Co oczywiście Fundacja Biznes i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Studia (FDA) o?

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Program zapewnia ambitnych, kompleksowych i rozwija doświadczeń edukacyjnych studentów intelektualnej, komunikacji i umiejętności praktycznych.

Oczekuje się, że wszyscy studenci podjąć pracę w ciągu dwóch lat od ich przebiegu, gdzie zbadania wybranego tematu i praktyczne umiejętności opracowanych w toku. Kurs jest oparty klasie (oprócz elementu doświadczenia zawodowego) i dostarczany jest w pełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch dni, z zastrzeżeniem i przemysłu specjalistycznego personelu.

Oczywiście jest oceniana przez cały rok. Zadania opiera się sytuacjach przemysłowych i są praktyczne w wielu modułów. Niektóre oceny obejmują również elementy własny i wzajemnych ocenach grupowych.

Co będę w stanie zrobić po zakończeniu mam ten kurs?

Studenci ukończeniu stopnia Fundacja ma możliwość doładować swoje kwalifikacje do BA (z wyróżnieniem) Studia w Business Administration (ścieżek) na Manchester Metropolitan University. Studenci mogą ubiegać się za pośrednictwem UCAS na inne studia top-up na innych uczelniach. Alternatywnie, absolwenci będą przygotowani na dalsze badania do kwalifikacji zawodowych związanych z działalnością gospodarczą, takich jak CIPD.

Inni uczniowie uzyskali zatrudnienie w dziedzinie pokrewnej.

Zobacz 8 więcej kursów w The Manchester College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa