemy się upewnić, że Twoim największym wyzwaniem jest decydowanie, które punkty orientacyjne ujrzysz jako pierwsze, lub odkrycie najlepszej kawiarni - bez znalezienia miejsca do życia, w którym czujesz się komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zlokalizować mieszkanie, które odzwierciedla sposób, w jaki żyją miejscowi studenci. Naszym celem jest, aby po opuszczeniu Buenos Aires poczuł się jak w domu.

Homestays - Mieszkasz z rodziną lub señora w kwaterach prywatnych. Te rezydencje znajdują się w centrum Buenos Aires. Mieszkanie u rodziny goszczącej to świetny sposób na poprawę znajomości języka i zanurzenie się w lokalnej kulturze. Każdego tygodnia zapewnia się 12 posiłków, a każdy uczeń będzie miał swój własny pokój.

Apartamenty - Mieszkaj z innym studentem IES Abroad w centralnie umeblowanym mieszkaniu w niewielkiej odległości od centrum IES Abroad . Nie są wliczone posiłki, ale dostępne są podstawowe urządzenia kuchenne. WiFi jest również dostępne.

Zajęcia dodatkowe

ODKRYCIA

Przedefiniuj styl życia i ucz się w Buenos Aires poprzez nasze wydarzenia kulturalne i działania, takie jak:

 • Wizyta na tętniącym życiem lokalnym rynku w dzielnicy Mataderos
 • Wykłady gościnne na temat historii, polityki i współczesnych problemów
 • Wycieczki po San Telmo, Recoleta i Teatro Colón
 • Ekscytujący wieczór w Madero Tango Dinner i Tango Show

Koszt

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Lato 2020

Semestr Czesne Mieszkaniowy Ubezpieczenie Całkowity
Lato 2020 r 13 345 USD 3 155 USD 230 USD 16 730 USD

Rok akademicki

Semestr Czesne Mieszkaniowy Ubezpieczenie Całkowity
Rok akademicki 23 530 USD 6180 USD 550 USD 30 260 USD

Stypendia

Stypendia programowe

Stypendium Johna Gearena oparte na potrzebach Dublina lub rozwijających się regionów

Do 1000 USD; przyznawane 2 studentom każdego roku.

John Gearen, członek zarządu IES Abroad od wielu lat i poprzedni przewodniczący zarządu od sześciu lat, jest wiodącym prawnikiem ds. Nieruchomości i Rhodes Scholar, który jest zaangażowany w liczne sprawy filantropijne. Pan Gearen hojnie ustanowił to stypendium, aby wesprzeć studentów zainteresowanych studiowaniem w IES Abroad Center w rozwijającym się regionie świata (Argentyna, Chile, Chiny, Ekwador, Irlandia, Maroko lub Republika Południowej Afryki).

Międzynarodowe stypendium dla przedsiębiorstw Robert McNeill

Do 3000 USD; przyznawane 2 studentom każdego roku.

Stypendium zostało nazwane na cześć Roberta McNeilla, członka zarządu IES Abroad od 25 lat (6 lat jako przewodniczący). Otwarty dla studentów zainteresowanych międzynarodowym biznesem. Specjalizacje mogą obejmować zarządzanie, marketing, ekonomię, finanse, stosunki międzynarodowe oraz nauki społeczne i behawioralne.

Dr William Louis otrzymuje stypendium na temat historii lub stosunków międzynarodowych

Do 1875 USD; przyznawane 4-6 studentom każdego roku.

Stypendium zostało nazwane na cześć dr Williama Louisa Gainesa, prezesa IES Abroad latach 1974-1992. Dr Gaines poświęcił się wzmocnieniu ram akademickich IES Abroad , poszerzeniu zakresu lokalizacji IES Abroad i zapewnieniu finansowych podstaw organizacji.

Otwarty dla studentów specjalizujących się w historii lub stosunkach międzynarodowych.

William E.

Wynosi do 1000 USD; przyznawane 4-6 studentom każdego roku.

Te stypendia są przeznaczone dla studentów zainteresowanych studiowaniem w kraju hiszpańskojęzycznym.

Nasze Centrum

IES Abroad Buenos Aires Center znajduje się w centrum Buenos Aires, w odległości spaceru od Plaza San Martin i cmentarza Recoleta.

Dodatki zawarte:

 • Sale lekcyjne
 • Hol studencki
 • Biblioteka i gabinet grupowy
 • Aneks kuchenny
 • Biura personelu
 • Szybki dostęp do Internetu i drukarki
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Czytaj więcej

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Pokaż mniej
Chicago , Amsterdam , Arles , Okland , Barcelona , Pekin , Berlin , Buenos Aires , Kapsztad , Christchurch , Dublin , Fryburg , Granada , Londyn , Madryt , Mediolan , Nagoja , Nantes , Nowy Jork , Miły , Paryż , Oxford , Quito , Rabat , Rzym , Salamanka , Santiago , Szanghaj , Siena , Sydnej , Tokio , Puerto Ayora , Wiedeń , Hongkong , Puerto Baquerizo Moreno , Cambridge + 35 Więcej Mniej