Przeczytaj oficjalny opis

Fakty

Założony: 1986

Lokalizacja: Denver, CO

Programy oferowane: Academic English, Business English, General English, przygotowanie Test, Programy nastolatka.

Akredytacja: IALC, ACCET, AAIEP, Cambridge ESOL, IELTS Australia, Student and Exchange Visitor Program (SEVP)

Członkowie: NAFSA, Narodowy Związek Studentów Zagranicznych Doradców; TESOL, nauczyciele języka angielskiego dla obcokrajowców; i COTESOL, affiliate of Colorado TESOL.

Blisko: Rocky Mountain National Park, znanych ośrodków narciarskich, takich jak Loveland, Aspen i Vail, Garden of the Gods.

Przegląd

BridgePathways w BridgeEnglish Denver znajduje się w Mile-Wysokiego miasta Denver, Colorado. Denver jest największym miastem i stolicą Kolorado, położony w samym sercu USA. Z ponad 2,5 miliona ludzi w okolicy Denver Metropolitan, studenci mogą korzystać życzliwość mniejszej miejscowości i atrakcji i rozrywki większego miasta.

Każdego roku BridgeEnglish Denver gospodarze studentów z całego świata, oferując naukę języka na najwyższym poziomie. Program ten przygotowuje stopień poszukiwania studentów do przyjmowania i sukcesu w otoczeniu uniwersyteckim USA.

Academic English Czesne i daty rozpoczęcia

* Daty rozpoczęcia okresie może różnić się o kilka dni.

Opłaty i usługi dodatkowe

Intensywny angielski

BridgePathways ® Academic English Program został stworzony właśnie dla studentów, aby odnieść sukces w środowisku akademickim w USA.

Jako student BridgePathways będzie:

  • Rozwijaj swoją znajomość języka angielskiego w zakresie czytania, pisania, mówienia i słuchania
  • Być przypisane zajęć zaprojektowany, aby przygotować się do zadań uczelni
  • Dowiedz się, jak skutecznie uczestniczyć w dyskusjach i wykładach
  • Przygotuj się do standardowych testów
  • Uczestniczyć w istotnych doświadczeń zanurzenia społecznych i kulturalnych

BridgePathways to program zorientowany na cel, który jest dostosowane i kierowane na podstawie aktualnego poziomu. To, w jaki sposób mierzyć sukces i pomoże Ci osiągnąć pożądanych celów. Z BridgePathways, masz pewność ostatecznego przygotowania do sukcesu na uczelni amerykańskiej.

Nasz nowy Denver City Center daje zagranicznym studentom pełną amerykańskie doświadczenie, ponieważ uczestniczą w zajęciach w centrum zajęty Denver, zlokalizowanego u podnóża Gór Skalistych Denver oferuje najlepsze z obu światów "Mile High City.": Mnóstwo duże miasto rozrywki, a także szereg atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak jazda na nartach i wędrówki w pobliżu.

Nowoczesne centrum:

Nowa lokalizacja jest świeżo wyremontowany w nowoczesne sale lekcyjne, a także wspólnych obszarów, w których uczniowie mogą poznać siebie nawzajem. Jest nawet na miejscu kawiarnia z siedzenia na zewnątrz oferuje przekąski i napoje w ciągu dnia szkolnego.

Dogodna lokalizacja:

Nasze nowe centrum znajduje się w centrum Denver, zaledwie 10 minut od 16th Street deptaku, która jest wolna od ruchu samochodowego strefy pokryte popularnych sklepów, restauracji, kina i inne formy rozrywki. Jesteśmy również tylko dwie przecznice od dworca autobusowego Civic Center, koncentratora obsługującego ponad 18 tras w całym mieście. rowerzystów docenią parkowanie bezpłatne rowery centrum i dedykowanego rowerów pasa na 16th Avenue, tuż za naszymi drzwiami.

Wiele do zrobienia w pobliżu:

Na naszej nowej lokalizacji miasta, łatwo dojść do restauracji i sklepów w ciągu kilku minut od centrum miasta. Jesteśmy kroków również z popularnym Civic Center Park w przedniej części budynku Colorado State Capitol, w pobliżu Muzeum Sztuki w Denver, a także główny oddział biblioteki publicznej. Wskoczyć na autobus z dworca Civic Center i można zbadać wiele innych unikalnych dzielnic Denver w ciągu kilku minut, w tym eklektycznym Uptown, liściaste Washington Park lub pretensjonalnymi dzielnicy Santa Fe.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w Bridge Education Group »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
8 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,080 USD
3080 $ ($ 385 tygodniowo)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa