Przeczytaj oficjalny opis

Aby konkurować z innymi browarami w rozwijającym się międzynarodowym przemyśle piwowarskim, firmy muszą wytwarzać piwo o najwyższych standardach konsystencji i stabilności przy każdej partii.

Kurs Mikrobiologii w Siebel Institute ma na celu dostarczenie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych wymaganych do wdrożenia skutecznego programu kontroli jakości mikrobiologicznej jakości w krótkim 2-tygodniowym okresie trwania kursu. Niezależnie od tego, czy budujesz kurs QC / QA dla swojego browaru od zera, czy przystępujesz do ustalonej kontroli jakości

Warunki przyjęć

Wszyscy uczniowie ubiegający się o program, moduł lub kurs muszą być w wieku uprawniającym do picia alkoholu.

Wymagana jest wcześniejsza wiedza o podstawach procesu warzenia za pomocą domowego parzenia (1 rok) lub po pomyślnym ukończeniu przeglądu Executive Course procesu Brewing Process.

szczegóły kursu

Zajęcia zapoznają studenta z odpowiednimi metodami kontroli biologicznej i sanitarnej w browarze oraz będą promować zrozumienie podstawowych współczesnych narzędzi do skutecznej oceny mikrobiologicznej procesu i produktu.

Przeprowadzone zostanie szczegółowe badanie mikroorganizmów, które prawdopodobnie wystąpią podczas różnych etapów procesu warzenia. Ćwiczenia laboratoryjne dają możliwości zdobycia umiejętności z zakresu mikrobiologii i mikroskopii. Praktyczne prace wzmocnią techniki wymagane do izolacji i identyfikacji mikroorganizmów, a także pokażą niektóre z najnowszych osiągnięć w dziedzinie mikrobiologii warzenia.

Kurs Mikrobiologii w Siebel Institute of Technology jest prowadzony w naszym dziale usług mikrobiologicznych Siebel Institute w Montrealu, Quebec, Kanada. Nasz dział usług mikrobiologicznych znajduje się w National Research Council Biotechnology Research Institute, jednym z wiodących na świecie drożdży

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Siebel Institute of Technology »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,520 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń