Przeczytaj oficjalny opis

Program popchnie uczestników do współpracy, odkrywając mechanizmy leżące u podstaw bloków życia, utrwalając nową wiedzę poprzez serię zaplanowanych działań i zagłębiając się w tematy zaawansowane, które nie są zazwyczaj ujęte w programie nauczania w szkole średniej. Program rozpoczyna się głębokim nurkowaniem w teorię komórek, zanim odkryje świat chorób zakaźnych i przejdzie do wielu dalszych trudnych materiałów.

Gdy uczestnicy pracują nad tym programem, będą spędzać całe dnie na studiowaniu w kampusie na uniwersytecie w Cambridge i będą osobiście odpowiedzialni za naukę. Pomaga to zapewnić, że do końca kursu uczestnicy będą mieli nie tylko zrozumienie złożonych koncepcji pierwszego roku Biologii, ale także nowe zrozumienie rutyny i obowiązków życia uniwersyteckiego.

Zanurzenie to inspirujący program akademicki dla osób ciekawych intelektualnie.

Letnia szkoła biologii Korzyści

Wzmocnij swoją wiedzę z zakresu teorii komórek, tworząc bardziej kompletny obraz biologiczny świata

Odwiedź pracowników badań biomedycznych podczas wycieczki do pobliskiego laboratorium naukowego

Dowiedz się, jak bioinformatyka pozwoliła nam mapować ludzki genom

Omów mechaniczny i biomechaniczny proces sygnalizacji komórkowej

Krytycznie zbadaj eksperyment Millera-Ureya, biorąc pod uwagę implikacje życia na Marsie

Eksperymentuj z elektroforezą żelową, gdy odkryjesz rolę DNA w naszym życiu

Tematy objęte

Teoria komórki jest często jednym z pierwszych tematów studiowanych w licealnej biologii. Jest to niezbędna koncepcja, do której studenci powracają wielokrotnie podczas swojej kariery uniwersyteckiej. W firmie Immerse rozpoczynamy kurs od zagłębienia się w teorię komórek na znacznie głębszym, zaawansowanym poziomie, niż uczestnicy doświadczyli wcześniej. Nauczą się, co sprawia, że coś "żyje", jak prawdopodobnie powstało życie i jakie problemy stwarza hipoteza świata RNA. Program ma być wyzwaniem, ale nasi eksperci pomogą każdemu uczestnikowi w zrozumieniu zagadnień na poziomie uniwersyteckim.

Po utworzeniu tej podstawy kurs przejdzie do bardziej zaawansowanych tematów. Pod koniec pierwszego tygodnia uczestnicy omówią, w jaki sposób choroby zakaźne kształtują historię świata, dlaczego pojawiają się i ponownie pojawiają się z taką nieustępliwością i ich potencjałem, aby stać się poważnym zagrożeniem w najbliższej przyszłości. Inne tematy obejmują niebezpieczne cechy superbakterii, spojrzenie na mechanizmy oporności na leki i wstęp do ważnych prac, które obecnie są wykonywane w celu obejścia go.

W końcu, gdy kurs dobiegnie końca, uczestnicy otrzymają szansę zbadania trudnej dziedziny Bioinformatyki, zanim zakończą wizytę w pracującym laboratorium badawczym, gdzie będą mogli zadawać pytania, które mogą mieć o karierze w biologii.

Program "Zanurz się" obejmuje wyjątkowe połączenie ważnej wiedzy i praktycznej wiedzy. Dowiedz się więcej na tematy poruszane na tym kursie, wysyłając prośbę o bezpłatny program kursu

Wyniki kursu

Program Biologia w Immerse ma na celu zapewnienie uczestnikom zrozumienia zagadnień biologii na poziomie uniwersyteckim poprzez program, który jest zaprojektowany i prowadzony przez ekspertów tutorów z wiodących uniwersytetów. Dzięki prowadzonym wykładom, wycieczkom, dyskusji w klasie i zajęciom praktycznym uczestnicy spędzą dwa tygodnie całkowicie zanurzone w świecie komórek, mikroorganizmów i bakterii. Pod koniec programu uczestnicy będą czuć się pewnie omawiając tematy, które nie były zazwyczaj badane w programie szkoły średniej.

Jednak program Immerse Biology oferuje studentom znacznie więcej niż dobrze zaokrąglony program nauk przyrodniczych. Pozostając na uniwersytecie Cambridge University, uczestnicy szybko nauczą się radzić sobie z nowymi wyzwaniami związanymi z samodzielnym życiem, większą odpowiedzialnością za własne harmonogramy i budowaniem krytycznych nawyków samokształcenia przed rozpoczęciem studiów. Jest to nieocenione pierwsze spojrzenie na życie na studiach licencjackich i doświadczenie wielu przeżyć.

Pod koniec letniego programu Biologia, absolwenci Zanurzonych będą nauczyli się kierować swoją pasję do biologii w stosowanym, ukierunkowanym badaniu. Wrócą do domu z głową pełną nowej wiedzy, nowej pewności co do ich wyboru, aby kontynuować naukę biologii, oraz z jasnym obrazem tego, jak wygląda życie po rozpoczęciu pierwszego roku studiów.

Do końca tego programu studenci będą:

  • Umieć poprawnie opisać rolę określonych składników komórki w ogólnej funkcji komórki
Zrozumienie wpływu technologii rekombinacji DNA na współczesną medycynę
Opieraj się na istniejącej wiedzy, jednocześnie stając się wygodnym dzięki koncepcjom na poziomie uniwersyteckim
Analizuj studia przypadku, badając korzyści płynące z uczenia się opartego na problemach / badaniach
Zbadaj szczegółowo co najmniej jeden prototyp choroby bakteryjnej, wirusowej i pasożytniczej
Zapoznaj się z mechanizmami sygnalizacji komórkowej i rozpoznawania komórek
Napisz i zaprezentuj esej podczas samouczka "Podstawowe umiejętności"
Program prowadzony przez:
Język angielski
Cambridge Immerse

Zobacz 13 więcej kursów w Cambridge Immerse »

Ostatnia aktualizacja February 27, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lipiec 7, 2019
Lipiec 28, 2019
Duration
2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,495 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 7, 2019
Data końcowa
Lipiec 20, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Lipiec 28, 2019
Data końcowa
Sie 10, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 4, 2019
Data końcowa
Sie 17, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lipiec 7, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Lipiec 20, 2019

Lipiec 28, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sie 10, 2019

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 4, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sie 17, 2019

Inspiration

Cambridge Immerse

People I Met

People I Met