Przegląd

Jest powód, dla którego wielu najsławniejszych naukowców na świecie odwiedziło Wyspy Galapagos - teraz twoja kolej, aby odkryć jedną z najpiękniejszych i najbardziej biologicznie zróżnicowanych lokalizacji na wyspie. Tutaj zdobędziesz praktyczne doświadczenie w takich dziedzinach jak biologia, ekologia, ekologia, ekologia morska i socjologia. Ten bezpośredni program rekrutacji jest organizowany przez Galápagos Academic Institute for the Arts and Sciences (GAIAS), zdalny kampus Universidad San Francisco de Quito (USFQ) znajdujący się na wyspie San Cristóbal. Zanim przejdziesz do Galapagos, program rozpocznie się miesiącem w Quito, gdzie będziesz uczestniczył w kursie, kursie na kampusie USFQ Cumbayá oraz wycieczek związanych z kursami. Pozostałe miesiące spędzają na San Cristóbal na Wyspach Galapagos. Dodatkowe wycieczki związane z kursem umożliwiają spędzanie czasu w innych lokalizacjach na podstawie zapisów kursu. Wybierz spośród kursów w trzech ścieżkach:

 • Ewolucja, ekologia
 • Ekologia morska
 • Ludzie, polityka

Wyspy Galapagos i Quito będą twoją salą lekcyjną. Podczas studiowania ewolucji tych wyjątkowych gatunków, obserwuj słynne legwany lądowe i gigantyczne żółwie. Odwiedź miejscowe i tradycyjne wspólnoty andyjskie, aby lepiej zrozumieć związek między ludźmi a ich środowiskiem. Zanurz się na Pacyfik, aby zbliżyć się do życia w morzu, którego się uczysz. Chcemy, abyście czuli się jak w domu w Quito i na wyspach Galapagos, więc robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc wam zintegrować się z życiem studenckim. Od zakwaterowania do wydarzeń kulturalnych, naszym zadaniem jest upewnić się, że możliwe jest najbardziej autentyczne studium za granicą. Podczas pobytu w Quito i w Galapagos pozostajesz z rodziną goszczącą lub señora, która pomaga ci poznać Galapagos, jego mieszkańców i ich kulturę.

Szybkie fakty

 • Centrum: IES Abroad Quito
 • Miasto: Wyspy Galapagos
 • Państwo: Ekwador
 • Program Punkty: 16 za semestr (5 kursów)
 • Język instrukcji: angielski
 • Język Wymagania wstępne: Brak

Daty programu

Po przyjęciu, przed dokonaniem rezerwacji podróży, zapoznaj się z częścią Informacje o przedrobieniu na koncie MyIESabroad.

Jesień 2018

 • 10 sierpnia - 8 grudnia

Nadchodzące terminy zgłoszeń:

 • Wiosna 2019 - 15 października 2018 r

Naukowcy

Misja IES Abroad jest prosta: zapewnić państwu możliwie najlepszy program studiów za granicą, który obejmuje najwyższej jakości akademickie i kulturalne doświadczenia. Dlatego współpracujemy z USFQ i GAIAS.

Galápagos Academic Institute for the Arts and Sciences (GAIAS)

GAIAS to oddalony kampus Universidad San Francisco de Quito (USFQ), który powstał w celu dalszych wysiłków na rzecz ochrony i zrównoważonego rozwoju na wyspach Galapagos. Jako światowej klasy instytucja akademicka i badawcza GAIAS przyciąga zarówno lokalnych, jak i zagranicznych studentów i naukowców z całego świata. GAIAS oferuje niespotykane kursy, które badają ekologię, biologię i studia środowiskowe dzięki dogłębnemu i praktycznemu podejściu. Profesorowie uniwersyteccy i opcje kursów zwiększają twoje akademickie doświadczenie i zapewniają ci nowe perspektywy każdego dnia na zajęciach.

Kursy

W semestrze bierzesz 16 godzin kredytowych, a wszystkie kursy są warte 3 punkty. Kursy są prowadzone przez USFQ w serii pięciu kolejnych modułów. Pierwszy moduł jest nauczany w kampusie USFQ w pobliżu Quito, a pozostałe cztery są nauczane w GAIAS na wyspie San Cristobal. Wszystkie kursy prowadzone są w języku angielskim.

Programuj utwory

Program oferuje następujące utwory, z których każda składa się z pięciu modułów kursu. Musisz wziąć co najmniej 3 kursy na wybranej ścieżce. Następnie możesz wziąć do 2 kursów na innych torach, o ile spełniasz wszystkie wymagania wstępne.

 • Ewolucja, ekologia
 • Ekologia morska: Zbadaj znaczenie ochrony środowiska morskiego i społecznych aspektów zarządzania morskiego poprzez połączenie zajęć i prac terenowych na wybrzeżu Pacyfiku i na wyspach Galapagos. Odwiedzasz lasy namorzynowe, tereny podmokłe, ekosystemy międzypływowe, otwarte oceany i rafy koralowe, badając siedliska i społeczności zwierząt. Istnieje wstępny kurs co najmniej jednego kursu biologii, jednego kursu biologii morskiej i jednego kursu ekologii, aby zapisać się na kursy w tym torze.
 • Ludzie, polityka,

Język hiszpański

Podczas swojego pobytu w Quito wymagane jest skorzystanie z 1-kredytowej kursu języka hiszpańskiego. Jeśli jesteś studentem na poziomie początkowym i chcesz kontynuować naukę języka hiszpańskiego, opcjonalny kurs hiszpańskiego o poziomie pośredniczącym dla jednego języka jest oferowany później w semestrze.

Kursy

Kursy oferowane na kursach GAIAS są prowadzone przez USFQ w serii pięciu kolejnych modułów. Pierwszy moduł uczy się na kampusie USFQ Cumbaya w pobliżu Quito. Pozostałe moduły są nauczane w kampusie GAIAS na wyspie San Cristóbal. Wszystkie kursy prowadzone są w języku angielskim. Kursy różnią się w zależności od semestru, ale tutaj znajduje się przykład wcześniejszych kursów. Kursy języka hiszpańskiego (1 kredyt)

 • Począwszy od hiszpańskiego
 • Średniozaawansowany hiszpański
 • Zaawansowany hiszpański

Wycieczki kursowe

Mimo, że twoja przygoda rozpoczyna się w Quito i na wyspach Galapagos, wycieczki związane z kursem i dodatkowa nauka w terenie zabierają Cię poza kampus, aby odkryć kultury i tradycje swojego kraju. Miejsca docelowe, zajęcia i doświadczenia edukacyjne różnią się w zależności od ścieżki, w której uczestniczysz.

Doradztwo

W bezpośrednim programie rekrutacji jesteś zapisany jako student na pełny etat w jednej z naszych międzynarodowych instytucji partnerskich. Nawet jeśli lokalna instytucja przyjmująca bierze udział w zajęciach, nadal jesteśmy tutaj, aby w pełni Ci pomóc.

Doradztwo

Wybór i bezpośrednie zapisywanie się na kursy zagraniczne może być mylące i przytłaczające - proponujemy doradztwo predykcyjne dostosowane do Twoich potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie wsparcia i wskazówek w całej aplikacji i procesie rejestracji. Ale nasze usługi doradcze nie kończą się na tym. Będąc w Quito i na Wyspach Galapagos, nasz personel służy pomocą w przejściu do nowego domu.

Personel na miejscu

Jako student IES Abroad bezpośrednio zapisany na Universidad San Francisco de Quito (USFQ) i Galápagos Academic Institute for the Arts and Sciences (GAIAS) masz dostęp do pracowników na miejscu IES Abroad którzy są specjalnie dedykowani Twoim potrzebom. Nasz personel na miejscu współpracuje z Tobą i twoją lokalną instytucją, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wymagań akademickich, warunków mieszkaniowych lub dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa.

Wsparcie

Nasze usługi wsparcia dla studentów z bezpośrednim uczestnictwem są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci w osiągnięciu celów nauki za granicą w sposób efektywny i sprawny, jak to możliwe. Wiemy, że studiowanie za granicą jest przygodą, a czasami możesz potrzebować pomocy lub po prostu kogoś, z kim możesz porozmawiać - dlatego nasz personel jest dla ciebie.

Mieszkaniowy

Chcemy się upewnić, że Twoim największym wyzwaniem jest decydowanie, które punkty orientacyjne ujrzysz jako pierwsze, lub odkrycie najlepszej kawiarni - bez znalezienia miejsca do życia, w którym czujesz się komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zlokalizować mieszkanie, które odzwierciedla sposób, w jaki żyją miejscowi studenci. Naszym celem jest, aby opuszczając Ekwador czuł się jak w domu.

Homestays - Będziesz mieszkać w prywatnej rodzinie z rodziną lub señora w Quito i na Wyspach Galapagos. W Quito wszystkie posiłki są zapewnione, z wyjątkiem lunchu w weekendy. Na wyspach Galapagos serwowane są śniadania i kolacje.

Życie studenckie

Orientacja Po przybyciu do Ekwadoru uczestniczycie w początkowej orientacji z IES Abroad w Centrum Quito oraz w kampusie USFQ Cumbayá z członkami GAIAS. Zaprojektowany specjalnie dla studentów, którzy chcą zapisać się bezpośrednio na studia, program orientacji wprowadza cię do programu, twoi koledzy studenci, Quito i Wyspy Galapagos. Dowiesz się także więcej na tematy takie jak akademicy, mieszkalnictwo, transport i zdrowie i bezpieczeństwo. Dodatkowo, CORE ™, IES Abroad 's Comprehensive Orientation

Zajęcia dodatkowe

Opcjonalne zajęcia Masz możliwość uczestniczenia w około dwóch do trzech nurkowaniach nurkowych w różnych środowiskach morskich w trakcie całego semestru, za dodatkową opłatą zapłaconą na miejscu. Chociaż te zajęcia nie są wymagane w ramach programu akademickiego, są koordynowane i prowadzone przez wydział GAIAS. Należy pamiętać, że nurkowania nie są gwarantowane i mogą ulec zmianie na podstawie zainteresowań studentów, dostępności instruktorów i lokalnych warunków bezpieczeństwa. Studenci IES Abroad którzy chcą brać udział w nurkowaniach, muszą posiadać certyfikat Professional Association of Dive Instructors (PADI) Open Water Diver, aby móc uczestniczyć w nurkowaniach zorganizowanych według GAIAS. Przed rozpoczęciem programu należy przedstawić certyfikat IES Abroad dla PADI Open Water Diver.

Wymagania kwalifikacyjne

 • 18 lat
 • W dobrej kondycji w Twojej szkole domowej
 • 2.8 GPA lub lepszy w skali 4.0 (GPA poniżej 2.8 nie będą brane pod uwagę)
 • Sophomore, junior lub senior stojący po rozpoczęciu programu
 • Co najmniej jeden kurs biologii ogólnej i jeden ekologii na poziomie uczelni dla torów ewolucji i marynarzy.
 • Studenci dróg morskich muszą mieć wcześniejszą klasę biologii morskiej i będą wymagać ubezpieczenia DAN dla nurkowań akademickich (wliczonych w cenę programu)

Koszt

Jesień 2018

 • Czesne: 15,620 USD
 • Obudowa: 4000 USD
 • Ubezpieczenie: 230 USD
 • Razem: 19 850 USD

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Program prowadzony przez:
Język angielski
IES Abroad

Zobacz 128 więcej kursów w IES Abroad »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 semestr
W pełnym wymiarze godzin
Cena
19,850 USD
Koszt programu Jesień 2018