Bezpośrednia rejestracja w Londynie - Queen Mary

IES Abroad

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bezpośrednia rejestracja w Londynie - Queen Mary

IES Abroad

Przegląd

W Londynie jest coś nieodpartego. Może to takie widoki, jak Big Ben czy Tower Bridge, które już wydają się znajome. Lub międzynarodowy charakter, który jest widoczny w każdej dzielnicy, gdzie ludzie o różnym pochodzeniu kulturowym, etnicznym i społeczno-ekonomicznym żyją i pracują razem. Cokolwiek to jest, co przyciągnęło cię do Londynu, nie oglądaj się za siebie - Londyn czeka!

To Twoja szansa, aby żyć i uczyć się wraz z uczniami z Wielkiej Brytanii i całego świata, bezpośrednio rejestrując się na londyńskim uniwersytecie. Z siedmioma prestiżowymi instytucjami do wyboru znajdziesz szkołę partnerską i program odpowiadający Twoim potrzebom.

IES Abroad London koncentruje się na poszerzaniu możliwości studiowania za granicą dzięki najwyższej jakości usługom studenckim i możliwościom pełnego życia w Londynie. Nasi pracownicy w Londynie pomogą Ci w maksymalnym wykorzystaniu doświadczenia za granicą.

Londyn będzie twoją klasą. Zaangażowanie w lokalną społeczność lub klub studencki wzbogaca twoje doświadczenia edukacyjne i zapewnia doskonałe możliwości integracji kulturowej.

Chcemy, abyś poczuł się jak w domu w Anglii, więc robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc ci zintegrować się z życiem w Londynie. Nasze opcje mieszkaniowe zapewniają możliwość spotkania i nawiązania nowych przyjaźni, a nasze wydarzenia kulturalne zapoznają Cię z Londynem.

Szybkie fakty

 • Centrum: IES Abroad London
 • Miasto: Londyn
 • Kraj: Anglia
 • Punkty programu: 16 za semestr
 • Język instrukcji: angielski
 • Język Wymagania wstępne: Brak

Daty programu

Po przyjęciu, przed dokonaniem rezerwacji podróży, zapoznaj się z częścią Informacje o przedrobieniu na koncie MyIESabroad.

Jesień 2018

 • 13 września - 15 grudnia

Wiosna 2019

 • Początek stycznia - początek czerwca

Nadchodzące terminy zgłoszeń:

 • Wiosna 2019 - 15 października 2018 r

Naukowcy

Misja IES Abroad jest prosta: zapewnić państwu możliwie najlepszy program studiów za granicą, który obejmuje najwyższej jakości akademickie i kulturalne doświadczenia. Dlatego współpracujemy z Queen Mary, University of London.

Queen Mary, University of London

Queen Mary oferuje najlepsze z dwóch światów: tętniące życiem Londyn i niezależny, tętniący życiem kampus. QM utrzymuje swoją własną tożsamość i społeczność, a Ty nigdy nie jesteś niczym więcej niż wygodną przejażdżką metrem do centrum Londynu. Jako duża instytucja (ponad 16 000 studentów), QM oferuje szeroki zakres ambitnych opcji akademickich. Ponadto uczelnia ma długą historię internacjonalizmu: 20 procent studentów pochodzi spoza Wielkiej Brytanii, z ponad 100 krajów reprezentowanych w międzynarodowej populacji studentów.

Kursy

Życie akademickie w QM obejmuje szereg stylów instruktażowych (wykłady, seminaria, tutoriale), a także metod oceny (egzaminy, eseje, projekty). Szkoła jest powszechnie uznawana za doskonałość zarówno w zakresie badań, jak i nauczania, a oczekuje się, że przyczyni się do ożywionego środowiska uczenia się. Zapraszamy do zapisania się na zajęcia w dowolnym dziale akademickim, chociaż niektóre klasy mogą mieć wstępne wymagania. Aktualne wykazy kursów są dostępne w Katalogu modułów Uniwersytetu. W semestrze zapisujesz się na cztery kursy 4-kredytowe. W QMUL istnieje imponujący wybór opcji akademickich, w tym między innymi:

 • język angielski
 • Film
 • Geografia (obejmuje antropologię, studia środowiskowe i socjologię)
 • Nowoczesne języki europejskie
 • Nauki przyrodnicze
 • Inżynieria

Doradztwo

Nawet jeśli bezpośrednio zapisujesz się na jedną z naszych partnerskich uczelni, będziemy tam dla ciebie, kiedy tylko będziesz nas potrzebować.

Doradztwo

Wybór i bezpośrednie zapisanie się na kursy zagraniczne może być mylące i przytłaczające. Dlatego oferujemy doradztwo przed wyjazdem dostosowane do Twoich potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie wsparcia i wskazówek w całej aplikacji i procesie rejestracji. Ale nasze usługi doradcze nie kończą się na tym. Kiedy jesteś w Londynie, nasz personel jest dostępny, aby pomóc Ci przejść do nowego domu.

Wsparcie

Oferowane przez nas usługi wsparcia bezpośredniego IES Abroad są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci w osiągnięciu celów nauki za granicą w sposób możliwie najbardziej efektywny i sprawny. Wiemy, że studiowanie za granicą jest przygodą, a czasami możesz potrzebować pomocy lub po prostu kogoś, z kim możesz porozmawiać - dlatego nasz personel jest dla ciebie.

Personel na miejscu

Niezależnie od tego, czy masz pytania na temat wymagań akademickich, warunków mieszkaniowych, dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa, nasz londyński personel IES Abroad jest do Twojej dyspozycji. Dzięki bliskiej współpracy z uniwersytetami w Londynie, IES Abroad jest również w stanie zaoferować wyjątkowe możliwości akademickie, społeczne i kulturalne. Nasi pracownicy w Londynie towarzyszą wam podczas całej orientacji, a także podczas wyjazdów terenowych i imprez kulturalnych IES Abroad .

Mieszkaniowy

Chcemy się upewnić, że Twoim największym wyzwaniem jest decydowanie, które punkty orientacyjne ujrzysz jako pierwsze, lub odkrycie najlepszej kawiarni - bez znalezienia miejsca do życia, w którym czujesz się komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zlokalizować mieszkanie, które odzwierciedla sposób, w jaki żyją miejscowi studenci. Naszym celem jest, aby po opuszczeniu Londynu poczuł się jak w domu. W ramach naszych bezpośrednich usług rekrutacyjnych oferujemy dobrze zlokalizowane, wygodne zakwaterowanie dla wszystkich studentów, ponieważ samodzielne zabezpieczenie mieszkania może stanowić wyzwanie. IES Abroad mieszkaniowe IES Abroad spełniają nasze standardy bezpieczeństwa.

Queen Mary Student Village - Podczas pobytu w Queen Mary zostajesz w nowoczesnej, nagradzanej Queen Mary Student Village. Ty i pięciu innych studentów (studentów międzynarodowych i brytyjskich) ma wspólne bezpieczne, samodzielne mieszkanie. Masz swój własny umeblowany pokój jednoosobowy i łazienkę. Kuchnia i jadalnia są wspólne dla sześciu uczniów. Możesz przygotować posiłki lub zjeść posiłek.

Życie studenckie

Orientacja

IES Abroad Orientation Po przyjeździe do Londynu uczestniczysz w zapoznaniu się z IES Abroad London. Zaprojektowany specjalnie dla studentów, którzy chcą zapisać się bezpośrednio na studia, program orientacyjny IES Abroad wprowadza Cię do programu bezpośredniej rejestracji, twoich kolegów i do Londynu. Do innych atrakcji można zaliczyć wycieczkę autobusem po Londynie i inne atrakcje kulturalne. Ponadto dowiesz się o metodach nauczania brytyjskich profesorów Twojej instytucji przyjmującej. Orientacja uniwersytetu Bierzesz też udział w orientacji Queen Mary, gdzie poznasz logistykę życia studenckiego.

Zajęcia dodatkowe

Przedefiniuj styl życia i ucz się w Londynie dzięki naszym wydarzeniom kulturalnym, takim jak:

 • Zwiedzanie Parlamentu, pałaców królewskich i ogrodów
 • Udział w lokalnych imprezach sportowych, takich jak angielska Premier League
 • Wycieczki na różnorodne rynki Londynu
 • Wybierasz się na światowej klasy występy w wielu londyńskich miejscach rozrywki

Wolontariat uniwersytecki, kluby

Zaangażowanie się w społeczność lokalną wzbogaca twoje doświadczenie edukacyjne i tworzy doskonałe możliwości dla integracji kulturowej, szczególnie gdy wolontariat z Provide, społecznością wolontariuszy w QM. Możesz poświęcić tyle czasu, ile chcesz, pracując z organizacjami charytatywnymi lub grupami wolontariuszy w całym Londynie. Związek studentów QM gości również ponad 100 klubów i sponsoruje szeroki zakres działań społecznych i sportowych. Udogodnienia obejmują miejsca spotkań (strefy jedzenia, kilka pubów i klub nocny), zasoby fitness (siłownia, sauny i korty do squasha), sklep spożywczy oraz usługi komputerowe, wiążące i fotokopiarki.

Wymagania kwalifikacyjne

 • 18 lat
 • W dobrej kondycji w twoim domu
 • 3.0 GPA lub lepszy w skali 4.0. GPA poniżej 3.0 nie będą brane pod uwagę.
 • Junior lub senior stojący po rozpoczęciu programu.

Paszport

Wymagany jest paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty zakończenia programu, z co najmniej dwoma pustymi stronami. Wiza studencka może być wymagana do wjazdu do Anglii. Po przyjęciu otrzymasz więcej informacji na temat procesu składania wniosku i wszelkich związanych z tym opłat. Proces ubiegania się o wizę dla obywateli spoza Stanów Zjednoczonych może być bardzo długi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Jeśli uczysz się w IES Abroad w Anglii, możesz kwalifikować się do korzystania z programu IES Abroad ACCeSS. ACCeSS to nasza usługa przetwarzania wiz, w której składamy wniosek wizowy i dokumenty uzupełniające do konsulatu.

Koszt

Jesień 2018

 • Czesne: 13,185 USD
 • Obudowa: 5,085 USD
 • Ubezpieczenie: 230 USD
 • Razem: 18 500 USD

Rok akademicki

 • Czesne: 23 720 USD
 • Obudowa: 13 535 USD
 • Ubezpieczenie: 455 USD
 • Razem: 37 710 USD

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
IES Abroad

Ostatnia aktualizacja May 21, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
18,500 USD
Koszt programu Jesień 2018
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Czerwiec 30, 2019
Dates
Stycz. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Czerwiec 30, 2019