aukland

Przegląd

Badanie jakości życia Mercer w 2015 r. Oceniło Auckland jako trzecie miejsce na świecie pod względem jakości życia. Dzięki pięknym wulkanom i lawowym przepływom, dynamicznej mieszance wpływów europejskich, azjatyckich i pacyficznych, przyjaznych mieszkańców i zapierających dech w piersiach widoków na wybrzeże, zakochasz się w wyjątkowym uroku Auckland.

Nasz program studiów za granicą w Auckland oferuje możliwość bezpośredniego zapisania się na University of Auckland, prestiżowy uniwersytet badawczy, który oferuje kursy w ponad 150 dyscyplinach. Uniwersytet ma wiele opcji w Studiach Maoryskich i ma marae (świętą ziemię Maorysów) na terenie kampusu, co wskazuje na różnorodność Auckland i nowozelandzkie dziedzictwo Maorysów. Auckland będzie twoją klasą. Odwiedź muzeum Auckland War Memorial, aby poznać jego kolekcje w historii naturalnej i ludzkiej. Dowiedz się więcej o różnorodnej geografii Auckland od Auckland Volcanic Field do przesmyku, na którym znajduje się Auckland. Wszystko, co robisz i widzisz, jest częścią twojej międzynarodowej edukacji.

Z Auckland będziesz miał wiele okazji do odkrywania pięknego kraju Nowej Zelandii. Na początku programu uczestniczysz w orientacji na spektakularnej wyspie Waiheke, gdzie zatrzymujesz się w marae i poznasz więcej o kulturze Maorysów. Fani trylogii Władcy Pierścieni i serii Hobbit mogą odwiedzić pobliski Hobbiton, gdzie kręcono sceny z filmów. Na Wyspie Południowej, w odległości krótkiego lotu, można wędrować lub jeździć na nartach we wspaniałych Alpach Południowych. Z Auckland jako swoim domem, jesteś w idealnym miejscu, z którego można doświadczyć kulturalnych i naturalnych cudów Nowej Zelandii.

Chcemy, abyś poczuł się jak w domu w Auckland, więc robimy wszystko, aby pomóc ci zintegrować się z życiem w mieście. Od zakwaterowania do wydarzeń kulturalnych, naszym zadaniem jest upewnić się, że możliwe jest najbardziej autentyczne studium za granicą. Zachęcamy do skorzystania z licznych klubów i organizacji uniwersyteckich - w tym wielu zajęć sportowych i rekreacyjnych - gdzie można spotkać lokalnych studentów, którzy mają podobne zainteresowania.

Szybkie fakty

 • Centrum: IES Abroad Auckland
 • Miasto: Auckland
 • Kraj: Nowa Zelandia
 • Punkty programu: 14-16 za semestr (zazwyczaj 4 kursy)
 • Język instrukcji: angielski
 • Język Wymagania wstępne: Brak

Daty programu

Po przyjęciu, przed dokonaniem rezerwacji podróży, zapoznaj się z częścią Informacje o przedrobieniu na koncie MyIESabroad.

Wiosna 2018

16 lutego - 26 czerwca

Jesień 2018

6 lipca - 13 listopada

Nadchodzące terminy zgłoszeń:

Wiosna 2019 - 01 listopada 2018

Jesień 2019 - 01 listopada 2018

Naukowcy

Misja IES Abroad jest prosta: zapewnić państwu możliwie najlepszy program studiów za granicą, który obejmuje najwyższej jakości akademickie i kulturalne doświadczenia. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Uniwersytetem w Auckland.

Uniwersytet Auckland

University of Auckland, założony w 1883 roku, jest jedynym członkiem Nowej Zelandii w prestiżowym Universitas 21, globalnym konsorcjum głównych uniwersytetów zajmujących się badaniami naukowymi, wymianą akademicką i benchmarkingiem jakości. Z około 40 000 studentów (w tym 4 000 studentów z 93 krajów) Uniwersytet rozwija różnorodne i wymagające środowisko akademickie. W 2014 r. Uniwersytet Auckland był jedyną uczelnią w Nowej Zelandii, która znalazła się na liście 200 najlepszych uniwersytetów świata na liście dodatku edukacyjnego The Times. Stowarzyszenie Uniwersytetów Stowarzyszenia Uniwersytetów Pacyfiku (Performance Based Research Fund) również oceniło Uniwersytet jako pierwszy w Nowej Zelandii z największą liczbą naukowców z oceną A w kraju. Uniwersytet jest centralnie położony w sercu Auckland i zajmuje imponującą powierzchnię 39 akrów ziemi. Kampus miejski ma łatwy dostęp do kulturalnych i komercyjnych atrakcji największego miasta w kraju, a widoki na port i pobliskie parki zwiększają jego atrakcyjność. Program IES Abroad jest realizowany przez Biuro Międzynarodowe, dogodnie zlokalizowane na terenie kampusu w pobliżu biblioteki w Old Choral Hall.

Kursy

Bezpośrednio zapisać się na kursy na University of Auckland, gdzie zajęcia są oferowane w systemie punktowym. Obciążenie kursu 60 punktów w semestrze jest zdefiniowane jako pełny czas. IES Abroad nagradza jednostki kredytowe na podstawie liczby punktów przyznanych przez University of Auckland. 15-punktowy kurs posiada 4 punkty IES Abroad , 20-punktowy kurs prowadzi 6 punktów IES Abroad , a 30-punktowy kurs prowadzi 8 punktów IES Abroad . Możesz wziąć maksymalnie dwa 100-poziomowe kursy w każdym semestrze. W semestrze masz co najmniej 14 godzin i maksymalnie 16 godzin zajęć IES Abroad . Dyscypliny dostępne dla studentów IES Abroad są wymienione poniżej.

Sztuka

Historia starożytna, Antropologia, Historia sztuki, Studia azjatyckie, Chiński, Filozofia klasyczna, Literatura porównawcza, Wyspy Cooka Māori, Twórcze pisanie (ograniczona dostępność), Kryminologia, Chorwat, Taniec, Opracowania rozwojowe, Dramat, Ekonomia, Stosunki pracy

Biznes

(Akredytacja AACSB i EQUIS) Rachunkowość

Narodowy Instytut Sztuki Twórczej i Przemysłu

(Większość tych dyscyplin wymaga dodatkowych materiałów aplikacyjnych) Architektura, taniec, plastyka, muzyka, planowanie, sztuki wizualne

Edukacja

Program nauczania, edukacja (profesjonalny)

Inżynieria

Chemiczny

Prawo

Prawo ochrony środowiska, różne inne dyscypliny (ograniczony wpis)

Nauki medyczne i zdrowotne

Nauki o zdrowiu, nauki medyczne, pielęgniarstwo, zdrowie populacji

Nauka

Nauki biologiczne, Chemia, Informatyka, Nauki o środowisku, Geografia, Geologia, Biologia morska, Matematyka, Fizyka, Psychologia, Sport

Teologia

Studia biblijne, myśl chrześcijańska

Wycieczki kursowe

University of Auckland oferuje wiele możliwości dla ciebie, aby odbyć wycieczki związane z kursami w wielu dziedzinach akademickich, w szczególności archeologii, biologii, ekologii, badań środowiskowych, geologii i nauki o morzu. Kursy odkrywania kultury Maorysów obejmują również ważne badania terenowe.

Praktyki

Internowanie podczas studiów w Auckland daje satysfakcjonujące doświadczenie w pracy z bogactwem długotrwałych korzyści zawodowych. Będziesz:

 • Zyskaj lepsze zrozumienie codziennej codziennej kultury swojego kraju.
 • Dodaj globalne doświadczenie zawodowe i umiejętności do życiorysu lub swojego wniosku o ukończenie szkoły.
 • Popraw swoją pewność siebie.

Miejsca docelowe koncentrują się głównie na dziedzinach związanych z naukami humanistycznymi i społecznymi, a co tydzień wymagane jest 20 godzin pracy na stanowisku. Studenci składający wnioski powinny być w Junior lub Senior, ponieważ jest to kurs na poziomie 300. Wszyscy studenci muszą dołączyć do wniosku list referencyjny od akademika w ich macierzystej instytucji. Należy pamiętać, że ponieważ staże są nowszą opcją dostępną na University of Auckland, opcje stażu rosną, ale wciąż są nieco ograniczone. W związku z tym umieszczenie jest procesem konkurencyjnym, a miejsca docelowe nie są gwarantowane. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem stażu podczas studiów za granicą w Auckland, jak najszybciej poinformuj o tym swojego doradcę IES Abroad .

Mieszkaniowy

W ramach bezpośrednich usług rekrutacyjnych IES Abroad , oferujemy dobrze zlokalizowane, wygodne zakwaterowanie dla wszystkich studentów, ponieważ samodzielne zabezpieczanie mieszkań może być trudne. Opcje mieszkaniowe IES Abroad odzwierciedlają lokalną kulturę studencką i spełniają nasze standardy bezpieczeństwa.

Homestays - To najlepszy sposób, aby poznać "prawdziwą" Nową Zelandię i doświadczyć najpełniejszej możliwej integracji kulturowej. Masz prywatny pokój i otrzymujesz do 16 posiłków na tydzień. Miejsca docelowe są dostępne w całym mieście i okolicznych przedmieściach. Baza danych dotyczących opcji zakwaterowania u rodziny jest wystarczająco obszerna, aby spełnić szeroką gamę próśb studentów. Do kampusu można dojechać nawet 45 minut, ale warto żyć z Kiwi.

Apartamenty - Apartamenty studenckie, takie jak Carlaw Park, Parnell Student Village i Unilodge to w pełni wyposażone apartamenty, które różnią się wielkością i liczbą osób. Koszty energii elektrycznej, gazu i wody są uwzględnione w opłatach za zakwaterowanie. Wszystkie apartamenty są z wyżywieniem we własnym zakresie, co oznacza, że ​​przygotowujesz posiłki dla siebie. Masz bezpłatny dostęp do Internetu szerokopasmowego za pośrednictwem systemu University ResNet. Czas dojazdu z mieszkania do kampusu wynosi od 10 do 30 minut spacerem do kampusu lub 20 minut jazdy autobusem, a wszystkie znajdują się w mieście. Przynależność do centrum rekreacyjnego obejmuje studentów mieszkających w akademickich kwaterach. Mieszkanie w mieszkaniu oferuje wysoki poziom niezależności i jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz móc gotować dla siebie. Apartamenty przede wszystkim mieszczą studentów zagranicznych ze Stanów Zjednoczonych i innych krajów.

Życie studenckie

Orientacja

Zaprojektowany specjalnie dla bezpośrednich studentów, program orientacyjny IES Abroad daje możliwość poznania swoich kolegów i pracowników IES Abroad , bada różnice akademickie między Stanami Zjednoczonymi i Nową Zelandią oraz wprowadza cię do programu, uniwersytetu i do Auckland. Program rozpoczyna się specjalną orientacją na Wyspie Północnej i dwudniową wycieczką. Ostatnie wydarzenia obejmowały podróż na wyspę Waiheke i nocleg w marae, gdzie uczniowie poznali Maoryskich Haka, rzemiosła i tradycje kulturowe. Dodatkowo, CORE ™, IES Abroad 's Comprehensive Orientation

University of Auckland Orientation

Po orientacji IES Abroad następuje międzynarodowa orientacja studencka Uniwersytetu w Auckland i ogólna orientacja dla wszystkich nowych studentów. Prowadzony częściowo przez studentów, program zapewnia wgląd w kulturę studencką Kiwi (lokalną) i pomaga zintegrować się z życiem uniwersyteckim. Program zapewnia także oficjalne akademickie orientacje akademickie, które dodatkowo zapoznają Cię z udogodnieniami i usługami Uniwersytetu Auckland, takimi jak wsparcie akademickie, grupy sportowe i możliwości społeczne.

Zajęcia dodatkowe

Gdy jesteś w Auckland, dołączenie do klubu towarzyskiego lub sportowego to świetny sposób na poznanie uczniów Kiwi. Masz dostęp do udogodnień Uniwersytetu, w tym bibliotek, kawiarni, służby zdrowia, galerii sztuki, teatru i centrum rekreacji. Stowarzyszenie Studentów Uniwersytetu Auckland ma wiele kulturalnych, interesujących i sportowych klubów i stowarzyszeń. University of Auckland oferuje również opcjonalne wyjazdy terenowe po rozsądnych kosztach do innych części Nowej Zelandii, takich jak Wellington i Alpy Południowe, oraz rutynowo organizuje imprezy kulturalne i gościnne wykłady dla ogólnego ciała studenckiego i indywidualnych kursów. Ponadto w Auckland odbywa się ponad 300 wydarzeń miesięcznie, w tym międzynarodowe imprezy sportowe, a także wydarzenia kulturalne, takie jak Pasifika i festiwal Chinese Lantern. Zawsze możesz znaleźć wydarzenie odpowiadające Twoim zainteresowaniom.

Wymagania kwalifikacyjne

 • 18 lat
 • W dobrej kondycji w Twojej szkole domowej
 • 3.0 GPA lub lepszy w skali 4.0 (GPA na 3.0 mogą być rozpatrywane indywidualnie dla każdego przypadku, a ostateczna decyzja pochodzi z University of Auckland, wymagane są dodatkowe materiały aplikacji poniżej)
 • Wymagana jest pozycja studenta, młodszego lub starszego
 • Ostateczna decyzja o przyjęciu spoczywa na University of Auckland

Paszport

Wymagany jest paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty zakończenia programu, z co najmniej dwoma pustymi stronami. Wiza studencka jest wymagana do wjazdu do Nowej Zelandii. Po przyjęciu otrzymasz więcej informacji na temat procesu składania wniosku i wszelkich związanych z tym opłat. Proces ubiegania się o wizę dla obywateli spoza Stanów Zjednoczonych może być bardzo długi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Koszt

Jesień 2017 r

 • Czesne: 15 560 USD
 • Obudowa: 4 450 USD
 • Ubezpieczenie: 490 USD
 • Razem: 20 300 USD

Rok akademicki

 • Czesne: 27.635 USD
 • Obudowa: 8 900 USD
 • Ubezpieczenie: 980 USD
 • Razem: 37 515 USD

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Program prowadzony przez:
Język angielski
IES Abroad

Zobacz 128 więcej kursów w IES Abroad »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 - 2 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
20,300 USD
Koszt programu Jesień 2018
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Czerwiec 30, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Lipiec 2019
Data końcowa
Lis 30, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 30, 2019

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Lis 30, 2019