Bezpośrednia rejestracja w Auckland - University of Auckland

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

aukland

Dlaczego Auckland

W badaniu Mercer Quality of Living Survey 2017 zajęło trzecie miejsce na świecie pod względem jakości życia w Auckland. Dzięki pięknym wulkanom i lawom, dynamicznej mieszance wpływów Europy, Azji i Pacyfiku, przyjaznym mieszkańcom i zapierającym dech w piersiach widokom na wybrzeże, zakochasz się w wyjątkowym uroku Auckland.

Z Auckland będziesz miał wiele okazji do odkrywania pięknego kraju Nowej Zelandii. Fani trylogii Władca Pierścieni i serii Hobbit mogą odwiedzić pobliski Hobbiton, gdzie nakręcono sceny z filmów. Na Wyspie Południowej, w odległości krótkiego lotu od hotelu, można spacerować lub jeździć na nartach we wspaniałych Alpach Południowych. Z Auckland jako domem jesteś w idealnym miejscu, z którego możesz doświadczyć zarówno kulturalnych, jak i przyrodniczych cudów Nowej Zelandii.

Co będziesz studiować

Nasz program studiów za granicą w Auckland oferuje możliwość bezpośredniego zapisania się na University of Auckland, prestiżowy uniwersytet badawczy, który prowadzi kursy w ponad 150 dyscyplinach. Uniwersytet ma wiele opcji w badaniach nad Maorysami i ma marę (świętą ziemię Maorysów) na terenie kampusu, co wskazuje na różnorodność Auckland i maoryskie dziedzictwo Nowej Zelandii.

Życie codzienne

Auckland będzie twoją klasą. Na początku programu uczestniczysz w orientacji na spektakularnej wyspie Waiheke, gdzie przebywasz w Marae i poznajesz kulturę Maorysów. Odwiedź Muzeum Auckland War Memorial, aby poznać jego zbiory w historii naturalnej i ludzkiej. Dowiedz się o zróżnicowanej geografii Auckland od pola wulkanicznego w Auckland po przesmyk, na którym znajduje się Auckland. Wszystko, co robisz i widzisz, jest częścią twojej edukacji międzynarodowej.

Chcemy, abyś poczuł się jak w domu w Auckland, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci zintegrować się z życiem w mieście. Od mieszkań po imprezy kulturalne, naszym zadaniem jest zapewnienie możliwie najbardziej autentycznych studiów za granicą. Zachęcamy do skorzystania z licznych klubów i organizacji uniwersytetu - z których wiele obejmuje zajęcia sportowe i zajęcia na świeżym powietrzu - w których można spotkać lokalnych studentów o podobnych zainteresowaniach.

Naukowcy

Misja IES Abroad jest prosta: zapewnić państwu możliwie najlepszy program studiów za granicą, który obejmuje najwyższej jakości akademickie i kulturalne doświadczenia. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Uniwersytetem w Auckland.

Uniwersytet Auckland

University of Auckland, założony w 1883 r., Jest jedynym nowozelandzkim członkiem prestiżowego Universitas 21, globalnego konsorcjum głównych uniwersytetów zajmujących się badaniami, wymianą akademicką i analizą jakości. Z około 40 000 studentów (w tym 4000 studentów z 93 krajów) uniwersytet wspiera zróżnicowane i wymagające środowisko akademickie. W 2015 r. University of Auckland był jedynym uniwersytetem w Nowej Zelandii, który znalazł się na liście 200 najlepszych uniwersytetów na światowej liście The Times Education Supplement.

Uniwersytet jest centralnie położony w sercu Auckland i obejmuje imponujące 39 akrów ziemi. Kampus miejski ma łatwy dostęp do udogodnień kulturalnych i handlowych największego miasta w kraju, a widoki na port i pobliskie parki zwiększają jego atrakcyjność. Program IES Abroad kończy się w Biurze Międzynarodowym, dogodnie zlokalizowanym na terenie kampusu w domu Alfreda Nathana.

Kursy

Zapisujesz się bezpośrednio na kursy na University of Auckland, gdzie zajęcia są oferowane w systemie punktowym. Obciążenie kursu 60 punktów na semestr jest zdefiniowane jako pełny etat. IES Abroad przyznaje kredyty na podstawie liczby punktów przyznanych przez University of Auckland. 15-punktowy kurs niesie 4 punkty IES Abroad , 20-punktowy kurs niesie 6 punktów IES Abroad , a 30-punktowy kurs 8 punktów IES Abroad . W każdym semestrze możesz wziąć maksymalnie dwa kursy na 100 poziomach. Nosisz co najmniej 14 i maksymalnie 16 godzin kredytowych IES Abroad w semestrze. Dyscypliny dostępne dla studentów IES Abroad są wymienione poniżej.

Możesz zmienić wybór kursu do końca drugiego tygodnia semestru. Więcej informacji na temat treści i dostępności kursów można znaleźć na stronie internetowej uniwersytetu pod adresem https://www.auckland.ac.nz/en/arts/study-with-us/study-options/subjects-and-courses.html.

Sztuka

Historia starożytna, Antropologia, Historia sztuki, Studia azjatyckie, Chiński, Filozofia klasyczna, Literatura porównawcza, Wyspy Cooka Māori, Twórcze pisanie (ograniczona dostępność), Kryminologia, Chorwat, Taniec, Opracowania rozwojowe, Dramat, Ekonomia, Stosunki pracy

Biznes (akredytacja AACSB i EQUIS)

Księgowość

National Institute of Creative Arts and Industries (większość tych dyscyplin wymaga dodatkowych materiałów aplikacyjnych)

Architektura, taniec, sztuki piękne, muzyka, planowanie, sztuki wizualne

Edukacja

Edukacja (zawodowa), program nauczania

Inżynieria

Chemiczny

Prawo

Prawo ochrony środowiska, różne inne dyscypliny (ograniczony wpis)

Nauki medyczne i zdrowotne

Nauki o zdrowiu, nauki medyczne, pielęgniarstwo, zdrowie populacji

Nauka

Nauki biologiczne, Chemia, Informatyka, Nauki o środowisku, Geografia, Geologia, Biologia morska, Matematyka, Fizyka, Psychologia, Sport

Teologia

Studia biblijne, myśl chrześcijańska

Nie wszystkie przedmioty są oferowane co semestr / rok, a niektóre wydziały oferują wyłącznie zajęcia całoroczne. Oferty kursów na rok szkolny (który rozpoczyna się w lutym w Nowej Zelandii) zostaną opublikowane w listopadzie. Ponadto w niektórych dyscyplinach mogą obowiązywać ograniczenia rekrutacyjne, a wiele kursów wyższego poziomu wymaga spełnienia warunków wstępnych. Skontaktuj się ze swoim przedstawicielem IES Abroad jeśli masz konkretne pytania dotyczące kursów.

Doradztwo

W programie bezpośredniej rekrutacji jesteś zapisany jako student w pełnym wymiarze godzin w jednej z naszych międzynarodowych instytucji partnerskich. Mimo że Twoja lokalna instytucja goszcząca jest miejscem, w którym zabierzesz lekcje, nadal jesteśmy tutaj, aby w pełni cię wspierać.

Doradztwo

Wybieranie i bezpośrednie zapisywanie się na kursy za granicą może być mylące i przytłaczające - oferujemy ci doradztwo przygotowujące do konkretnej potrzeby, dostosowane do twoich potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie wsparcia i wskazówek podczas procesu składania wniosku i rejestracji.

Personel na miejscu

Jako student IES Abroad bezpośrednio zapisany na University of Auckland masz dostęp do pracowników IES Abroad Auckland, którzy są specjalnie oddani Twoim potrzebom. Nasz personel na miejscu współpracuje z tobą i lokalną instytucją, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wymagań akademickich, warunków mieszkaniowych, samopoczucia i bezpieczeństwa.

Wsparcie

Nasze usługi wsparcia dla studentów zapisanych bezpośrednio są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci osiągnąć cele związane z nauką za granicą. Wiemy, że studiowanie za granicą jest przygodą, a czasami możesz potrzebować pomocy lub po prostu kogoś, z kim możesz porozmawiać - dlatego nasz personel będzie do Twojej dyspozycji.

Wycieczki terenowe

Mimo że Twoja przygoda zaczyna się w Auckland, nasze wycieczki terenowe zabiorą Cię poza miasto, aby poznać kulturę i tradycje kraju goszczącego. Oto kilka możliwych miejsc docelowych.

Rarotonga, Wyspy Cooka

5–7 dni | Spadek

Przeglądaj górzystą wyspę i białe piaszczyste plaże, odwiedź lokalne instytucje, takie jak szkoła podstawowa lub schronisko dla zwierząt, naucz się wiosłowania z kajakiem i obserwuj z pierwszej ręki systemy polityczne i edukacyjne kraju wyspiarskiego oraz miejsce śpiewu i tańca w życiu codziennym. Ta podróż jest częściowo dotowane przez IES Abroad .

Wyspa Waiheke

2 dni | Orientacja | Spadek

Po przybyciu do Auckland spędzaj orientację na pięknej pobliskiej wyspie Waiheke. Dowiedz się o kulturze Maorysów podczas pobytu w Marae, ciesz się pieszymi wycieczkami i zajęciami na plaży, poznając innych uczestników programu.

Wycieczki związane z kursem

IES Abroad Arles organizuje wycieczki związane z kursem, które uzupełniają kursy IES Abroad i przyczyniają się do ogólnej wiedzy o kulturze i społeczeństwie francuskim.

Życie codzienne

W Arles czujesz się jak w domu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby czuć się bezpiecznie i pod opieką. Niezależnie od tego, czy jest to program orientacyjny, który sprawia, że czujesz się przygotowany, mieszkanie, które jest dobrze zlokalizowane i wygodne, czy wycieczki terenowe, które zabiorą Cię do miejsc na uboczu - wszystko zależy od naszych usług dla studentów. To tylko jedna z rzeczy, z których jesteśmy znani.

Orientacja

IES Abroad Orientation

Program orientacyjny IES Abroad zaprojektowany specjalnie dla studentów z bezpośrednią rekrutacją, daje możliwość poznania innych studentów i pracowników IES Abroad , bada różnice akademickie między Stanami Zjednoczonymi i Nową Zelandią oraz wprowadza Cię w program, uniwersytet i do Auckland. Program rozpoczyna się od specjalnej orientacji Wyspy Północnej i dwudniowej wycieczki terenowej. Wcześniejsze atrakcje obejmowały podróż na wyspę Waiheke i nocleg w Marae (święte miejsce Maorysów), gdzie uczniowie poznali hakory Maorysów, rzemiosło i tradycje kulturowe.

Nasza kompleksowa orientacja

University of Auckland Orientation

Po IES Abroad następuje międzynarodowa orientacja studencka University of Auckland i ogólna orientacja dla wszystkich nowych studentów. Program, prowadzony częściowo przez studentów, zapewnia wgląd w lokalną kulturę studencką Kiwi i pomaga zintegrować się z życiem uniwersyteckim. Program zapewnia również oficjalną orientację akademicką na uniwersytecie, która dodatkowo zapoznaje Cię z obiektami i usługami na Uniwersytecie w Auckland, takimi jak wsparcie akademickie, grupy sportowe i możliwości społeczne.

Mieszkaniowy

W ramach bezpośrednich usług rekrutacyjnych IES Abroad , oferujemy dobrze zlokalizowane, wygodne zakwaterowanie dla wszystkich studentów, ponieważ samodzielne zabezpieczanie mieszkań może być trudne. Opcje mieszkaniowe IES Abroad odzwierciedlają lokalną kulturę studencką i spełniają nasze standardy bezpieczeństwa.

Homestays - Życie z lokalnymi mieszkańcami to najlepszy sposób, aby poznać „prawdziwą” Nową Zelandię i doświadczyć możliwie pełnej integracji kulturalnej. Masz prywatny pokój i otrzymujesz do 16 posiłków tygodniowo. Miejsca są dostępne w całym mieście i okolicznych przedmieściach. Baza opcji zakwaterowania u rodziny jest wystarczająco obszerna, aby zaspokoić szeroki zakres wniosków studentów. Do kampusu możesz dostać się do 45 minut, ale warto mieszkać z Kiwi.

Apartamenty - Apartamenty studenckie, takie jak Carlaw Park i UniLodge Whitaker, są w pełni wyposażonymi apartamentami, które różnią się wielkością i liczbą osób. Narzędzia są wliczone w koszty zakwaterowania. Wszystkie apartamenty są z wyżywieniem we własnym zakresie, co oznacza, że przygotowujesz posiłki dla siebie.

Masz bezpłatny dostęp do szerokopasmowego Internetu za pośrednictwem systemu University ResNet. Czas dojazdu z apartamentów do kampusu waha się od 8 do 15 minut spacerem do kampusu i wszystkie znajdują się w mieście. Członkostwo w Uniwersyteckim Centrum Rekreacji jest wliczone w cenę dla studentów mieszkających w pokojach uniwersyteckich.

Mieszkanie w mieszkaniu oferuje wysoki poziom niezależności i jest dobrą opcją, jeśli chcesz samodzielnie gotować. W mieszkaniach mieszkają głównie studenci zagraniczni ze Stanów Zjednoczonych i innych krajów.

Zajęcia dodatkowe

Kluby uniwersyteckie

Podczas pobytu w Auckland dołączenie do klubu towarzyskiego lub sportowego to świetny sposób na poznanie studentów Kiwi. Masz dostęp do udogodnień uniwersyteckich, w tym bibliotek, kawiarni, usług zdrowotnych, galerii sztuki, teatru i centrum rekreacji. Stowarzyszenie studentów Auckland University ma wiele klubów kulturalnych, zainteresowań i sportowych oraz stowarzyszeń.

University of Auckland oferuje również opcjonalne wycieczki po rozsądnych kosztach do innych części Nowej Zelandii, takich jak Wellington i Alpy Południowe, i rutynowo organizuje wydarzenia kulturalne i wykłady gościnne dla ogólnej grupy studentów i indywidualnych kursów.

Ponadto w Auckland odbywa się ponad 300 wydarzeń miesięcznie, w tym międzynarodowe wydarzenia sportowe i kulturalne, takie jak Pasifika i Chinese Lantern Festival. Zawsze możesz znaleźć wydarzenie odpowiadające twoim zainteresowaniom.

Koszt

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Wiosna 2020

Semestr Czesne Mieszkaniowy Ubezpieczenie Całkowity
Wiosna 2020 r 15,435 USD 4475 USD 490 USD 20,400 USD

Rok akademicki

Semestr Czesne Mieszkaniowy Ubezpieczenie Całkowity
Rok akademicki 27 770 USD 8950 USD 980 USD 37 700 USD

Stypendia

Stypendia programowe

Międzynarodowe stypendium dla przedsiębiorstw Robert McNeill

Do 3000 USD; przyznawane 2 studentom każdego roku.

Stypendium zostało nazwane na cześć Roberta McNeilla, członka zarządu IES Abroad od 25 lat (6 lat jako przewodniczący). Otwarty dla studentów zainteresowanych międzynarodowym biznesem. Specjalizacje mogą obejmować zarządzanie, marketing, ekonomię, finanse, stosunki międzynarodowe oraz nauki społeczne i behawioralne.

Dr William Louis otrzymuje stypendium na temat historii lub stosunków międzynarodowych

Do 1875 USD; przyznawane 4-6 studentom każdego roku.

Stypendium zostało nazwane na cześć dr Williama Louisa Gainesa, prezesa IES Abroad latach 1974-1992. Dr Gaines poświęcił się wzmocnieniu ram akademickich IES Abroad , poszerzeniu zakresu lokalizacji IES Abroad i zapewnieniu finansowych podstaw organizacji.

Otwarty dla studentów specjalizujących się w historii lub stosunkach międzynarodowych.

Stypendium Adelyn Dougherty Leander Need-Based Urban Issues

Do 3000 USD; przyznawane 4-6 studentom każdego roku.

Otwarty dla studentów zainteresowanych studiami urbanistycznymi (specjalizacja urbanistyczna nie jest wymagana).

Stypendium zagraniczne dla przyszłych inżynierów

Do 10 000 USD; przyznawane 6 studentom każdego roku.

Stypendium Study Abroad for Future Engineers zostało ustanowione przez anonimowego darczyńcę, aby zachęcić więcej studentów inżynierii do wzbogacenia i zmiany życia za granicą.

IES Abroad - stypendia University of Auckland Study Abroad

Do 7 000 NZ $; przyznawane 4 studentom każdego roku

Stypendium University of Auckland Study Abroad zostało ustanowione w celu zapewnienia wsparcia studentom IES Abroad jednego semestru lub roku na University of Auckland jako niestacjonarne studium za granicą. Dla studentów IES Abroad przeznaczono do czterech nagród o wartości do 7 000 NZ na semestry jesienne lub wiosenne.

Nasze Centrum

Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię w Auckland! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady na temat swoich kursów, czy też pomocy w podjęciu decyzji, co zabrać ze sobą na wycieczkę, nasz personel IES Abroad w Auckland będzie do Twojej dyspozycji.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Czytaj więcej

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Pokaż mniej
Chicago , Amsterdam , Arles , Okland , Barcelona , Pekin , Berlin , Buenos Aires , Kapsztad , Christchurch , Dublin , Fryburg , Granada , Londyn , Madryt , Mediolan , Nagoja , Nantes , Nowy Jork , Miły , Paryż , Oxford , Quito , Rabat , Rzym , Salamanka , Santiago , Szanghaj , Siena , Sydnej , Tokio , Puerto Ayora , Wiedeń , Hongkong , Puerto Baquerizo Moreno , Cambridge + 35 Więcej Mniej