Przeczytaj oficjalny opis

1

Nasz motywujące i entuzjastyczny zespół Biżuteria i złotnictwa wykładowców są praktykującymi twórców niezależnych projektantów i handlowych, jak również doświadczonych nauczycieli.

Dział jest dobrze połączony z wydarzeń branżowych oraz bieżących i korzyści z powiązania z przedsiębiorstw w kwartale biżuterii Hatton Garden oraz z galeriami, dostawców i wystawach w całym Londynie.

Nasz zespół promuje "ręce na" doświadczenie, gdzie można uczyć się i ćwiczyć szeroki zakres umiejętności konstruowania, lutowanie i formowania metalu, jak również ustawienie kamienia, dekoracji i wykończenia powierzchni. Nasze kursy oferują jak najwięcej doświadczenia pracy laboratoryjnej jak to możliwe, ponieważ uważamy, że to żywi dogłębne zrozumienie rozwiązania praktyczne i 3-wymiarowe problemem, jak również zdobywania wiedzy na temat materiałów i procesów.

Nasze praktyczne podejście będzie rozwijać swoją pewność siebie, kreatywność i wyobraźnię. Będziesz zachęcać i wspierać, aby znaleźć swoją indywidualną tożsamość jako projektantów i twórców, czy planujesz karierę w biżuterii lub po prostu korzystających z nauki rzemiosła.

Pięć z naszych przeszłych studentów były zwycięzców w kategorii biżuterii z na V & A roczna "zainspirowany" konkurencji i wiele innych finalistów wykazywały swoją pracę w V & A podczas tego konkursu w ciągu ostatnich 11 lat.

Uczniowie postępują w szkolnictwie wyższym na poziomie stopnia i MA i założyć własne sukcesy firm. Wśród profesjonalnych projektantów wystawiających w miejscu pochodzenia, Goldsmitha i sprawiedliwe Dazzle, którzy rozpoczęli swoją drogę do sukcesu w Kensington i Chelsea College.

Są częścią Biżuteria czasu i kursy złotnictwa. Dla bardziej znaczące Biżuteria, szkło i ceramika kursy sprawdź naszą Sztuki i Projektowania kwalifikacji kursów.

Opis przedmiotu

Kurs ten będzie oferowany wyłącznie do tych, z dużym doświadczeniem w poprzednim wyrobu biżuterii. Program będzie prowadzony i prowadzone przez szefa Biżuteria z członkami zespołu wizytującego dostarczanie specjalistycznych umiejętności. Kurs ma na celu dać zaawansowanemu projektant biżuterii dynamiczną i ambitną doświadczenie, które będzie zachęcać do rozwoju indywidualnego stylu podpisu, jak i rozwijającego umiejętności technicznych w szybkim tempie.

  • Campus: Kensington Centre
  • Times: Czw 10:00 - 16:00 LUB
  • Times: Pon 18:30 - 21:00
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
10 tygodnie
Zaoczne
Cena
945 GBP
Pełna opłata £ 550; Non-EU Opłata £ 945
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa