Read the Official Description

Co oczywiście Fundacja Biznes i Marketing magisterskie (FDA) o?

Program zapewnia ambitnych i wszechstronnych doświadczeń edukacyjnych, które rozwija studentów intelektualnej, komunikacji i umiejętności praktycznych. Kurs ten jest idealnym rozwiązaniem dla tych studentów, którzy chcą rozpocząć karierę albo lub są obecnie zatrudnieni, a chcą, aby przejść dalej, w ich obecnej roli.

Oczekuje się, że wszyscy uczniowie do podjęcia płatnego lub bezpłatnego doświadczenie w pracy w obu latach oczywiście gdzie zbadania ich wybrany temat i praktyki umiejętności opracowanych w toku. Kurs jest oparty klasie (oprócz elementu doświadczenia zawodowego) i dostarczany jest w pełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch dni, z zastrzeżeniem i przemysłu specjalistycznego personelu.

Oczywiście jest oceniana przez różnych zadań na moduł i zaplanowane całym szeregu punktów terminem na rok. Zadania opiera się sytuacjach przemysłowych i są praktyczne w wielu modułów. Rozwój, samo odbicie, świadomość i ocena własnych umiejętności są wbudowane w zadań, aby umożliwić studentom do refleksji i dalej rozwijać. Niektóre oceny obejmują również elementy własny i wzajemnych ocenach grupowych.

Inne formy oceny obejmują szeroką gamę form przykład seminaria; tygodniowy; regularne tutoriale interakcja w klasie; wzajemnej informacji zwrotnej na temat prezentacji w klasie; Działalność warsztatu zwrotnych; online quizy; nauczyciel opinię na temat pracy w grupie i projektu; monitorowanie i regularna ocena końcowa z kierunkiem poprawy.

Co będę w stanie zrobić po zakończeniu mam ten kurs?

Studenci ukończeniu stopnia Fundacja ma możliwość doładować swoje kwalifikacje do BA (z wyróżnieniem) Studia w Business Administration (ścieżek) na Manchester Metropolitan University. Studenci mogą ubiegać się za pośrednictwem UCAS na inne studia top-up na innych uczelniach. Alternatywnie, absolwenci będą przygotowani na dalsze badania do kwalifikacji zawodowych związanych z działalnością gospodarczą, takich jak CIPD.

See 8 more programs offered by The Manchester College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019