Read the Official Description

1

Nasz motywujące i entuzjastyczny zespół Biżuteria i złotnictwa wykładowców są praktykującymi twórców niezależnych projektantów i handlowych, jak również doświadczonych nauczycieli.

Dział jest dobrze połączony z wydarzeń branżowych oraz bieżących i korzyści z powiązania z przedsiębiorstw w kwartale biżuterii Hatton Garden oraz z galeriami, dostawców i wystawach w całym Londynie.

Nasz zespół promuje "ręce na" doświadczenie, gdzie można uczyć się i ćwiczyć szeroki zakres umiejętności konstruowania, lutowanie i formowania metalu, jak również ustawienie kamienia, dekoracji i wykończenia powierzchni. Nasze kursy oferują jak najwięcej doświadczenia pracy laboratoryjnej jak to możliwe, ponieważ uważamy, że to żywi dogłębne zrozumienie rozwiązania praktyczne i 3-wymiarowe problemem, jak również zdobywania wiedzy na temat materiałów i procesów.

Nasze praktyczne podejście będzie rozwijać swoją pewność siebie, kreatywność i wyobraźnię. Będziesz zachęcać i wspierać, aby znaleźć swoją indywidualną tożsamość jako projektantów i twórców, czy planujesz karierę w biżuterii lub po prostu korzystających z nauki rzemiosła.

Pięć z naszych przeszłych studentów były zwycięzców w kategorii biżuterii z na V & A roczna "zainspirowany" konkurencji i wiele innych finalistów wykazywały swoją pracę w V & A podczas tego konkursu w ciągu ostatnich 11 lat.

Uczniowie postępują w szkolnictwie wyższym na poziomie stopnia i MA i założyć własne sukcesy firm. Wśród profesjonalnych projektantów wystawiających w miejscu pochodzenia, Goldsmitha i sprawiedliwe Dazzle, którzy rozpoczęli swoją drogę do sukcesu w Kensington i Chelsea College.

Są częścią Biżuteria czasu i kursy złotnictwa. Dla bardziej znaczące Biżuteria, szkło i ceramika kursy sprawdź naszą Sztuki i Projektowania kwalifikacji kursów.

Opis przedmiotu

Kurs ten będzie oferowany wyłącznie do tych, z dużym doświadczeniem w poprzednim wyrobu biżuterii. Program będzie prowadzony i prowadzone przez szefa Biżuteria z członkami zespołu wizytującego dostarczanie specjalistycznych umiejętności. Kurs ma na celu dać zaawansowanemu projektant biżuterii dynamiczną i ambitną doświadczenie, które będzie zachęcać do rozwoju indywidualnego stylu podpisu, jak i rozwijającego umiejętności technicznych w szybkim tempie.

  • Campus: Kensington Centre
  • Times: Czw 10:00 - 16:00 LUB
  • Times: Pon 18:30 - 21:00
Program taught in:
Język angielski

See 130 more programs offered by Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Wrześ. 2019
Duration
10 tygodnie
Zaoczne
Cena
945 GBP
Pełna opłata £ 550; Non-EU Opłata £ 945
By locations
By date
Data początkowa
Kwiec. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Kwiec. 2019

Wrześ. 2019

Stycz. 2020