Read the Official Description

Test Edexcel BTEC Poziom 5 Dyplom zapewnia większą szerokość i specjalizacji niż poziom 4 HNC. Struktura programu zapewnia innowacyjne i twórcze program, obejmujący takich podstawowych obszarach jak środowisko biznesu, komunikacji biznesowej i informacji, marketingu i zasobów ludzkich - wszystkie fundamentalne znaczenie dla sukcesu organizacji biznesowych.

Co zrobię?

Edexcel BTEC Poziom 5 Dyplom składa się z 16 jednostek: osiem obowiązkowe i ośmiu jednostek specjalistycznych.

Obowiązkowe jednostki to: - otoczenie biznesu - zarządzanie zasobami finansowymi i decyzji - Organizacje i zachowanie - zasad marketingu jednostki specjalistyczne mogą obejmować: - Zarządzanie projektem

Kwalifikacje wstępne

Biznes BTEC HNC Certificate Level 4 lub powiązany HNC kwalifikacje.

Potrzebny będzie również mieć Level 2 lub wyżej kwalifikacje w języku angielskim i matematyki (np GCSE lub funkcjonalnych umiejętności) i / lub minimalny wynik IELTS 6.

Gdzie to może doprowadzić?

W BTEC HNC i HND kwalifikacje są wysoko cenione przez pracodawców i może prowadzić do kariery w specjalizacji biznesowych, takich jak finanse, zasoby ludzkie, zarządzanie lub marketing, jak również innych karier biznesowych związanych. Kwalifikacje oferują również trasy progresji do kwalifikacji zawodowych oferowanych przez organizacje takie jak Chartered Institute of Marketing, księgowych zarządzania i rozwoju personalnego.

Kluczowym ścieżki progresji dla Edexcel BTEC HNC i HND uczących się w drugim lub trzecim roku studiów lub stopnia z wyróżnieniem w zależności od stopnia, o którym mowa.

Program taught in:
Język angielski
Boston College UK

See 5 more programs offered by Boston College UK »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 - 2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,500 GBP
na rok. Jeśli zdecydujesz się na studia w ciągu 2 lat, to oczywiście będzie kosztować £ 2250 rocznie.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019